Spamroom

  • Thread starter no cheat just skill
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Evo nove teme,kao sto plava rekla samo za hr8..Bez barbara,hr3 i svađi itd. :pivo:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ima li na hr8 nekih zanimljivih ratova i izvještaja,pa da vidimo da se tamo nešto i događa,neke novi rivaliteti da izađu na vidjelo?


p.s. u prošloj temi baš danas počeli komplimenti pljuštat sa svih strana...valjda treba malo da se zavolimo :love:




"Zahvaljujem onima koji su mi javili da desavanja na ovoj temi odavno su presla sve granice kulture ponasanja, izrazavanja i dobrog ukusa. Kako sam na putu i nemam vremena trenutno citati sve ovo..kljuc na temu, a kazne uskoro. Svaki pokusaj otvaranja iste ili slicne teme i nastavak svadji, rezultirati ce automatskim banom. Hvala na paznji."


E ove nove teme,kao sto plava rekla samo za hr8

tko je tu lud?

ili ovo da je plava na putu,ali joj je netko javio-pa jedini tko bi uopće smio raspravljat o banovima je wicked koji je i sam mogao zaustavit raspravu da je htio,da ne govorimo o tome kako doć do nekog tko je na putu-čisto sumnjam putem podrške:zid:
s druge strane već viđeno da se neki ljudi javljaju i poslje ključa na temu

za mene dosta da sam odustanem o rasprave na forumu,jer ovdje se ne zna tko pije tko plaća,lijep pozdrav svima od mene,možda se javim koji put na temi "pitanja i odgovori" ili eventualno,ako mi se učini da stvari počinju funkcionirati kako bi trebale
 

DeletedUser

Guest
Na hr8 ima mnogo izvjestaja postavit cu za koji dan,a ratuje se na sve strane.

Sto se tice tvog posta,ako te bas interesuje ja sam predlozio plavoj da zakljuca temu,jer ste presli sve granice..Kad ja udjem na forum ti mislis da je meni zanimljivo i da je meni stalo da citam prepirke o barbarima,hr3,hr4 bla bla bla...

Napravite si skype sobu pa se vrijedjajte i svadjajte koliko hocete..

Podforum je SVIJET 8

p.s. meni je rekla plava na pp da smijem otvoriti novu temu,ali ako bude opet gluposti da cete dobiti svi trajni ban..

toliko od mene..
 

DeletedUser

Guest
ajde chetaeru lijepi izvještaje..nervozni smo :boks:
 

DeletedUser

Guest
Mislim da je vreme da se ovaj forum i ukine jer ovde ništa pametno da se nađe, gde dođe ovaj server kad PLEME koje na jednom svjetu svaki drugi post ima žalbe i pljuvanje po adminima na drugom svjetu gde ostali admini koji njima pašu sad uveliko hvale admine, pričate o nekom poštenju i ostalim glupostima kako se neki skrivaju iza drugih imena a dal ste pogledali sebe, koji svaki svjet mjenjate nikove u igri a pogotovo na forumu, gde je selo od schumijavore, bare, samo opusteno, rubo i da dalje ne nabrajam. Pričate o nekim da imaju duale a dal ste pogledali sami sebe koji se u potpisu još hvalite kako igrate razne svjetove pod raznim imenima a na kraju na sv8 imate u svojem plemenu ta imena, npr gyorke jedan svjet igra ko gyorke a drugi ko hummor mee i na kraju su ta obadva imena u jednom plemenu zapravo od kad humor izgubio vojsku prešao u drugo pleme i restartal se a selo ostavio gyorkeu a sad u plemenu čeka podiže novo selo koje če opet noblati.
Ovde ionako izgleda niko osim PLEMENA nesmije ništa napisati jer se ionako samo igrači plemena moraju pitati za mišljenje a njihove marionete su tu da samo potvrđuju kako su ovi u pravu.
Vidim i da se hvalite kako je PLEME nastalo od barbara i nasljedilo njihovu slavnu tradiciju pa tad se možete pohvaliti i sa time da ste na sv2 i sv7 bili izbrisani ko pleme i gde vam za sve bili krivi admini, a sad samo napred i nastavite sa izbacivanjem sojih duplikata u pleme čeku pa ih i dalje noblajte jer ipak su vam samo ta noblanja uspješna, neznam samo kako ijedno pleme može sklopit sa vama diplomaciju kad več i vrapci na grani znaju o svim vašim podlostima


Da, razmišljam da li da malo sad počnem igrat i sa scapa, boriss, hm....ma mislim da bi ipak mogao malo i sa nickom plava. :hmm:

O čemu ti prijatelju pričaš? Svi znate tko je humor me (spiderxx na vanjskom). Ja i on imamo dogovor od početka servera, svatko je krenuo sa svojim računom, i tko bude prije do akademije došao će noblati drugoga. Ali šta se ja tebi imam opravdavat za takve stvari kad ionako pričaš gluposti koje nemaju veze s vezom, i samo mi reci kako on to selo diže? Račun je odma stavljen na brisanje, nismo idioti.

2012-05-07 Humor Me Čeka 1354. =60 =1 =14,018 =13,965 =53
2012-05-06 Humor Me Čeka 1351. =60 =1 =14,018 =13,965 =53
2012-05-05 Humor Me Čeka 1357. =60 =1 =14,018 =13,965 =53
2012-05-04 Humor Me Čeka 1360. -60 =1 +14,018 =13,965 +53


SV2 nema veze uopće sa barbarima sa svijeta 3, malo se posluži sa twstatsom pa proučit takve stvari prije nego pišeš gluposti ovakve.

Tako je, PLEME je u dogovoru sa njemcima otkupilo ovaj forum za simboličnih 10000 eura, i mi sada držimo sve, samo mi imamo pravo tu pisati. :eek:k:

scapa priremi se, tebe sjedećeg noblam.....up, pa pričam sam sa sobom. Idem se spojit na scapa pa ću si odgovorit sad :ludilo:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Da, razmišljam da li da malo sad počnem igrat i sa scapa, boriss, hm....ma mislim da bi ipak mogao malo i sa nickom plava. :hmm:

O čemu ti prijatelju pričaš? Svi znate tko je humor me (spiderxx na vanjskom). Ja i on imamo dogovor od početka servera, svatko je krenuo sa svojim računom, i tko bude prije do akademije došao će noblati drugoga. Ali šta se ja tebi imam opravdavat za takve stvari kad ionako pričaš gluposti koje nemaju veze s vezom, i samo mi reci kako on to selo diže? Račun je odma stavljen na brisanje, nismo idioti.

2012-05-07 Humor Me Čeka 1354. =60 =1 =14,018 =13,965 =53
2012-05-06 Humor Me Čeka 1351. =60 =1 =14,018 =13,965 =53
2012-05-05 Humor Me Čeka 1357. =60 =1 =14,018 =13,965 =53
2012-05-04 Humor Me Čeka 1360. -60 =1 +14,018 =13,965 +53


SV2 nema veze uopće sa barbarima sa svijeta 3, malo se posluži sa twstatsom pa proučit takve stvari prije nego pišeš gluposti ovakve.

Tako je, PLEME je u dogovoru sa njemcima otkupilo ovaj forum za simboličnih 10000 eura, i mi sada držimo sve, samo mi imamo pravo tu pisati. :eek:k:

scapa priremi se, tebe sjedećeg noblam.....up, pa pričam sam sa sobom. Idem se spojit na scapa pa ću si odgovorit sad :ludilo:

a moji prijatelj i suplemenas rubo u stalnoj prepirci sa scapom i borisom medutim on je samo paravan za ostale igrace da ne skuze ovu kradu i upravljanje serverom :ludilo:

a spiderxx napisao svima tko je i sto je bio u igrici i opet nevalja

i da neznam sve te ljude mislio bi da je ovaj fakerkc malo cuk cuk jer lupeta napamet a ovo mi samo potvrdi da ima ljudi koji ne razmisljaju nego samo trollaju a ti fakerkc si bas TROLLCINA i da samm admin bis dobio a ono trajni ban

napokon se pisalo kako treba po forumu i konstruktivno dok ne dodu isfrustrirani trollovi
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
priču kak ste igrali odvojeno a sad ste odlučili spojit možeš pričat nekom tamo desno gore koji je tek osnovao pleme

daaaj, nemoj. znam kako PLEME igra. ponavljam, bio sam tamo, vidio, sudjelovao...

i nemoj jadnog battalgazija mješat jer nema ništa s tim.

tamo desno gore je rsw

ii koliko se sjecam to pleme osnovano jos na s1 od strane mog sugradana robilad

a nakon njega ga vodi wolfi i to uspjesno tako da njima sigurno nece prodavati nikakve price

i zasto nebi mjesao battala koji kako ti kazes nema nista stim osim sto ga defas pa onda odjednom ima dosta toga stim

nekako sumnjam da ces mi odgovoriti

sutnja znaci slaganje samnom a ti me razurvjeri :D
 

DeletedUser

Guest
Mislim da je vreme da se ovaj forum i ukine jer ovde ništa pametno da se nađe, gde dođe ovaj server kad PLEME koje na jednom svjetu svaki drugi post ima žalbe i pljuvanje po adminima na drugom svjetu gde ostali admini koji njima pašu sad uveliko hvale admine, pričate o nekom poštenju i ostalim glupostima kako se neki skrivaju iza drugih imena a dal ste pogledali sebe, koji svaki svjet mjenjate nikove u igri a pogotovo na forumu, gde je selo od schumijavore, bare, samo opusteno, rubo i da dalje ne nabrajam. Pričate o nekim da imaju duale a dal ste pogledali sami sebe koji se u potpisu još hvalite kako igrate razne svjetove pod raznim imenima a na kraju na sv8 imate u svojem plemenu ta imena, npr gyorke jedan svjet igra ko gyorke a drugi ko hummor mee i na kraju su ta obadva imena u jednom plemenu zapravo od kad humor izgubio vojsku prešao u drugo pleme i restartal se a selo ostavio gyorkeu a sad u plemenu čeka podiže novo selo koje če opet noblati.
Ovde ionako izgleda niko osim PLEMENA nesmije ništa napisati jer se ionako samo igrači plemena moraju pitati za mišljenje a njihove marionete su tu da samo potvrđuju kako su ovi u pravu.
Vidim i da se hvalite kako je PLEME nastalo od barbara i nasljedilo njihovu slavnu tradiciju pa tad se možete pohvaliti i sa time da ste na sv2 i sv7 bili izbrisani ko pleme i gde vam za sve bili krivi admini, a sad samo napred i nastavite sa izbacivanjem sojih duplikata u pleme čeku pa ih i dalje noblajte jer ipak su vam samo ta noblanja uspješna, neznam samo kako ijedno pleme može sklopit sa vama diplomaciju kad več i vrapci na grani znaju o svim vašim podlostima

Hahahaha, jednostavno sam morao odgovoriti na ovu glupost. :festa:

Majstore moj ja neznam šta tebe muči ali svakako savjetujem da prije pisanja malo razmisliš ili da pitaš ljude zašto bi nešta moglo biti tako. Ovako se samo blamiraš. :zid:

Haj smisli još koju teoriju zavjere da se malo nasmijem. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
ja sam predlozio plavoj da zakljuca temu...

...p.s. meni je rekla plava na pp da smijem otvoriti novu temu,ali ako bude opet gluposti da cete dobiti svi trajni ban..

toliko od mene..


:ludilo: izgleda da i wicked ima multy hehehehe
 
Reaction score
0
Mogu ja ovdje spamati :pivo:


Plizzz :festa:


Vidim netko piknija mog dobrog prijatelja i vjernog vođu scapu :(

Malo bezobrazno sa onakvim nickom ali eto baniran čoek :boks:

Ovim putem pozdravljam disu i grimija također moje jako dobre prijatelje uz pjesmu "dabogda te voda odnijela" :kisa:

Ostalima lijep pozdrav!!
 

DeletedUser

Guest
Trenutni rekord je 3.670 opljačkanih sela.


Trenutni rekord je 718.236 opljačkanih sirovina.

Tko god da je svaka čast :pivo:

Sam gdje nađeš toliko resa....daj nam otkri da i mi malo tamo pošaljemo konje :D
 

DeletedUser

Guest
Ili su oko toga svi neaktivni ili kako kaže boris farma akademiju netko :hmm:

Ja sam opljačkao oko 2500 puta sela ali resa 210 tisuca, trebalo bi mi znači preko 7 tisuća sela za toliko resa :hahaha: :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Do sada ste opljačkali 122 sela. Trenutni rekord je 167 opljačkanih sela.


Do sada ste opljačkali 11.901 sirovina. Trenutni rekord je 113.780 opljačkanih sirovina.

Eto netko je već opljačka za sat vremena polovicu onog što meni treba cijeli dan :ljut: :ljut: :ljut:
 

DeletedUser

Guest
opet priče o farmanju i žalopojke hahha

boriss,naučite se farmat nema vam druge(p.s. da ne bude da stalno tebe napadam,vidio sam izvještaje na batalgazija i moram ti priznat da si imao najbolji nuke za moj ukus...bar što se tiče odnosa sikira i lake)

3600 sela i 720k resse-prosjek od 200 po pljački-koga god da taj farma nije mu ništa extra područje

a kako vidim imate već po par sela,tako da 5k lake konjice je skroz realan broj s kojim se raspolaže,po 5 u napadu znači 1000 napada istovremeno može putovati,3-4 puta dnevno se prevrti i evo ti 3600 sela i 720k ressa
još ako si napraviš 3-4 farme od živih igrača di su rudnici malo veći bez problema se ima prosjek od 200 po selu


trenutni rekord od 113k...hmmm može bit ono na što gyorke ukazuje,ali možda jednostavno netko poslao nuke koji je udarao u to vrijeme i eto ti 113 u jednom napadu
 

DeletedUser

Guest
opet priče o farmanju i žalopojke hahha

boriss,naučite se farmat nema vam druge(p.s. da ne bude da stalno tebe napadam,vidio sam izvještaje na batalgazija i moram ti priznat da si imao najbolji nuke za moj ukus...bar što se tiče odnosa sikira i lake)

3600 sela i 720k resse-prosjek od 200 po pljački-koga god da taj farma nije mu ništa extra područje

a kako vidim imate već po par sela,tako da 5k lake konjice je skroz realan broj s kojim se raspolaže,po 5 u napadu znači 1000 napada istovremeno može putovati,3-4 puta dnevno se prevrti i evo ti 3600 sela i 720k ressa
još ako si napraviš 3-4 farme od živih igrača di su rudnici malo veći bez problema se ima prosjek od 200 po selu


trenutni rekord od 113k...hmmm može bit ono na što gyorke ukazuje,ali možda jednostavno netko poslao nuke koji je udarao u to vrijeme i eto ti 113 u jednom napadu




ma ja se samo žalim što imam takve susjede ( a čestitke za pljačku sam opisao, ne kužim o kakvim žalopojkaa pričaš, a uostalom i napisao sam nešta da se bar koji post postavi zadnjih dana jer je forum mrtac) ....samo si ponekad poželim da sam tamo gdje je ovaj koji toliko kupi....pokraj ovakvih susjeda moram se zadovoljit i sa ovim šta dobijem :D



Je pa mogu ja izvrtit 3600 sela, al uz moj prosjek to bi bilo oko 300 k resa.
 

DeletedUser

Guest
ne kažem da si ti...samo pogledaj borissov post i bit će ti jasno na koga sam ciljao(ili bolje reć,povjest se ponavlja hahhah)

jbg. gyorke-po 2 lake i onda odvrtiš 10000 sela i opljačkaš najviše :)
 

DeletedUser

Guest
naj sam jaci:

Oplackana 33 sela i 35.736 ressa..... :D :D moj prosijek iznad 1000 :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top