Sparta vs elite

dzermin

Banned
Reaction score
0
Evo ovako. :D
Nakon sto je Fate htio Osmicevica i ostale da uvede u pleme cim krenu tajne Osmicevic je odbio i ponudio im rat, naime Fate se boji Osmicevica i Sparte i pritisce Barbar da krenu nas Spartu :D
Naime napisao je jednom igracu ako ne krenes na Osmicevica cim krene rat smatram te izdajicom i vise nisi dobro dosao u moju elitu. :)
Samo da ovako svi viditie koliko Fate prica a ne smije sam sa Elitom da ide na Osmicevica i Spartu, i ako je duplo bodovno jaci, i njegova akademija je dostojan protivnik Sparte on vuce Barbar i njihove dvije Akademije, uz to vuce pleme BW da im se prikljuce. :)

Ne znam do kad ovo ovako moze ici, i koliko sramotno se mora pustiti i dignuti plemena da bi porazio Spartu i Osmicevica, jel to toliki strah u njemu pa ne smije. :D

Ne smije da ide Pleme protiv Plemena i njihove akademije nego vuce jos pola servera, Fate je sramota za igricu samo da ovako svi znate, a rat pocinje za koji dan zvanicno kad istekne prekid Napa. :)

Sramota za ovu igricu jedan igrac Fate koji nikad sam sebi rachuna nije dizao uvijek su mu bili duali, koji je noblao svoje igrace i koji je jad i cemer za ovu igricu..
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ne smije da ide Pleme protiv Plemena i njihove akademije nego vuce jos pola servera, Fate je sramota za igricu samo da ovako svi znate, a rat pocinje za koji dan zvanicno kad istekne prekid Napa. :)

Sramota za ovu igricu jedan igrac Fate koji nikad sam sebi rachuna nije dizao uvijek su mu bili duali, koji je noblao svoje igrace i koji je jad i cemer za ovu igricu..

Ja sam ljepo to govoria od pocetka svijeta,meni nitko nije virova...
Ne volim ni osmicevica,ali mi je drazi od Fateta...Stoga sretno Sparti - do pobjede :pivo:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
JA SAM BARBAR I VIDIO SAM KAKVI SU OBA ,OSMICEVIC IMA ISPADE ,ALI KAO ČOVJEK JE BOLJI 145356234634634x , I MOJU ĆE PODRŠKU UVIJEK IMATI PA KAD BI I NA RRU ZAJEDNO SA NJIM ZAVRŠIO
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Osmanovic je veliki covjek to i ja kazem i na njeg necu ici nikad, ali nekad ne misli mozgom kao sad, spustio se na fateov nivo da bi dokazao da je bolji od njeg, a ja lično kažem da jeste, ne valja mu što je u to uvukao čitavo pleme u svoje probleme, nije se ponio kao vođa nego kao dijete al eto naprijed osmanovicuuuu :festa: :eek:ok: :love:


nego benjo za sta cuvas one resurse i lc u selima? idi faramaj :zzz:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Osmanovic je veliki covjek to i ja kazem i na njeg necu ici nikad, ali nekad ne misli mozgom kao sad, spustio se na fateov nivo da bi dokazao da je bolji od njeg, a ja lično kažem da jeste, ne valja mu što je u to uvukao čitavo pleme u svoje probleme, nije se ponio kao vođa nego kao dijete al eto naprijed osmanovicuuuu :festa: :eek:ok: :love:


nego benjo za sta cuvas one resurse i lc u selima? idi faramaj :zzz:

tvoj dio posla :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Osmanovic je veliki covjek to i ja kazem i na njeg necu ici nikad, ali nekad ne misli mozgom kao sad, spustio se na fateov nivo da bi dokazao da je bolji od njeg, a ja lično kažem da jeste, ne valja mu što je u to uvukao čitavo pleme u svoje probleme, nije se ponio kao vođa nego kao dijete al eto naprijed osmanovicuuuu :festa: :eek:ok: :love:


nego benjo za sta cuvas one resurse i lc u selima? idi faramaj :zzz:

sta reci osim ako si vec toliko dobar sa njim predji kod njega....dobices p.b. i cepaj....ja sam za vitaminku:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
sta reci osim ako si vec toliko dobar sa njim predji kod njega....dobices p.b. i cepaj....ja sam za vitaminku:eek:ok:

Imam ja pb već kupam se u njemu.
A ako pređemo kod njega gdje bi nam kraj bio onda tek.
Osvojili bi i 18ku odma, direkt sa 17ke.
Čekam da se ovo sve pozavršava, da ostanemo ja i on sami pa da se malo igramo ;)
A zapamtite prvi ću da završim :eek:
A ti deki vidim još nisi popravio ponašanje :( Mogo bi ti pući jedan restart da se sjetimo dobrih starih vremena aa ? :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
evo najezio sam se ispod pupka :festa:.....rekao sam svima i ponovicu ja se ne prodajem za saku p.b. ni za kamion p.b. ne mozete mene kupiti...,a sto se tice Osme ja se ne menjam,kao i sto se tice Mice,moze biti 100 i kusur servera i moje misljenje ce uvek biti isto kao i sada...
inace morao bi se malo oznojiti da me resetujes,znojili su se i veci i jaci...ja sam aktivan igrac,nije isto zajebati nekog iz plemena i pokupiti ta sela kada pomeris vojsku i kada se neko brani...
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ajde vise daj te izvjestaje,a ne puste price ko ce koga napadat...
 

DeletedUser

Guest
Da bar zna igrat bilo tko iz ta 3 plemena pa bi gledali neki rat, ovako ništa.
 

DeletedUser

Guest
evo najezio sam se ispod pupka :festa:.....rekao sam svima i ponovicu ja se ne prodajem za saku p.b. ni za kamion p.b. ne mozete mene kupiti...,a sto se tice Osme ja se ne menjam,kao i sto se tice Mice,moze biti 100 i kusur servera i moje misljenje ce uvek biti isto kao i sada...
inace morao bi se malo oznojiti da me resetujes,znojili su se i veci i jaci...ja sam aktivan igrac,nije isto zajebati nekog iz plemena i pokupiti ta sela kada pomeris vojsku i kada se neko brani...

već jednom jesam nije problem ni drugi put. A isto si pričao :)
 
Top