Spam

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Malo se vise odnosi na Iveka i njegova sranja, al sto si ga ti u zadnje vrijeme poceo kenjat to je nesto nestvarno, samo kenjas ovdje po forumu, ti igras za ekipu i to, jok eto ja igram samo za sebe, sebi osvajam sela, manje price vise rada elmo, naporan si postao Elmas Mujane, nestvarno znaci

p.s. Elmo ne valja ti lagat

http://prntscr.com/ieddj8

Hahah Pamiiii, pa ako se ko digo u nebesa to si najvise ti i onaj lapan Joge... glumis neku facu jbt za ne povjerovat..Jebo vas i plemena i dokazivanje neko na svijetu sa osmatracnicom i limitom za slanje fejkanja..
Vidili smo svi a i zna se ko kako igra od ranije..
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Cuj molim te ”uzeli ste sela koja se ne mogu braniti” ahahhhahha

Za ove sa malim IQ u prevodu to znaci selo je bilo pored aktivnih igraca tipa Ivek i One Above All i nismo imali sanse da nesto uradimo pa smo ga pustili.. vise volimo da noblamo neaktivne igrace I tako ispadamo profi igraci u ocima levata..
Poyy
 
Last edited:

El Guaje

Member
Reaction score
4
Cuj molim te ”uzeli ste sela koja se ne mogu braniti” ahahhhahha

Za ove sa malim IQ u prevodu to znaci selo je bilo pored aktivnih igraca tipa Ivek i One Above All i nismo imali sanse da nesto uradimo pa smo ga pustili.. vise volimo da noblamo neaktivne igrace I tako ispadamo profi igraci u ocima levata..
Poyy
http://prntscr.com/if9s9w

Ti ne mozes ni blizu tih "neaktivnih"
Idi cuvaj djecu, prestar si za plemena ;) i da nekoga savjetujes ovdje
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Kakav je to odgovor prestar si ?
Ne vidim sto su godine bitne za igranje plemena
Po toj logici ja tebi mogu reci: idi pravi djecu,mlad si za plemena :D
 

El Guaje

Member
Reaction score
4
Kakav je to odgovor prestar si ?
Ne vidim sto su godine bitne za igranje plemena
Po toj logici ja tebi mogu reci: idi pravi djecu,mlad si za plemena :D
Doca brat moj uvijek sa stilom, zna Igor, da ne treba ovdje nikom nista objasnjavat kao sto uvijek proba, al eto, stariji pa ga ponese ;)

A onda i ti Doca trebas ic pravit djecu, ja sam stariji od tebe jbg :p
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Jest evo propao mi zivot radi toga :(
Da si pametniji znao bi da skola nije mjerilo inteligencije ;)
A to sta se tebe vata autizam pa me pokusajes poklopit ne idje majstore
Al plus za trud
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
http://prntscr.com/if9s9w

Ti ne mozes ni blizu tih "neaktivnih"
Idi cuvaj djecu, prestar si za plemena ;) i da nekoga savjetujes ovdje

Kakve gluposti cuj prestar za igricu hahah
Kakve slike postavljas to?? Neke statistike jel hahah:rolleyes: Nivo inteligencije aka Joge..
Prestar da savjetujem? Od koga ti slusas inace savjete? Od nekog sa 10 godina jel?
Dobro da znam..
Suti Pami bolje ti je, pobjego si na 30 glavom bez obzira sa tvojim rijecima nije front sa mene i ovdje nista nisi uradio dok ti rew nije dosao na nalog a jedan od najglasnijih si ccc
 

El Guaje

Member
Reaction score
4
Kakve gluposti cuj prestar za igricu hahah
Kakve slike postavljas to?? Neke statistike jel hahah:rolleyes: Nivo inteligencije aka Joge..
Prestar da savjetujem? Od koga ti slusas inace savjete? Od nekog sa 10 godina jel?
Dobro da znam..
Suti Pami bolje ti je, pobjego si na 30 glavom bez obzira sa tvojim rijecima nije front sa mene i ovdje nista nisi uradio dok ti rew nije dosao na nalog a jedan od najglasnijih si ccc
A dobar sam ti bio kad sam poslao koju nuku da ti pocistim sela sa malim moralom ccc...

Pitaj Sase za hr30, zna on cijelu situaciju u kojem vremenskom razdoblju se igrao taj hr30, prvo provjeri malo Igore gdje sam igrao, sta sam igrao i kako sam igrao, pa onda pisi gluposti koje pises i zasto ne mogu igrat ljetni server, uzivaj Kanado, lete dolari i paketi pb
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
A dobar sam ti bio kad sam poslao koju nuku da ti pocistim sela sa malim moralom ccc...

Pitaj Sase za hr30, zna on cijelu situaciju u kojem vremenskom razdoblju se igrao taj hr30, prvo provjeri malo Igore gdje sam igrao, sta sam igrao i kako sam igrao, pa onda pisi gluposti koje pises i zasto ne mogu igrat ljetni server, uzivaj Kanado, lete dolari i paketi pb

Hvala ti za one 3 nuke sto si poslao, srce si.. I ja sam poslao nasih 200 drugim da noblaju pa sta..
Uvijek neki izgovori cim ne ide nesto po planu, svi lafo rade idu u skolu i ostale gluposti isto ko da mi ostali sjedimo kod kuce 24h za kompom i nemamo zivot.. Svi su u istom sranju nema izgovora..
Za pb jebiga sta da ti kazem.. Ima se moze seee:p:p
 

El Guaje

Member
Reaction score
4
Samo sto sam ja svaki server koji sam odigrao igrao na frontu kao i sada, a postoji razlog obveze zbog kojeg nisam mogao igrat front taj server, cak sam na kraju i podijelio sela plemenu, odnosno Doktoru, borio se neka zasluzio je, a iste te obveze su tebe sprijecile da ostanes prvi na serveru, tako da znam da me razumijes i da nije izgovor, svjestan si toga i sam al eto, sranje je i tebe zadesilo, pa ti sad vidi sta pricas :) Isto tako i ovdje ako dođe do ljeta i ako budemo i u vodecoj poziciji isto me nece bit :)
 

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
Samo sto sam ja svaki server koji sam odigrao igrao na frontu kao i sada, a postoji razlog obveze zbog kojeg nisam mogao igrat front taj server, cak sam na kraju i podijelio sela plemenu, odnosno Doktoru, borio se neka zasluzio je, a iste te obveze su tebe sprijecile da ostanes prvi na serveru, tako da znam da me razumijes i da nije izgovor, svjestan si toga i sam al eto, sranje je i tebe zadesilo, pa ti sad vidi sta pricas :) Isto tako i ovdje ako dođe do ljeta i ako budemo i u vodecoj poziciji isto me nece bit :)

Nismo mi izgubili prvo mjesto zbog obaveza nego zato sto nismo ganjali rank.. Kad je server odlucen prestali smo da igramo jednostavno.. ne samo mi nego i mnogi drugi..
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
http://prntscr.com/ifk9eb pošto sam htio odgovorit kad vam prođe 'akcija' u 12h po danu, međutim blokirao si me, pa moram ovdje. Dobro je stanje, hvala na pitanju.

Dobri ti paladini marko, poz
 
Top