SPAM

Status
Not open for further replies.

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Zar dkl može srati po nekome? hahahahha

Može, zašto nebi? Koliko se vi "velike ekipe" svađate tu međusobno, psujete si majke, zabijate noževe u leđa, pljujete po dkl-u kad je god prilika, ali ti ljudi isto čitaju forum i nikad vam se ne obrate u tom svijetlu i u tome su bolji od vas, prihvate gubitak ma koliko god on težak bio. Možeš reći kao "Nemaju se ŠČIM brant he he" a zapravo u njima možeš vidjeti kako samog sebe poboljšati...
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Može, zašto nebi? Koliko se vi "velike ekipe" svađate tu međusobno, psujete si majke, zabijate noževe u leđa, pljujete po dkl-u kad je god prilika, ali ti ljudi isto čitaju forum i nikad vam se ne obrate u tom svijetlu i u tome su bolji od vas, prihvate gubitak ma koliko god on težak bio. Možeš reći kao "Nemaju se ŠČIM brant he he" a zapravo u njima možeš vidjeti kako samog sebe poboljšati...
HR19 DKL zabio noz u ledja savezniku,
HR21 DKL zabio noz u ledja savezniku, HR23 DKL zabio noz u ledja savezniku.
Nema se tu sta vise pricati.
Lijep poyydrav
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
HR19 DKL zabio noz u ledja savezniku,
HR21 DKL zabio noz u ledja savezniku, HR23 DKL zabio noz u ledja savezniku.
Nema se tu sta vise pricati.
Lijep poyydrav

Pod zabijanje nozeva u leda ne mislim na ingame, vec ovako neke prevare oko duala, prijatelji postaju neprijatelji oko igrice...A to sto si rekao da "izdaju" saveznike, ne drzi vodu jer si bar koliko znam jedan od onih sto pricaju da nema pravila oko diplomacije tj. da je mijenjanje saveza potpuno normalno.
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
ne mogu ni to hahahahhaha

A ako ti vidiš, što se ne poboljšaš onda?

Ne vidim na sto tocno mislis...Ako mislis na ovo sto sam ja mislio u gore napisanom onda ni tebi prica ne drzi vodu jer ja nikad nikome nisam psovao majku ingame i na forumu, okretao leda oko plemena tj. izdaja i slicne stvari...A ako ciljas samo na provokaciju onda nemamo o cemu pricati...
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
@Atlantis vidi, ja nisam igrac koji bi izdao savez ili prekrsio/prekinuo savez sa plemenom nekim preko noci ili slicno.
Ja sam igrac, crveno je crveno, svijetlo plavo -ljubicasto je plavo, sve dok se ne nadje kompromiß ili ti ga nema sta vise imamo 7 dana da se organizujemo i onda crveno.
Ili s kim sam u startu s njima sam do kraja ili prelazim u savezno pleme, u godinama moje igre ove, jos nijednom nisam prenijeo informaciju neku niti sam presao u crvene. Il cu osvojiti ili cu pasti ali s obrazom.
Na hr21 sam presao iz NWa u seljake, znaci u crvene, ali sam rekao momcima promijenite sifru ja odlazim u crvene. Tad sam presao, ali ne odmah, nisam igrao 5 Dana, i kao sto rekose tad, znao si gdje je off gdje nije zadeffan front iako nisi prenijeo informacije, 5 dana je i previse da se nadeffa Front gdje nije nadeffan, a za off sela jbg izmice se vojska to je standardni dio igre.
Dok je taj tvoj DKL sto ga branis sve saveze preko noci prekino i sklapao sa crvenim, takodjer i njima crvenim, ali Boze moj, svi imamo obraz, a obraz se tesko opere. Zbog tog prljavog obraza, i jeste DKL kao pleme, sprdancija vecini.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
PS: na ovom sam forumu radi provokacije i zezancije, ovo je jedini forum gdje ja licno spamam, na plemenskom forumu rijetko da nesto napisem. Sastavi sve moje postove sa ovog foruma, oko 1900 ih ima, vidjet ces da je vecina zezancija i provokacija, jer je to dozvoljeno, Boze moj ima tu i je i be rijeci, ali mater ili nesto slicno neces naci.
Ja ako zapocnem raspravu o necemu, ja je necu pocinjati bezveze, necu romane pisati bezveze, poceo sam sa DKL do pobjede iz zezancije, ti dodjes pisati nesto, oke je imas pravo ko i svi mi. Ali pises nebuloze, nesto-nesto, DKL zlatan ovo-ono. Ja sam ti naveo 3. primjera, svima poznata, znaci argumente, da su DKL obicno, neozbiljno pleme. Ti meni pises da sam takav i takav tip igraca, a argumenta i dokaza nemas za to.
Znaci nemoj me vrijedjati, to je uvreda za mene, a ne znas me. Sreli smo se samo na 1 svijetu, i to je nedavno bilo. Nismo stupali u kontakt neki veci, vec ono standardno provokacija, ma da si ispao normalan tad, nisi reagovao na nju kako vecina reaguje.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pod zabijanje nozeva u leda ne mislim na ingame, vec ovako neke prevare oko duala, prijatelji postaju neprijatelji oko igrice...

Evo Fica saveznik mi bio, dobar prijatelj, pijemo kafe zajedno, nobla me preko noci, dno dna potez, jest mi bilo krivo, ali mu nisam rekao e ja i ti smo zavrsili, kad dodjem dole necemo pit kafe vise
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
nije fazon što je dkl takvo pleme, izdaje i to.. Nego tolika pojavljivanja na svijetovima na hr, a nikad ni blizu osvajanja svijeta :D

u ranku sa anticrtacima :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
šta misliš što je napisao wicki IZ PORAZA U PORAZ DO KONAČNE POBJEDE ...

Čitaj malo između redova a brate mili, a brate miliiiiii
 
Status
Not open for further replies.
Top