Spam

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
BIG ONE ABOVE hehehe

Domba-Matea
phone.png
danas u 18:06 sati
koji smečar jos kao ostavi sit ja dao sit juce navece jel sam radio prvu smjenu dođem sad sa posla imam sta vidit -.-
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Tješi se Markane. PDP jedino sto je uzeo "olaksanim" putem jest tri sela od ernissa i 2-3 sela od antitalent koji mi se sam javio da ne želi da ga marko nobla vec bi radije da ga nobla kvalitetnije pleme (njegove rijeci, ne moje).

Bilo je drugih pokušaja ali ništa nije prošlo a kod gensija sam ja odbio poslati plemice jer ja ću i vas noblat pošteno, a gdje neću jednog gensija kojemu sam na istu foru uzeo 5-6 sela kroz noc hehe.

S druge strane, preposteni DT je ukrao jedan od najvećih racuna na citavom serveru koji je tada imao 330 k bodova i 38 sela. A pošto to nije bilo dovoljno, uzeli su jos jedan racun od 100k i novih 10ak sela na prevaru. Sreća naša sto je vodstvo plemena DT nekvalitetno i sami se sebe razvukli deffajuci 50 sela na nepovoljnim lokacijama i mi smo im pomeli front kao da ga nikad nije ni bilo. Pamet u glavu sljedeci put i nemojte igrat kao muhe bez glave..
Ironicno, na kraju su vas ta "free" sela koštala citavog svijeta :D


O cemu bolan ti pricas, sta smo se razvukli, sta smo radili. Prva stvar, ovdje smo se iskupili za pb i zajebanciju. Ekipa sastavljena od igraca koji nikad skupa ne bi igrali, vec krenulo kao sala, pa evo dodjosmo ovdje. Dok su neki kljukali pb i bili na 20 sela, ja sam tada tek uzeo drugo selo, jer me Saša zamolio da krenem igrat, zakuhalo se. Da Bogdo nije. To kao prvo.

Druga stvar, nismo se mi razvukli deffom, vec ste vi noblali racun na kojem je 6 ljudi, pa imaju rupu po 12 sati na racunu. Problem noblati nekog ko ne igra. Greska je vodstva samo sto se sa ovim noblanjem opet ja odugovlacilo ovoliko, da se dovelo do ovoga, samo je to greska. Momcima sa opet ja hvala na trudu i svemu, ne govorim nista na njih, jednostavno nisu mogli pokriti i gotovo.

Kaze pomeli front... nemoj molim te..

3. Stvar - plava sela. Znas koliko sam ih trazio ? 3, od opet ja kad su se spajali sa otac na igricu, da se izbacim na front. I nisu mi ih dali. Ovo ostalo sve je dano meni, i kad sam nudio drugima , uvijek isti odgovor - samo ti ne padas, neka ih tebi. I nijedno jos nije palo.

4. - To sto kod nas Sasa ne radi nista otkako se zaposlio, sto pleme nema vođu, a meni ne pada na pamet upustit se u to, to sto ste noblali racun na kojem od 6 ljudi igra 1 ili 2, i to pola dana nepokriveno, to nam samo mozete reci hvala, sto se nismo vise angazirali oko toga, i malo manje se kurciti. Jer proradi li nam inat, kurcu ste igrali. Ima nas jos koji mozemo iznijeti ovo bez problema. Zato psst, budite tiho, i igrajte, ucinite nam ovaj svijet svima ljepsim, pa mozda vam ga tiho i prepustimo ;)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Vec sta ga prepustili fakticki :D

Dosta ste gresaka uradili, sto kaze mali Mario trebali ste vise off-a trositi na nas, imali ste duplo vise gradova uzimajuci u obzir multije i saveznike, govorim opcenito za DT, sad je situacija takva kakva je, nista jos nije gotovo naravno, ima tu jos dosta posla..

Pozdrav, vidimo se u igri
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Eto napisao sam roman, odgovarajući marku na njegov roman, ali shvatim na pola da nisi vrijedan moje pažnje i šta se ja imam pravdat za nešto nekom debilu, čovjeku koji je napisao ovo, tako da ne nemam komentar na ovaj idiotluk..
Zato psst, budite tiho, i igrajte, ucinite nam ovaj svijet svima ljepsim, pa mozda vam ga tiho i prepustimo

I da marko, skidam ti kapu ovaj svijet. Usudio si se konačno krenuti na mene :)

p.s pozdrav za shalomčića, jel sve uredu? Dosadno jelda, kad imaš 70 sela a toga 65 deff. A kako neće bit..

pozpoz
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Ma i ti meni fališ majstore. Primjetio sam da je račun ilegalac potpuno opao otkad si ti otišao:p

Davno sam ja prestao sa illegalcem,cak tamo kad je 32 krenila :p

imali ste duplo vise gradova uzimajuci u obzir multije i saveznike
Ako te smijem ispravit,pleme DT je krenilo sa jednog konta i iz zajebancije plus par multica sa strane
udba pdp i ostale kombinacije su bile puno brojnije i ne mozes rec da nisu,diplomacija je pomogla dtu da se rasiri i to je to
ako te nesmin ispravit samo reci :D
poiyy
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
marko ne seri, hajde nek proradi malo inat taj, mozda nam cak i napravite zanimljiv malo svijet hehe
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Izgleda marko nije upoznat sa čistim bosanskim inatom. Ne inati se bosancu, čuo sam ima to neko pravilo, pa lakše malo
 

L.petak

New Member
Reaction score
1
Vec neko vrijeme izbjegavam ovaj forum ali kad sam vidio kruznu od Sase zeludac mi se okrenuo.

Prvo o Sasi ko njemu samom, sve muljaze koje su radjene na hr31, vec sam vidio na hr30 od prvog dana servera, taj server sam igrao nekih 30 dana i u tih 30 dana poslali smo na restart racune da nisu docekali drugog sela, racune koji su harali na hr serverima, Nimfo bili pa hajmo reci ponizili, ipak taj svijet ste dobili i znaci tako reci nisam ga ni igrao, ja ti se javim i cestitam ti na pobjedi.
Na hr31 kad se desio slucaj oko Jazavca ti, Marko i ostala kompanija ko curice svima koje znate i imate na fb se javljate i drecite, pljujete, ok
Kad se desi slucaj magnum, isto pisali meni krivo al hajd uredno jebat ga, luka-99 takodje.
Ukradete wiljsuki racun, stavis imena sela "ulijeetac u klastere", dodjes ovdje pises "meni covjek govori salji plemice reko ok" i tad me blokiras na fb, pa jarane tolika doza maloumnosti. to "ulijetac u klastere", jarane na k55 mi smo svoj klaster napravili tako sto smo noblali barbare od 30 bodova, vrijedno dizali i unaprijed po 2 mjeseca mislili i planirali, sad taj klaster ima preko 30 sela, skroz na jugu k55 isti slucaj, master i ja sto smo se ubacili, ja srocio 9 barbara i predlozio tu da se ubacimo, isto od 30 bodova i ta sela su vec iznoblala 20 novih, sta si ti uradio sa svojim prljavim ulijetanjem? vec si stigao i popusit jedno selo
Ludi petak je iznoblao nekih 30 sela free, i to smo deeeebeelo opravdali, branimo se sa 90% naseg defa, a po Oda mozete nam se samo diviti, uzet cu za primjer Marka koji je uletio na k55 kod nas sa 2 sela, jarane ti meni ne smetas tu uopste, neka te, ti robis u ta 2 sela najmanje 150k defa ja 2 nuke koje su dovoljne da te nakucam ko budalu gdje god da krenes a da ne govorim da sam ja u tim selima oko tebe vec 3 puta obnavljao off a ti nisi izvidjaca jos poslao.
Da manje kujete zlato za free sela a vise kucate off kud i kamo bi bolje prosli.
Sto se tice Marka, odvratan mi je zbog svojih izvala i jezika al da je igracina- jeste, ono sto je rekao "jedino meni sela ne padaju" i to je tacno, sad to je druga stvar sto ima odnost 3:1 za deff i nije bas tesko cuvat sela ali ipak- treba otegnut jaja pa uzet Marku selo.
andi prije par dana kad je moralisao, u naredna 2 dana od toga mi uzeli preko 40 sela, vidjet cemo kako ce te proci posle tvog moralisanja, a sto malo ne pricas svom clanstvu o racunima:
100ka
wiljsuka9
magnum 357
luka-99
Da ste vi i 10% dobili od nas sto smo mi od vas sto se tice malverzacija, vi bi se davno raspali.
Bilo je i sa nase strane "pokusaja" malverzacija, radi osvete za ove pobrojane racune, sta smo uspjeli?
Hocemo li porediti broj sela koja su se uspjela uzeti na taj nacin?
Samo vi nemojte nekoga da nazivate "prljavim", jede dzigeru.
I jos nesto, procitah "90% sto su nam noblali free", pa jel to nazivas npr evo opet ja racun da su nam pustali sela, pitaj njih kako im je bilo, 3 mjeseca samo oko njih smo se bakcali, oko tebe nuke su nam znale i po mjesec dana lezat jer su sve misli prema njima uperene. Momci su pokrivali racun malo je reci, nema sekunde u kojoj nije pokusano a svaki racun u 7 dana mora imat bar sat vremena lufta. Nek ti slikaju koliko su plemica pokucali, od 10 pokusaja prodje jednom, to je ono "voda kapa, kapa pa probije beton",

Evo ja cu ti slikat kako se noblaju free sela:

http://prntscr.com/ikvhgj

Krajnje je bezobrazno prema momcima sa opet ja racuna, njihovo padanje nazivati "free selima", lako je glumit baju sa 100k defa po selima i 3 mjeseca ne napadati uopste, ako je iko predstavljao problem, oni su, bili su unakazili marmarinja, gotovo ni jedno selo nisu imali zadefano od strane plemena a gotovo sva su im bila "ugrozena", a kad se iznoblavaju racuni, kome idu free sela? Marko, sasa, one above, pa vi morate sami satrat sve jedno selo nase da bi opravdali ta free sela a jos ce vremena i vremena proci kada ce te ih stici na poredku porazenih jedinica.
 
Top