Spamroom

  • Thread starter no cheat just skill
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
opet priče o farmanju i žalopojke hahha

boriss,naučite se farmat nema vam druge(p.s. da ne bude da stalno tebe napadam,vidio sam izvještaje na batalgazija i moram ti priznat da si imao najbolji nuke za moj ukus...bar što se tiče odnosa sikira i lake)

Neko deseti napise post i ti mene odmah spominjes. Kompleks...

Ja sam zadovoljan svojim farmanjem. Ne mogu bas biti efikasan kao neki, te skripte ne koristim(kao rubo). :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Neko deseti napise post i ti mene odmah spominjes. Kompleks...

Ja sam zadovoljan svojim farmanjem. Ne mogu bas biti efikasan kao neki, te skripte ne koristim(kao rubo). :eek:ok:


postao si i zaboravan :zid: spominjem te jer govoriš gluposti i samo optužuješ-par komentara prije prvi primjer toga,ovaj tvoj sad citirani komentar drugi primjer
samo što se i svaki put izlaješ :zid: - evo ja npr. nisam spomenuo nikakve skripte,a ti o njima,već je javna stvar to vaše korištenje,neki dan čak mi se javi tvoj kolega iz plemena i krene mi objašnjavat da bi to trebalo bit dozvoljeno:zid::zid::zid:
i da,molio bi admine da ovakve DIREKTNE optužbe sankcioniraju,jer ne želim da mi jedan boriss sa svog drugog acca na forumu pametuje i uspostavlja red,a još manje da me optužuje za neke nedozvoljene radnje
ako ga nećete kaznit,onda ga bar naučite farmat,pa da ne valja gluposti dalje :glazba:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
moram odma reć da su me odgovori jako razočarali,pogotovo ovaj prvi:ispada da uopće nismo na suprotnim stranama

a drugi uopće nije odgovor na moje pitanje,ja sam pitao dali je scapi kompliment ako mu kažem da je idiot?,jer nebi želio vrijeđat,već stvarno uputit kompliment pa prvo pitam,ali ponavljam ako ti ne znaš odgovor reci ne znam-ipak ste ti i scapa dvije osobe

ali cijenim tvoje zalaganje i ne mogu odolit da te opet malo ne pohvalim i komplimentiram: stvarno si idiot,naprosto idiotizam zrači iz tebe,samo tako nastavi

...poslije ovog posta, te poslije ove boldane izjave letjeli su banovi, neki se nasli "kalimerovski" obracunavat, cak su i obecavali da se vise nece javljati, ...ali, dobro nam dosao rubo nazad, vidim opet si u formi, ...bit ce da te krenulo...


lp. :pivo::pivo:


P. S.
postao si i zaboravan spominjem te jer govoriš gluposti i samo optužuješ-par komentara prije prvi primjer toga,ovaj tvoj sad citirani komentar drugi primjer
samo što se i svaki put izlaješ - evo ja npr. nisam spomenuo nikakve skripte,a ti o njima,već je javna stvar to vaše korištenje,neki dan čak mi se javi tvoj kolega iz plemena i krene mi objašnjavat da bi to trebalo bit dozvoljeno
i da,molio bi admine da ovakve DIREKTNE optužbe sankcioniraju,jer ne želim da mi jedan boriss sa svog drugog acca na forumu pametuje i uspostavlja red,a još manje da me optužuje za neke nedozvoljene radnje
ako ga nećete kaznit,onda ga bar naučite farmat,pa da ne valja gluposti dalje


...jesi li to opet u "milosti" ili si zaboravio da je napravljena "cistka" u administraciji pa da ne mozes ovako direktno traziti "sankcioniranje igraca" ko u nedavnoj proslosti...
 

DeletedUser

Guest
postao si i zaboravan :zid: spominjem te jer govoriš gluposti i samo optužuješ-par komentara prije prvi primjer toga,ovaj tvoj sad citirani komentar drugi primjer
samo što se i svaki put izlaješ :zid: - evo ja npr. nisam spomenuo nikakve skripte,a ti o njima,već je javna stvar to vaše korištenje,neki dan čak mi se javi tvoj kolega iz plemena i krene mi objašnjavat da bi to trebalo bit dozvoljeno:zid::zid::zid:
i da,molio bi admine da ovakve DIREKTNE optužbe sankcioniraju,jer ne želim da mi jedan boriss sa svog drugog acca na forumu pametuje i uspostavlja red,a još manje da me optužuje za neke nedozvoljene radnje
ako ga nećete kaznit,onda ga bar naučite farmat,pa da ne valja gluposti dalje :glazba:

Kazes prvi primjer pa drugi primjer.
Citiraj oba primjera pa da vidim sta hoces da kazes!

Kazes "samo sto se izlanes svaki put",
pa hajde citiraj mi i gdje sam se izlanuo.

Kazes moj kolega iz plemena ti se javio.
Pa hajde imenuj tog kolegu, pa da ovdje i nama objasni sta bi to trebalo biti legalno a nije,kako vec ti kazes.

Znaci kad nekog spominjes,imenuj ga!

A ovo ti je samo suplja prica kad kazes rekao mi neki tamo igrac iz plemena.
Ja kazem da ti lazes i izmisljas.

A iza svojih rijeci i optuzbi ja stojim.
Za svaku optuzbu dokaze sam predocio adminima,ako dopuste postavicu ih i ovdje.
 

DeletedUser

Guest
opa vidim duo fantasticus se dobro naložio-scapa odrađuje prljavi dio posla umjesto mene:festa:
čak i zna da je to razlog mojoj kazni-iako meni u pp došlo nešto drugo :hahaha:
usput može borissu još jedan kompliment od me hehehe

što se tiče borissa vidim on i dalje ne kuži kad mu se nešto reče,dapače čak i kad ga se citira traži da se ponovi:hahaha:

-što se tiče traženja sankcija,ništa ne tražim već "molim" da se to odradi,jer kao što sam i rekao ne namjeravam se pojavljivat na forumu ukoliko stvari ne krenu na bolje,pa malo i testiram :)

i da boriss,tko mi se javio na skypu-ako baš želiš da ti kažem,samo reci:pivo:, inače nemam običaj kopirat skype razgovore...p.s. kolega ti je također redovit član foruma pa može i on dat zeleno svijetlo :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
opa vidim duo fantasticus se dobro naložio-scapa odrađuje prljavi dio posla umjesto mene:festa:
čak i zna da je to razlog mojoj kazni-iako meni u pp došlo nešto drugo :hahaha:
usput može borissu još jedan kompliment od me hehehe

što se tiče borissa vidim on i dalje ne kuži kad mu se nešto reče,dapače čak i kad ga se citira traži da se ponovi:hahaha:

-što se tiče traženja sankcija,ništa ne tražim već "molim" da se to odradi,jer kao što sam i rekao ne namjeravam se pojavljivat na forumu ukoliko stvari ne krenu na bolje,pa malo i testiram :)

i da boriss,tko mi se javio na skypu-ako baš želiš da ti kažem,samo reci:pivo:, inače nemam običaj kopirat skype razgovore...p.s. kolega ti je također redovit član foruma pa može i on dat zeleno svijetlo :ludilo:

Gluplji post od tesko ko moze napisati.

Kazes boriss se izlanuo,pa ajde citiraj gdje to.

Ne treba skype razgovor,znas da skype razgovori nisu dozvoljeni.
Kazes taj i taj kaze da bi to trebalo biti legalno a sad nije.

A ova prica zeleno svjetlo je mazanje ociju.
 

DeletedUser

Guest
Kazes prvi primjer pa drugi primjer.
Citiraj oba primjera pa da vidim sta hoces da kazes!

Kazes "samo sto se izlanes svaki put",
pa hajde citiraj mi i gdje sam se izlanuo.

Kazes moj kolega iz plemena ti se javio.
Pa hajde imenuj tog kolegu, pa da ovdje i nama objasni sta bi to trebalo biti legalno a nije,kako vec ti kazes.

Znaci kad nekog spominjes,imenuj ga!

A ovo ti je samo suplja prica kad kazes rekao mi neki tamo igrac iz plemena.
Ja kazem da ti lazes i izmisljas.

A iza svojih rijeci i optuzbi ja stojim.
Za svaku optuzbu dokaze sam predocio adminima,ako dopuste postavicu ih i ovdje.

:kokice:

... malo ti rima ne štima u ovim stihovima, pa ako dopustiš da to popravim ... ako ne, svejedno ću popravit, ipak sam Vodja ...

Prvi primjer pa drugi primjer velis.
Citiraj oba primjera pa da vidim sta kazat zelis!

Kazes "samo sto se izlanes svaki put",
pa hajde citiraj mi i gdje sam se izlanuo, uf sto sam ljut.

Kazes moj kolega iz plemena ti se javio.
Pa hajde imenuj tog kolegu, koji te gnjavio

pa da ovdje i nama objasni sta bi to trebalo biti,,kako vec ti kazes, legalno a nije.
Znaci kad nekog spominjes,imenuj ga sto prije!

A ovo ti je samo suplja prica kad kazes rekao mi neki tamo igrac iz plemena.
Ja kazem da ti lazes i izmisljas imena.

A iza svojih rijeci i optuzbi ja stojim.
Za svaku optuzbu dokaze sam predocio adminima,ako dopuste postavit ih ovdje se ne bojim.

:love:

... sljedeci put pripazi malo na rimu, jer ce te tvoj voljeni Vodja izbacit iz plemena. :boks:

:andjeo:
 

blacky1012

New Member
Reaction score
0
e shumy ti bar uvijek osviježiš forum.

pošto više i ne igram plemena ,(preživljavam na s7) ,uvijek me raspoloži čitanje prepirki na forumu.

čestitke svim igračima koji se zabavljaju.:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Da ne farma akademiju? :kokice:

Čisti post provokacije. Samo da napomenem da BANG nije akademija RSW niti će ikad biti, već su bratska plemena, al eto, nekima nije jasno.

Kad se već provociramo, pravite plemiće da možete noblati ostatak igrača iz Čeka. On jadni u čekaonici, a vi nikako noblati ih. Zapravo, lažem. Noblate ih, pošto ih je ostalo svega 9, točnije 32k vrlo lako osvojenih bodova, a ni jedne izgubljene sjekire. :hmm:


lp, luka
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Čisti post provokacije. Samo da napomenem da BANG nije akademija RSW niti će ikad biti, već su bratska plemena, al eto, nekima nije jasno.

Kad se već provociramo, pravite plemiće da možete noblati ostatak igrača iz Čeka. On jadni u čekaonici, a vi nikako noblati ih. Zapravo, lažem. Noblate ih, pošto ih je ostalo svega 9, točnije 32k vrlo lako osvojenih bodova, a ni jedne izgubljene sjekire. :hmm:


lp, luka

:pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top