Spam

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
Ja i Sale se znamo u rl i vecinom sve sto kazem je zajb ne ozbiljno
Naravno on je napravio isto greske na ovom svijetu ali sta bi :D

Pa vidio sam vas skill kad ste igracu Grbava deva izmaknuli svu vojsku sa acca,pustili plemke na svako selo i nista niste uzeli hahahah...
Pa jel to vama smijesno ?

Niko i ne govori za tebe u vezi saleta, de ba doctore kad viljsuci upadnete sve rega , nemoj te price, reci ne moze ovako 5 igraca igra trenutno ste bolje odigrali od nas i tjt
 

TryHard

Member
Reaction score
19
Nije gotovo dok sudac ne odsvira zadnji zvižduk.

Manje priče, više igre. Bila bi šteta da svijet završi brisanjem računa, vaših ili naših, svejedno je.

Hajmo još malo ratovati, mi ćemo se potruditi da ipak ne potraje previše dugo ovaj svijet.
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Svadazju se dvije kuraje oko toga koja se vise jebala i koja je veca kuraja....a zar ima veze?

Ko i uvjek sev aralo na sve strane i ko je bio vise kreativan i mastovit taj je i vise varo,bar tako funkionise HR server vec dosta dugo...

Pobjedila je aktivnija ekipa kao i uvjek sto to biva,ja licno nisam puno igro ali cestitam svima na pruzenoj igri i vidimo se na drugom svjetu
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
A vidi gotovo je :rolleyes: , meni je jako žao što nisam mogao nastaviti igrati aktivno ali eto, čestitke na pobjedi i od mene. :D
Ako ništa barem će neki igrači kao Mario osvojiti nešto :D

Ostalima svaka čast, igralo se aktivno i tjt, postavke svijeta ravno logici od Vedada znači kurčina ali eto..
Vjerovatno bi bilo mnogo zanimljivije da su neki igrači ostali igrati, počevši od Saše, pa onda još njih par ukljucujuci i mene ali eto, igrica je igrica , život je život. :D

Čestitke na pobjedi još jednom. :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Više sam očekivao i od vas i od nas.
Velika imena na obje strane, još veći igrači Ali ni vi ni mi to opravdali nismo, a mogli smo. Toga mi je najviše žao. Nema veze prljava igra, bilo je na svakom svijetu, ali na ovom po najviše .
Čestitam PDPu na pobjedi i vidimo se opet negdje, gdje postavke budu normalne i svijet bude bez nepotrebnih građevina .

Učinili ste nam kao i mi vama nadam se, igra zabavnom. Uglavnom puno više sam očekivao od sviju nas ali nadam se da ćemo ova moja očekivanja na nekom drugom svijetu ispuniti.

Mnogo teških riječi je palo, ali ko i nakon svakog svijeta ih zanemarujemo i sledeći ide sve jovo na novo . Lijep pozdrav i ugodan nastavak igre kako na s31 tako i na ostalim svijetovima od One Above All računa. :oops::oops:
 

sarmagedon

New Member
Reaction score
0
Evo najodgovornijeg za sela mikice,imal neko neku za reć ? kako je bilo šupački ? :D de nek neko kaže pored svega za šta ste imali obraza uradit
 

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
Bilo pa proslo :D
Svijet je sranje bio, jedva sam cekao da se zavrsi, mada da nije bilo prvaljih stvari,svijet sa ovakvim postavkama se nikad ne bi zavrsio :D

Vidimo se uskoro na nekom drugom svijetu :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Čestitke mom plemenu PDP!

Marku palo selo i to runsko, izgubio malo deffa na njemu, i odma otvorio roman kako se ne može igrat ovo ono bla bla i obrisao račun. Pa marko nisam te ni krenuo još napadat ti već pobjegao i opet sam te pobijedio još jedan svijet. Dosadno mi je stvarno.

Andi bot si ispo boga mi, eto ćao i tebi, doktoru svaka čast, on je vodio račun od početka do kraja. Anele imaš sav respekt kao i smajke.

100-ka retard, kao što smajke reče idemo jovo na novo, ovaj retard ostaje retard jer je retard. ćao

saša veliki lider, haj ćao.

šalom, kornjača, ne može se sve deffom, sledeći put napravi malo offa

elmo, ok igrač.

ostale botove ne vrijedi spominjat, eto ćao
 

amko

Member
Reaction score
2
Evo da se i ja obratim ozbiljno prvi i zadnji put.

Boli me pimpek za prljavu igru, ja se toga klonim, Prema meni je ucinjena nepravda od Samira, tu pricu znate i necu da je ponavljam, sve ostalo je ok. Ove postavke sa runskim selima mi se svidjaju jer dolazi do izrazaja takticka igra, a ove osmatracnice su ruglo, kvare igru. PDP pleme je sjajno, nisam ni sumnjao u pobjedu, bilo je jako dosta racuna koji vuku pleme, aktivnost i kvaliteta jako solidno.
A sto se tice mojih drugara iz plemena DT, razocaran sam malo
Iskomentarisat cu samo dva racuna a tu su:
opet ja - albin je babo znaci i ostali dualli su jako solidni, ali i oni su ljudi i moraju nekad spavati, sto sam ja i iskoristio, imali su dosta mobilnog deffa al stacia nije bilo, to je bruka za DT da racun koji drzi kriz bude bez stacio deffa i oni su trebali biti prvi kada se dijele free sela
Marko- moj duall sa hr24, moje je skromno misljenje da je to najjaci igrac po kvaliteti , ali na ovom svijetu ispod svakog standarda, nije bio agresivan, napravi 15 nuka i posalje na ludog petka svakih 20 dana, sve je to bilo nazor i sa pravom mogu reci da je tu Marko pokrivao Zrimirove rupe, a ne obrnuto.
Eto toliko od mene, poseban pozdrav za gore pomenute igrace i Igora (Karl Marx) i Obadu (Combeta).
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Amko, nisi daleko od istine.. ovdje sam vec pisao za svoju igru.. ima sve svoje razloge.. Ali nema to veze.. A ovim ogranicenima poput pjane, ne vrijedi pisati nista. Reci cu ti samo, da si ti za pola godine svijeta, koliko li se vec igra ovo, mene i napao samo na runska sela. 2 puta si se kucao na runskom, i uzeo si ovo sada, koje je 10 polja daleko od mojih i odsjeno skroz. I jednom kad si mislio da spavam, probao na sat vremena jedinicu, iz koje sam dan prije zabio off, koja je bila prazna. Znaci za pola godine ti si mene napa o 4 puta covjece, od toga 3 puta na runsko, i jednom na prazno selo. I pises nesto. Do tebe su stajala sela na 2 polja, nedeffana, off u njima samo. Dok si ti među mojima drzao po 80k stacio deffa. I opet padao. Skupi malo muda bolan, a manje piskaraj okolo.


Ps. Nisi kompetentan da komentiras ikoga. Ovi gore koje si popljuvao, vecini se mozes samo sageti ;)
 
Last edited:

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Marko nisi nista uradio odim zalio se na forumu, i nasim igracima. Kad je bilo da je vedad zvao albina, odmao si potrcao kao mala plasljiva curica Vladimiru da se zalis i nisi uradio nista vise osim samo se zalio i cim ti je palo runsko napustio svijet. Meni taman postalo zanimljivo, a ti pobjegao.. Jbg jadno da najjaci igrac na hr bjezi sa svijeta..

Et cao makar imas, a sve sto sam nabrojio koji su veci za klasu od mene, sigurno su pokazali tu klasu, isto napustajuci, ajde noge se fataj i mrs na taj 32
 

Special One

Member
Reaction score
41
Čestitke mom plemenu PDP!

Marku palo selo i to runsko, izgubio malo deffa na njemu, i odma otvorio roman kako se ne može igrat ovo ono bla bla i obrisao račun. Pa marko nisam te ni krenuo još napadat ti već pobjegao i opet sam te pobijedio još jedan svijet. Dosadno mi je stvarno.

Andi bot si ispo boga mi, eto ćao i tebi, doktoru svaka čast, on je vodio račun od početka do kraja. Anele imaš sav respekt kao i smajke.

100-ka retard, kao što smajke reče idemo jovo na novo, ovaj retard ostaje retard jer je retard. ćao

saša veliki lider, haj ćao.

šalom, kornjača, ne može se sve deffom, sledeći put napravi malo offa

elmo, ok igrač.

ostale botove ne vrijedi spominjat, eto ćao

Nek ti pjana znas ko je igrao na racunu one above all a mi ne moramo ni znati.Nek si ti pjana pametan i pro.

Drago mi je da sam te upoznao na ovom svijetu nazalost na sv 26 nisam dovoljno.

Cestitke PDPU na zasluzeno osvojenom svijetu,vidimo se uskoro na nekom novom.
 
Top