Spam

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Neka igraju kako znaju, daj bolan, opusteno momci :D Niko nije niti glup niti lud, sta se palite, neka upadaju i dalje, do jednom :D

I da ovo nije nikakav PDP, i ne vjerujem da svi stari igraci sad samo gledaju koga zajebati, prevariti ( neki od njih da, al svi daleko od toga), ako se varam, jbg naivna budala stas. Nekad,(na 26ci npr) i kad se gubilo i kad se znalo da drugi nama upadaju na acceve, neke granice se nisu prelazile, neka rijec se postovala, i pored toga je bilo dobro druzenje. Za ovo zadnje vjerujem da je i dalje tako, al ovo ispred je go k sad, bilo mi je zao na pocetku sto moram protiv meni dragih nekih ljudi, sad pored ovog svega sto se pokazalo, upada na par racuna, kradje jednog cijelog racuna(kojeg je stefan na moje gnjavenje po fbu vratio), ne odrzavanja rijeci itd itd, ne da mi je drago vec do neba drago, pa da sutra uzmete svijet da je gotovo ovo, meni bi bilo drago sto nisam dio toga, eto doklen je dosla vasa igra, zao mi je sto Stefan nema vremena vise, valjda ne bi dopustio ovoliko da se srozate, al opet ako zna sve to sta se desavalo sto nije nemoguce, jbg ne znam ni ja vise sta da kazem :D

Zz odo zaraditi koji dinar za vopi :D
 

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
Slušaj sada , prvo pokupite smeće ispred svoje avlije , to što vi igrače koji su neaktivni ne možete pokupiti 10 dana i što se meni Vaš igrač javlja hoces li me pokupiti , ne dam sela Marku i Saši , dokaz koliko se Vaše pleme srozalo. Igrač ars333 ne ulazi nikako , bilokoje neaktivan 7 dana , vezir po noci uleti malo , domba matea slabo aktivan , dalmatinac smanjio aktivnost , ima neko ko prati aktivnost, a to što vi ne mozete noblati igrača koji ne ulazi na plemena 7 dana , nije moja stvar. U Beky prazna selo 5 dana stoji , da je se i to noblalo i to bi me prozivao

PS. Pazite da vam igrači ne izadju velike vodje :*
 

ugor

New Member
Reaction score
1
Postenjaci iz DT, ko li se raspituje kad jd Isabella aktivna ?
Kako li se to uspijeva poslat train 5min nakon sto pocrveni ? :)

Niko od vas ne koristi tor i ne igra na vise acc-ova
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Tor je za amatere....Mi ne koristimo tor vec naprednije programe i browsere...Tako da ne pricajte gluposti opet :D
 

marcelo

New Member
Reaction score
0
De ba Semine, ne znam kome glumis, kad svi znamo o cemu se radi. Ocekivao sam vise od vas, al evo da ti smece objasnim, posto vidim ne baratas metaforama.
Igralo se fino, posteno rokanje s originalnim PDP, sve na mjestu, dok nisu dosli Udbasi kod vas i nametnuli vam neke vrijednosti koje su njima "normalne" pa evo sada vidim i vama je sasvim ok uci na racun, vidis odanost spustena, posaljes napad i na ignore ga stavis. Nisko pravo, al ne znate, da ovim samo tjerate inat nama.

Ako i dalje ne razumijes sta govorim, imam lose vijesti za tebe...
taman sam imal tvrdu stolicu proćitam tvoj post i milina,samo tak ide ....
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Neko je ovdje izazivao marka da ga napadne....ne mogu naci komentar jer je wick obrisao Ali znamo na koga mislim...hahah rasuo te marko malo aaaa.?
Rasuo me, nema sta. Hvala na 470k porazenih, a eto vama jedno selo. Ja cu uzet dva od opet ja pa opet biti u plusu. Odlicni ste, cestitam.
Poz
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
De ba semine smece se pronalazi, pusti to. Noblaj i sutj boli te patka za elmu i ove debile. Haj na pivu. Poz jaki ste
 

amko

Member
Reaction score
2
Evo rekoše mi da je spam opet aktivan na ovom forumu pa sam odlučio da se javim. Pozdrav svima, igrajte čisto i pošteno i nemojte nikog pljuvati ako ne baratate dokazima i argumentima. Pokažite se ingame a ne na forumu i noblajte više crvenih sela, a što manje plavih.

Poseban pozdrav za ekipu iz Cheersa.
 

Vladimir Putin

Active Member
Reaction score
17
Evo rekoše mi da je spam opet aktivan na ovom forumu pa sam odlučio da se javim. Pozdrav svima, igrajte čisto i pošteno i nemojte nikog pljuvati ako ne baratate dokazima i argumentima. Pokažite se ingame a ne na forumu i noblajte više crvenih sela, a što manje plavih.

Poseban pozdrav za ekipu iz Cheersa.

Što više plavih !
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
taman sam imal tvrdu stolicu proćitam tvoj post i milina,samo tak ide ....

rewa si nasmijao, uspio si u zivotu :)

@amko pozdrav iz Cheersa, pokazao si kako se fer i korektno ratuje, ovo se naravno ne odnosi na tebe i slicne
 
Top