Spam

BushwackeR

Active Member
Reaction score
88
jest jest tako je, skonto si me, oj šta ću sad..

Za info i tebi i specijalnom jedan, današnjih 200k u odbrani, sve do jedne jedinice moj deff bio u selu. I za vas jedna ona malo da hvalim sam sebe, da ste još ovoliko poslali ne bi probili :cool:

Al sve to reče shalom zvani ja sam kornjača, ja pravim deff, imam u 4 sela po 70k deffa ne možete me probit, ajde noga stari marš

Kud si glup, kud patoloski lazov..
Shalom nalog u Nimfama na 30 najvise offa imao i jedan od najvise na serveru zajedno sa Ubicom ali opet pravili def da bi pomagali druge
zavrsili 2 u podrsci a nismo morali niti nas je ko tjerao.. Na 31 igramo pretezno def da ne bi zavisili od drugih i pored svega toga i nase pozicije sela na 31 opet smo top 3 u podrsci a ti 11.. Bravo Pjana, idolu nas..
Kad svatis da nije sve u oda mozda bude nesto od tebe..
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
ja kako vidim po tvojim komentarima jedino ti ovdje glup ispadas od rodjenja
 

Transformer

Active Member
Reaction score
17
Ajde Ivek smrdo pisi malo kuc kuc haha

Pjana iskuliraj se i mi kad se nabijemo bude nam krivo al ovo je porazavajuce hehe poy bacite koji offic i na mene da stignem shaloma :D
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Jao autista pjanicha hahahahhahahahahahahahaha prejak si lik
Shalom acc je cuda radio na 30 nama
I sa offom i sa podrskom, kolko god bili od zada najvise se od njihovih napada treselo u situacijama kad su svi imali jace polunuke oni bi imali po 5 6 nuka
Oborili u farmanju u offu i podrsci, a ti pricas za lika koji je izmislia igru za tebe da je star i glup,0 bodova samoprozvane igracine
Poyy za sve igrace i one koji se tako osjecaju
 

Transformer

Active Member
Reaction score
17
Kuc Kuc cujemo l' se ee jeste tu ????

Marko jesi na liniji , aparatima djesi sta si ?

Ivek sta kazes ? kuc kuc aaa mama zovi 122 HAHAHAH
 
Top