speed rounds

DeletedUser

Guest
malo farmanja,sittanja i usput bacit neki speed....ali nikako da mi se pridruži netko da oderemo zajedno

evo noćas rumunjski:

SDS Inamici învinşi #2432 BASH Maxim no Deff
Ca agresor Ca apărător În total
Loc Porecla Cucerit
1 BeaTBoX-RauL 178.480
2 fulllll 174.247
3 S0LLoAlin 159.822
4 clean up 104.028
5 Y-GeaR 74.282
6 Xx Lovely Angel xX 60.381
7 adii92 57.621
8 bade2000 55.484
9 palconivalentin 54.477
10 Revolution Bahrain 52.546

crvenom bojom označeno ono što ja ne čitam nego naučim na teži način-kad mi frajer sa 36 lc pobije preko 1000 koplja hahahha
p.s. a napravit plemića i krenut noblat,a ono napiše da mu je domet 00:00 hahahha
 

snowball

Member
Reaction score
0
#825 Speedkampioenschap #26
Start: dinsdag, 07-08-12 10:00
Einde: dinsdag, 07-08-12 16:00

#826 Speedkampioenschap #27
Start: dinsdag, 07-08-12 17:00
Einde: dinsdag, 07-08-12 22:00

2-3 puta dnevno imaju kod nizozemaca. moglo bi se oprobat
 

DeletedUser

Guest
sve je to do moda i perioda, recimo ako imate vremena probaj te mod sa max farmom i skladistem( vec napravljenom) zabava zagarantovana.
 

DeletedUser

Guest
Najjači mod koji sam igrao je da je farma na 200 i nešto tisuća. Početno selo ima 1.5mil bodova :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Uvijek za spidove,dajte linkove na pp.

jbg. ideš od servera do servera i klikneš na speed i pokaže ti:

Former rounds
Current rounds
Planned rounds

naravno ako je na eng,ako je neki drugi jezik mogu bit i hijeroglifi,ali znaš što znači

pa malo pogledaš što se igra i kad je počelo,detalje o postavkama ili kad će se igrati-ja obično kad imam vremena pogledam i onda ako nešto počinje kroz sat vremena pričekam,ako ne uletim na neki koji je startao-stvarno ima dobra ponuda i nije potrebno planirat unaprijed kad što igrat-osim ako se ne dogovorimo ovdje pa ode nas par
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
jbg. ideš od servera do servera i klikneš na speed i pokaže ti:

Former rounds
Current rounds
Planned rounds

naravno ako je na eng,ako je neki drugi jezik mogu bit i hijeroglifi,ali znaš što znači

pa malo pogledaš što se igra i kad je počelo,detalje o postavkama ili kad će se igrati-ja obično kad imam vremena pogledam i onda ako nešto počinje kroz sat vremena pričekam,ako ne uletim na neki koji je startao-stvarno ima dobra ponuda i nije potrebno planirat unaprijed kad što igrat-osim ako se ne dogovorimo ovdje pa ode nas par

zaboravio si da treba uzet u obzir vremenske zone, te se i po njima racunat
 

Player not found

New Member
Reaction score
0
jbg. ideš od servera do servera i klikneš na speed i pokaže ti:

Former rounds
Current rounds
Planned rounds

naravno ako je na eng,ako je neki drugi jezik mogu bit i hijeroglifi,ali znaš što znači

pa malo pogledaš što se igra i kad je počelo,detalje o postavkama ili kad će se igrati-ja obično kad imam vremena pogledam i onda ako nešto počinje kroz sat vremena pričekam,ako ne uletim na neki koji je startao-stvarno ima dobra ponuda i nije potrebno planirat unaprijed kad što igrat-osim ako se ne dogovorimo ovdje pa ode nas par

Kontam sve to care,nisi skontao poentu mog posta,nije mi fora igrat sam,da je bar okupit 4-5 igraca da zna igrat pa da zajedno deremo.
 

DeletedUser

Guest
Za 2 tjedna sam ja u zg, pa ću tu napisati kada ću koji igrati da mi se neto pridruži.
 

DeletedUser

Guest
Kontam sve to care,nisi skontao poentu mog posta,nije mi fora igrat sam,da je bar okupit 4-5 igraca da zna igrat pa da zajedno deremo.

nema veze,objašnjenje stoji onima koji se još nisu okušali.....a za zajedno oderat zašto ne,zbog toga sam i napravio ovu temu.....kad netko zaigra nek stavi ovdje podsjetnicu (najavu) pa ajde...ili se dogovorite 2 dana unaprijed sve super,ja bi prvi,ali kad nikad ne znam kad ću bit u prilici sjest par sati u miru
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
ne idu dobro dog. preko foruma, ako vam se igra pokupite skypove i lagano pucajte :) i da bude jos bolja komunikacija tokom igre:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Na forumu se trebamo dogovoriti hoćemo li startati, a preko skypa ostalo - unutar igre
 

pajke

Member
Reaction score
5
19:30-rumunski traje 3h
21:00-portugalski traje 3h
20:30-svajcarski traje 11h

ako neko hoce na neki od ovih speed servera neka ovde javi ovo su vremena pocetka po nasem vremenu :D
 

DeletedUser

Guest
19:30-rumunski traje 3h
21:00-portugalski traje 3h
20:30-svajcarski traje 11h

ako neko hoce na neki od ovih speed servera neka ovde javi ovo su vremena pocetka po nasem vremenu :D

svaka čast pajke na obavijesti,evo nije potrebno puno filozofije za se organizirat:eek:k:

doduše bez mene,ali tko bude igrao-dobru zabavu želim :)
 

pajke

Member
Reaction score
5
speed se ne moze igrati bez poznatog plemena jos kad si off :SSS staces trazis deff oni nedaju i neko te restart :D
 
Top