Spamm

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Nista, da krenemo polako sa svijetom 11. Polako je krenulo. TCO je zasad na prvom mjestu. Malo barbara. Itd itd...

Sretno svima u igri. :D
 

DeletedUser

Guest
morao sam da zaspamam.. kad nisam dobio srcani kad sam vidio da je otvoren svijet... Odma je bilo na skypeu MIKI MAUS MIKI MAUS!!
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
TCO jedna dobra ekipa,al tek je poceo svijet,vidjet cemo razvoj,pozdravi mi vuleta i killera :p

:festa:
 

DeletedUser

Guest
hehheh vidit cemo s vremenom kako ce ispast, ako bude vremena bice i reza dobrog :D
 

DeletedUser

Guest
Drago mi je ponajvise sto je AIDS tu.. jos bi to bolji svijet bio ako je karantin tu na nekom drugom nicku mozda :D
 

DeletedUser

Guest
Eh da i mi krenemo kako treba a ne kao hr 10, rasirili se bili k'o djubre po njivi :D

Ajde sretno svima
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Ovaj period je najslađi, o'š graditi ovo ili ono, resi ili konjca... a dobiješ pare i ako kokošinjac proširiš... ojla, milina svjetska, slađe od šećerne vate..., još smo si i dobri, svi se smješkaju...
Ajde da jedan svijet odigramo kurvanjski, ono, pravo prljavo, tko se prvi požali na taktiku- drek stisne! Dosta je bilo na finjaka, meni je iskreno muka od toga, igrajmo kao da sutra ne postoji, moraliziranje je za curice...
Hehehehhehehehehe, bio sam curica i previše puta,... igrajte kako znate, ja se više ničemu ne čudim, samo se nadam da se neće kršiti osnovne norme i igrački bon-ton,...
Svima naklon,
Pozzz
 

DeletedUser

Guest
Malo bacio oko na igrace ovo ono i vidim konan22...pazite prije nego napadnete, veliki RESPECT sto se tice obrane :)
 

killer102

Member
Reaction score
5
Vanjuha said:
Ovaj period je najslađi, o'š graditi ovo ili ono, resi ili konjca... a dobiješ pare i ako kokošinjac proširiš... ojla, milina svjetska, slađe od šećerne vate..., još smo si i dobri, svi se smješkaju...
Ajde da jedan svijet odigramo kurvanjski, ono, pravo prljavo, tko se prvi požali na taktiku- drek stisne! Dosta je bilo na finjaka, meni je iskreno muka od toga, igrajmo kao da sutra ne postoji, moraliziranje je za curice...
Hehehehhehehehehe, bio sam curica i previše puta,... igrajte kako znate, ja se više ničemu ne čudim, samo se nadam da se neće kršiti osnovne norme i igrački bon-ton,...
Svima naklon,
Pozzz


Sviđa mi se evo :p
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
znc ne volis me vise na hr10 ? :(

a7954f81f78b4286b283477.png
 
Status
Not open for further replies.
Top