Spamm

Status
Not open for further replies.

Vebit

Member
Reaction score
0
MH osvaja svijet :love:
MH i crnci su jedino pleme koje je od starta ostalo od svih vodećin ne minjajući stijeg kako vitar puše i u najtežim trenucima (mada smo svi bosdvno jači imali pozivnice u sva ta bolja plemena koja više ne postoje) i uglavnom u istom sastavu..
čime se nikako ne mogu pohvaliti drugi :p

Jedino je ex. TCO zaslužio respekt jer su od starta išli i ratom i diplomacijom.
pokojni milf bolje ni ne spominjati,koliko su dobro ratovali i kako su mudru politiku vodili toliko su i postojali,,,da podsajetim prvi se raspali :hmm:
ex.RWP mutili vodu na sve strana ,bitke nisu ni vidili,jedino teleskopom :hahaha:
ja bi im preporučio da sade kukuruz i rakiju peku u onoj farmwile (ili kako se več piše) i ratuju sa krumpirovom zlaticom
a punoljetni nek se kandidiraju za parlament, jer s takvim promjenama diplomacije i stavova će sigurno u vladu upasti ili bar nekoliko mandata dobru plaću primati :woot:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
To vebit reci nam! Sta bih mi bez tebe.
Ajde me malo prozivaj, nisi odavno :D


I da, nisi ti nikada imao poziv za M!LF :)
 

NIIV

Member
Reaction score
1
Uozbiljila sam se....Dobila kaznene,a fakat nisam imala namjeru spamat....al šta je tu je...Kad je bal,nek je maskenbal :)
 

Vebit

Member
Reaction score
0
To vebit reci nam! Sta bih mi bez tebe.
Ajde me malo prozivaj, nisi odavno :D


I da, nisi ti nikada imao poziv za M!LF :)

naravo da ja u pokojni milf nisam, kad sam otvoreno na zajedničkom ,kao i na ovom glavnom govorio što mislim o bahatim mačićima :andjeo:
a i ja sam napravio anketu da se to podmuklo savezništvo prekine,kao što sam i ja predao rat (koji bi ionako izgubili) TCOu samo da zajedno krenemo na vas...imali ste sit od samija i vidili i naš skriveni forum dok ja nisam skinuo ovlasti i samiju rekao da ste sve dogovore izdali (kao i njegova sela pustili bez borbe da padnu i onda "mudro" na našeg igrača sit prebacili ...da ne nabrajam dalje,ali ste tvali one za koje ste mislili da će preći,ja sam jasno napisao da bi rađe iz plemena izašao i s vama ratovao ako neće drugi (ali svi su glasali za rat protiv vas,osim 2- "kako većina odluči" baš ni jedan glas protiv rata kontra vas nakon prekida savezništva...
i da ja sam pobrisao zajedničke forume a vama je 15 dana trebalo da to shvatite i da smo u napu sa TCO i zajedno idemo na vas ...

i da ponovo ću vam ponoviti, osobito tebi kako ste ratovali i kakvu ste politiku vodili toliko ste i trajali :hmm:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Vebit druze, da M!LF nije usao u rat sa TCO, ti bi davni dana bio istrebljen.
Iako su mnogi htjeli da udare na vas, vodstvo M!LF je iz nekog razloga vama pomoglo, i danas dan ne znam koji je to razlog.
Moguce sto ste imali dobrih ljudi , tipa marija terezija.

A sto se tice vaseg ratovanja i vase organizacije to smo licno opet ja , i ja vidjeli. Kada smo vam branili par naloga.

Onda kada igraci tvoji nisu htjeli da ispostuju vase naredbe bez mog odobrenja xaxaxa.Pa su mi se vase vodje javljale da naredim vasem igracu da posalje napade.
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Vebit druze, da M!LF nije usao u rat sa TCO, ti bi davni dana bio istrebljen.
Iako su mnogi htjeli da udare na vas, vodstvo M!LF je iz nekog razloga vama pomoglo, i danas dan ne znam koji je to razlog.
Moguce sto ste imali dobrih ljudi , tipa marija terezija.

A sto se tice vaseg ratovanja i vase organizacije to smo licno opet ja , i ja vidjeli. Kada smo vam branili par naloga.

Onda kada igraci tvoji nisu htjeli da ispostuju vase naredbe bez mog odobrenja xaxaxa.Pa su mi se vase vodje javljale da naredim vasem igracu da posalje napade.
ma samo ti miiijaauči maćiću, ako ti je tako lakše...pokazalo se ko se3 raspa a ko ne zna pa još igra :hmm:

a vi ste u savez s nama ušli samo kako se TCO nebi širio preko K$$ i vad direktno ugrožavao,dok ste još sa RWP pregovarali o napadu na TCO ...

:andjeo:ne frkći više o meni jer ću pustiti ovo moje štene na tebe
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
opustite se momci :) ima jos svetova pa tako da ce biti i prilike da ukrstite sekire opet :)

mi smo na ovaj hr 11 dosli da bi ukratko objasnili MH-u ko je ko..sto smo i uspeli...Milf ne zelim ni da komentarisem..napadali su nas dok smo mi rokali po hrvatima...kad smo krenuli na njih vec to nije bilo isto pleme :)


na kraju smo se spojili sa nasim prijateljima iz RWP-a ,sto je planirano od samog pocetka...zatvaramo polako svet :) ovi sto su ostali da igraju neka u redu cekaju restart,nemojte da se gurate :)

posle ba 9,evo uzeli smo i hr 11.. ako smo nekom sta ostali duzni vidimo se na nekom sledecem svetu :* pozdrav
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
opustite se momci :) ima jos svetova pa tako da ce biti i prilike da ukrstite sekire opet :)

mi smo na ovaj hr 11 dosli da bi ukratko objasnili MH-u ko je ko..sto smo i uspeli...Milf ne zelim ni da komentarisem..napadali su nas dok smo mi rokali po hrvatima...kad smo krenuli na njih vec to nije bilo isto pleme :)


na kraju smo se spojili sa nasim prijateljima iz RWP-a ,sto je planirano od samog pocetka...zatvaramo polako svet :) ovi sto su ostali da igraju neka u redu cekaju restart,nemojte da se gurate :)

posle ba 9,evo uzeli smo i hr 11.. ako smo nekom sta ostali duzni vidimo se na nekom sledecem svetu :* pozdrav


ja se ne sjecam da ste vi uopce MILF napali :ludilo:
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
ja sam zato rekao da ne zelim ni da komentarisem MILF...ima tamo dosta prijatelja...ne zelim da se bilo ko uvredi :)
 
Status
Not open for further replies.
Top