Spamm

Status
Not open for further replies.

Vebit

Member
Reaction score
0
imam , kako bi to bilo da se ne javim na forumu :confused:
čestitati plemenu koje zatvara server, malo sam to brže očekivao, ali neka, ako paše vama a što bi meni smetalo :pivo:
čak mi se čini da mi ovo selo koje je ostalo namjerno niste osvojili, ili vam se više neda kovati zlatnike ili možda neko među vama ima respekta za one koji su igrali do kraja bez predaje...
je predali smo onaj prvi rat TCOu , ionako bi ga izgubili a ja sam predložio vuli , tj. cilom tadašnjem plemenu (uz suglasnost cijelog vodstva, samo je jedan glas bio protiv,ali se složio da bude demokratski) primirje pa i nešto sitnih akcija kontra milfa...ali to već sve znamo :boks:

bar smo se zastava nakupili u ovom našem skromnom otporu :lool:

a drugi serveri su priča za sebe, bar za nas (tu mislim na sve igrače neovisno o plemenu) kojima je ovo prije svega igra , pa sam sa nekim "ljutim neprijateljima" zajedno u plemenu na 13 pa i na 14 :lool:

eto , uvik ja imam nešto za reći :andjeo:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
nisam, e to neš doživiti :hahaha:

nego sam zauzet na drugim serverima, a i nije pošteno prema dualu gospar da ja pišem kako sam se dobro branio kad je on sve sam odradio zadnjih misec dana, jer ja sam uglavnom bio sam na računu prije kad on nije imao vrimena a zadnje vrime ja sam samo 4 h dežurao jedno popodne i izmicao ono što on nije mogao jer je konstantno imao 70-80 napada...a i tad je to više bila preventiva ako iz blizine krenu plemići dok se on ne ulogira u ta 4 h, a nisam imao što raditi jer je on sve izmakao što je mislio braniti taj dan a nadefao di je trebalo...čovik igra def puno bolje od mene a i moj je komp sporiji pa stvarno nisam imao što tu raditi nego tu i tamo preko noći zabilježiti što ide i popraviti koji zid...a rekoh već kamena nam u dalmaciji ne fali:andjeo:

a i čuli bi se preko moba i točno je govorio što će obraniti, što skidati odanost pa prenoblati...da ne duljim previše...
ali ipak moram baš zbog tebe i one poruke "svaka čast" bez ikakvog podrugivana još koje slovo napisati da te ne razočaram :eek:ok:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
kuku meni ja ih taman pohvalio kako mi sportski 1 selo ostavili kad eto i po njemu vule i lucifer udariše, i bome me izvidiše... je da je jedna nuka luciju pukla od kamen dalmatinski...ma ja htio izmaći al zakasnio :lool:
ma vidite da smo mi moralni pobjednici, pa koliki vam je to moral vojske :hahaha::zid:
Proslijedi Premjesti Izbriši Eksportiraj >>
Naslov *lucifer* (030 K44) napada Bukva 35 (440|455) K44 Promijeni ime
Poslano Lis 08, 2013 20:10:17
Branitelj je pobijedio

Sreća (za napadača)
-21.0% Peh
Sreća
Moral: 56%
Napadači: *lucifer*
Porijeklo: 030 K44 (441|456) K44

Količina: 0 0 1699 0 107 931 0 0 260 0 0
Gubici: 0 0 1699 0 12 931 0 0 260 0 0
:predaja:
 
Last edited:

Vebit

Member
Reaction score
0
evo još jedna nuka i valjda jedna s vlakićem, pa oće li to više ...isteće mi premium 20. nemojte da bez njega igram :boks::ludilo:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
pa što ste se spajali kad ga ne želite zatvoriti, koliko mene ova slamba memorijska kartica u glavi služi to i je bio razlpg,,,da brzo zatvorite a ne trošite premium :zid::p

al lako za to, ja mislio da me vole ovi iz ex. TCO:love:

a oni ubiše, i restartali me :kisa:

ma ko to kaže, ko to laže, da vebit istinu ne kaže
mogli ste mi to slo ostaviti bar do danas pa ga uzeti za rođendan , kao poklon...e to bi ja cijenio :pivo:
 

NIIV

Member
Reaction score
1
[video=youtube;Qnju-MwtFUg]http://www.youtube.com/watch?v=Qnju-MwtFUg&feature=player_detailpage[/video]

Pustite nas da još malo "uživamo" :lool:
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
i sta radi pokojni vebit?
pa valjda bi trebao kao svaki normalan pokojnik da lezis i da cutis... a vidi tebe ni mrtav nemas mira :(
 

Vebit

Member
Reaction score
0
aaaaaaaaaaa taj film neš gledati , ja nosim stjeg plemena do kraja servera
teško ranjen rane vidam al' nit se predajem niti skrivam :p
 

Vebit

Member
Reaction score
0
a ne nikako samo nas dva, a beli grom, on se iz crnaca nije makao, ja sam tamo bio da oslobodim misto u MH onima koji su bili bliže frontu...ja sam tad bio u debeloj zaleđini
i sory svima drugima... ali ja sam svoj stav rekao u predstavljanju plemena...ponosim se sa naša oba plemena i s punim pravom kažem da smo moralni pobjednici...istina da nas tuku nemilice ali ni sanja nisam da će ovoliko server potrajati...pa 3 miseca ga zatvaraju a ja još ne vidjeh obavijest da je iti ušao u fazu zatvaranja...ako ovi iz FINI ne zatvore do kraja miseca, uzećemo kontinent i nikad server zatvoriti neće, bar do uskrsa , ubiše igru sa spajanjem"da brzo zatvore":zid::p

nek zapamte, vratiće se i MH i popuniti crnce sa 3 igrača po računu, pa da vidimo čija baka crnu vunu prede , 5 kila ću premiuma uplatiti samo za 11 i podiliti aktivnima... pa će slušati onu breginu (bregović, za neupućene) citat ... pljuni i zapjevaj moja jugoslavijo, nek te čuju
ko ne sluša pjesmu slušaće oluju... gotov citat :lool:

ma čovik je prorok :andjeo:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Kuća slavnih - Svijet 11
vule bradonja
JagodicaBobica

mamolovci
finally (FIN)
vule bradonja , JagodicaBobica , mamolovci , Widow Maker , alesio , winetu , NIIV , Mrs.Mexico , wildfire2 , hajduk-split , kraljica natasa , loki21 , cyber kurajber , BodyBuilding. , Pire , SalePG , shrek , THEArcee , Perses iz inata , Robin-Hood , JoemadnesS , Funky Fish , mario1990 , fazila , povratak otpisanih , garinca , MAX PAYNE , *lucifer* , srkonja , sheat-fish
Osvajač
Kao prvi okupirali 100 sela
bloody knight
05.08. u 01:45:39 sati
Kao prvi okupirali 2 sela
vule bradonja
14.03. u 21:06:09 sati
Kralj bodova
Kao prvi dostignuto 1.000.000 bodova
mamolovci
12.08. u 08:44:44 sati
Kao prvi dostignuto 10.000 bodova
Pire
26.03. u 17:05:29 sati
Vlasnik polja
Kao prvi porazili 5.000.000 neprijateljskih jedinica
vule bradonja
25.06. u 00:09:35 sati
Kao prvi porazili 10.000 neprijateljskih jedinica
BattalGazi
10.03. u 09:55:01 sati
Dnevne nagrade od 18.10.13
Napadač dana
JagodicaBobica
Kao napadač porazite najviše jedinica na ovom svijetu do 0:00!
Branitelj dana
shine
Kao branitelj porazite najviše jedinica na ovom svijetu do 0:00!
Pljačkaš dana
vule bradonja
Opljačkajte najviše sirovina na ovom svijetu do 0:00!
Pljačkaš dana
vule bradonja
Opljačkajte najviše sela na ovom svijetu do 0:00!
Velika sila dana
JagodicaBobica
Preuzmite najviše sela na ovom svijetu do 0:00!

sory, nisam ni vidio ovo ;)

svaka čast zatvorili ste prije 20. 10.

:eek:ok::pivo:

borićemo se na 15stici :boks:

sa ili protiv,kako se kome čita sam sam boj bio a i ništa mutno, sve u okvirima dogovorenog ispoštovali...osobiti respekt
 
Last edited:

Vebit

Member
Reaction score
0
e moj crni zamlata, očito ne znaš staru ratničku izreku
Za Domovinu, za Zastavu, za Narod, za onog lijevo i desno od sebe....
ja bi tu samo dodao,jer se igramo: za svoje pleme, nek se širi sjeme :eek:k:
 
Status
Not open for further replies.
Top