Spam

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Čekaš noblajući plavo iznova i iznova? Ja mislim ti kad kreneš spavat moliš se svom Bogu da sutra neko odustane da možeš pokupit što više sela haaaaaaaaaaahahahah.

moj marko

A ti se moliš svome, da ne odustane tko od njih ;)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
aha

Side 1:
Players: Marko Antonije
Side 2:
Tribes: DT, DT@

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 92
Side 2: 19
Difference: 73

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 731,109
Side 2: 136,840
Difference: 594,269

chart


najjači igrač na hr? o_O
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Na kraju ce ostati on i mi sa One Above All protiv panjeva lagano....sve plavo iznoblati
A gdje su ovnovi pjana aaaaa......Pa ja zid dignem za 10 min na 20 kad god treba :D
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Neprijatelju se ne prepuštaju sela.. Mislim u vašem slučaju jesu, vi uđete na račun i ispraznite ga sami sebi.. Ali nema to veze, ovo je igra na duge staze, neki otpadnu, neki igraju.. A veci neprijatelj biti nekome od codename racuna i nije neki problem..
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Apsolutno se slažem sa obojicom, čak šta više ja bi da dodam i to da neprijatelj svog plemena je i moj prijatelj, tako da prijatelji moji, večeras ću vam podijeliti nove mete :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Neprijatelju se ne prepuštaju sela.. Mislim u vašem slučaju jesu, vi uđete na račun i ispraznite ga sami sebi.. Ali nema to veze, ovo je igra na duge staze, neki otpadnu, neki igraju.. A veci neprijatelj biti nekome od codename racuna i nije neki problem..
Ajd priznaj da se drogiras?
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Side 1:
Players: One Above All, Marko Antonije
Side 2:
Tribes: DT, DT@, PIVA

Timeframe: Forever



Total conquers against opposite side:

Side 1: 154
Side 2: 35
Difference: 119

chart


PDP mora ovo stići !!!
 

TryHard

Member
Reaction score
19
Neprijatelju se ne prepuštaju sela.. Mislim u vašem slučaju jesu, vi uđete na račun i ispraznite ga sami sebi..

Tješi se Markane. PDP jedino sto je uzeo "olaksanim" putem jest tri sela od ernissa i 2-3 sela od antitalent koji mi se sam javio da ne želi da ga marko nobla vec bi radije da ga nobla kvalitetnije pleme (njegove rijeci, ne moje).

Bilo je drugih pokušaja ali ništa nije prošlo a kod gensija sam ja odbio poslati plemice jer ja ću i vas noblat pošteno, a gdje neću jednog gensija kojemu sam na istu foru uzeo 5-6 sela kroz noc hehe.

S druge strane, preposteni DT je ukrao jedan od najvećih racuna na citavom serveru koji je tada imao 330 k bodova i 38 sela. A pošto to nije bilo dovoljno, uzeli su jos jedan racun od 100k i novih 10ak sela na prevaru. Sreća naša sto je vodstvo plemena DT nekvalitetno i sami se sebe razvukli deffajuci 50 sela na nepovoljnim lokacijama i mi smo im pomeli front kao da ga nikad nije ni bilo. Pamet u glavu sljedeci put i nemojte igrat kao muhe bez glave..
Ironicno, na kraju su vas ta "free" sela koštala citavog svijeta :D
 

TryHard

Member
Reaction score
19
Ukratko, dragi moj Marko, govna smo svi.
Ali mi mrvicu slabije smrdimo i malo bolje igramo :)
 
Top