Spamm

Status
Not open for further replies.

NIIV

Member
Reaction score
1
mi smo se nadali da neće bi jedini koji nam "neda mira"...ali prihvaćamo i ovo :predaja:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
alargador-amazing-anchor-black-and-white-bmx-Favim.com-370428.gif
 

Vebit

Member
Reaction score
0
jaaa
varaš se, i o tome sam s vulom razgovarao,nisam ja veslo sisao 90ih već bitke vojevao i dobro znam što znači dati neprijatelju vrimena da pregrupira def
i dobro sam znao da će se oni tu utvrditi,ali kako je vule prije bio dostojan neprijatelj,i pristao da prekinemo rat (koji smo ionako pušili) i zajedno krenemo na pokojni milf a poslje što bude ...(da se ostvarilo ono što nam je RWP nudio a mi nismo pristali) tj. da je RWP sa milfovcima krenuo na TCO kako su nama javljali i da se ne mišamo da ćemo imati nap... možda bi tad bili saveznici sa TCO...a i bi najvjerovatnije, jer su jedini (osim nas:andjeo: ) zaslužili respekt kao ratnici i kao (bar prema meni tj.nama jer ja sam samo glasnogovornik a ne i vođa) oni koji nisu pogazili dogovoreno su zaslužili da se i tih 7 dana ispoštuje .jer iskreno i nama je trebalo malo predaha a par sela koja bi uzeli bi oni kad-tad vratili ali mi nikad datu rič nebi povratili ......a njihova unutarnja politika je njihova stvar, kao i spajanje (na koje ja osobno na njihovom mistu pristao nebi,ali to je njihova stvar i u to se ne mišam)

ali do prije par dana smo se "posjećivali" ali više smo i mi i oni tukli po drugima
koji su nam ,nakon što sam odbio savez u ratu protiv FIN već ratovao protiv (i fina neslužbeno) i upitnika :) službeno

e sad kad su taj rat predali tj. izgubili :hmm:
ja sam finu i njihovim akademijama objavio rat, jer šibaju nas nukama iz dubine,pa nek se i to vidi koliko su ih zalipili na nama nemoćnima:predaja:

ali mi znamo da ćemo rat izgubiti (možda nebi kad bi sad malo ex.TCO odmarao i samo ex.RWP ratovao) pa neka imaju nuka i vojske koju nisu trošili,ali ove godine nas sigurno nebi (ako bi ikad) pobijedili jer ratovanje s njima bi bili :zzz: i na kupanje dok je jošmore toplo a najesen samo rekreacija dok bi druge servere igrali :kokice:
 
Last edited:

Vebit

Member
Reaction score
0
postovanje za tebe deki...
a ti vebit cini mi se da opet nesto buncas, blago onom ko te razumije :p
zamlata crni zamkata, buncam ja ali tvoje pleme bitke vidilo nije prije spajanja...a mutili ste vodu na sve strane , ali i to je dozvoljena taktika...pa ko voli nek izvoli :zid:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
pa ako je to legitiman nacin igre cemu onda tolika frka oko toga... zasto uopste spominjes...
pa jer si ti rekao da nešto buncan pa da ti odgovorim...
legitimno ne znači i časno...a iako je ovo i strateška igra nije samo to već i ratna što i samo ime govori...a kakvi su to ratnici koji server bez boja zatvore , po mom skromnom mišljenju neiskusnog igrača nikakvi:p
ali ne spamajmo više tu,jqvi se privatnom porukim pa ćemo ići u spam...
 
Status
Not open for further replies.
Top