Spam

amko

Member
Reaction score
2
Pozdrav, moram reći par stvari vezano za račun gdje sam igrao do prije dva dana.
Radi se o računu 100-ka na kojem sam igrao i borio se 3 mjeseca. Na računu smo igrali Ema i ja, a Samir je ulazio jednom u 5 dana (bukvalno, a samir je vlasnik racčuna). Sve je bilo super dok Samir nije dodan u grupu gdje su pouzdani članovi i nakon toga su informacije počele da cure, a prije njegovog ulaska nije bilo problema. Sve to nas je dovelo na ideju da uradimo nešto kako bi bili sigurni da je Samir špijun, iscenirali smo svađu gdje je par igrača napadalo mene oko nekih gluposti i pratili smo Samirovu reakciju. Jutros je prešao u DT pleme, a meni kulira poruke na fb već dva dana. Samir je dokazani špijun, kukavica, a ja takve ljude ne volim. Popišao se po mom i Eminom trudu u zadnja tri mjeseca, a on je ušao svega par puta i samo pogledao stanja i takav igrač daje sebi pravo da prelazi u druga plemena? To je meni dno dna i ovim putem govorim da mi se komotno može napušit kurca.
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
U sve to oko acca ne ulazim, al spijun nas bio nije uopste tako da tu pricas gluposti. Prije dan smo se culi prvi put i rekao sta i kako i da bi presao i tjt, nema neke puno mudrolije :D
 

Vladimir Putin

Active Member
Reaction score
17
Samir i ja smo dobri od prošlih svjetova a to da je bio naš špijun nije tačno, javio mi se prije par dana tek i pitao me da li igram plemena i kako se on opet vratio na acc, i tako smo se dogovorili da idemo na hr33, i neku noć ponovo poruka od njega kako su napali vas i da vas hoće noblati, tada smo se dogovorili da pređe. To oko špijuna su čiste gluposti a što mogu i dokazati ako ne vjerujete bujrum pp dobijete slike chata.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
100ka opravdao nick :D
Btw ovakvi transferi u ovoj fazi igre nikad ne uspiju, novo pleme po pravilu ne želi da troši def na takve igrače, a prethodno pleme je odlučno u namjeri da ga satre...u čemu uglavnom i uspiju. Može biti izuzetak naravno, ali sumnjam.
I daleko od toga da će ovakav potez promijeniti ishod rata.
Pa ne igraju protiv anti crtaca sa ba4 ccc

Smijesni ste i puni samopouzdanja, rispekt
 

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
Side 1:
Tribes: PDP, PDP 2
Side 2:
Tribes: DT, DT@

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers:

Side 1: 30
Side 2: 10
Difference: 20

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 5
Side 2: 0
Difference: 5

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 80,135
Side 2: 34,449
Difference: 45,686

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 40,941
Side 2: 0
Difference: 40,941

chart



Samo ne znam koja sela, kako god pogledam statistiku u zadnja 24h, mi vama i mobilne i sela :rolleyes:
 

Vedad-NEXUS

New Member
Reaction score
1
Jer ona je avion i takva mala zasluzuje samo komfort :D
Il bolja ona "spijuni su medju nama" :D
Sale nemoj molim te ovo "nije bio spijun", znam bola gdje je i sta prenio mojne ba
Sto mi je najveca ironija, on mi je bio par puta igrac kad je nekoga trebalo provjerit, iscenirat svadju i onda pise na pp a sad je tako jeftino popusio fazon da je to strava. Uopste nisam ljut, rijesili se krtice jedino mi je bilo zao sto je to bas Samir al hajde jebat ga, Mirso cuda cini, kad su dva jarana na razlicitim stranama, ciji je karakter jaci, ko je vise aktivniji, ko je mentalno stabilniji ovog drugog preovlada i to je to, prirodna stvar. Ima ljudi drzavu dezertiraju u ratu a da ne se ne provuce na jednoj igrici.


Haljina Valentino”na njoj
na meni kosulja je Marni
kad smo ostali sami, na uho sapnula mi –
sad navali, ko ti brani

Ps. vikice ljubi brat, nemoj opet jbg nemam vise mailova :D
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Jer ona je avion i takva mala zasluzuje samo komfort :D
Il bolja ona "spijuni su medju nama" :D
Sale nemoj molim te ovo "nije bio spijun", znam bola gdje je i sta prenio mojne ba
Sto mi je najveca ironija, on mi je bio par puta igrac kad je nekoga trebalo provjerit, iscenirat svadju i onda pise na pp a sad je tako jeftino popusio fazon da je to strava. Uopste nisam ljut, rijesili se krtice jedino mi je bilo zao sto je to bas Samir al hajde jebat ga, Mirso cuda cini, kad su dva jarana na razlicitim stranama, ciji je karakter jaci, ko je vise aktivniji, ko je mentalno stabilniji ovog drugog preovlada i to je to, prirodna stvar. Ima ljudi drzavu dezertiraju u ratu a da ne se ne provuce na jednoj igrici.


Haljina Valentino”na njoj
na meni kosulja je Marni
kad smo ostali sami, na uho sapnula mi –
sad navali, ko ti brani

Ps. vikice ljubi brat, nemoj opet jbg nemam vise mailova :D

Ja sam iskreno rekao :D Al na kraju krajeva kao da je sad vazno :D
 
Top