SpeedMatch: Bosna vs Hrvatska ???

*TeZeY*

Member
Reaction score
0
Popis igrača Hrvatske:

dobri
Player not found
izo10
*TeZeY*
imamplan
ginosaji
Tose23
journeyman
boriss
Belay-BoY


Evo ima vas 10, poslat ću svakome na pp datum i vrijeme, mi nemožemo preko vikenda jer igramo speed natjecanje, ali kroz tjedan ćemo se nać :=)

Neka se svi ovi igrači jave ovdje da li će igrati sa ovom ekipom.

Izbaci playera sa liste..
A usput i mene..
 

DeletedUser

Guest
Odkud ja na ovom spisku?
Nikad se nikome nisam javio za speed server...
 

DeletedUser

Guest
doctorwho dodaj mene na listu-poslao sam ti kontakt na skype....samo što ne mogu garantirat da ću bit slobodan kad se bude igralo....i nek se napravi lista od bar 20 igrača jer pretpostavljam da ni drugi ne mogu baš uvjek bit prisutni,a onda će se kroz neko vrijeme i napravit manje više stalna ekipa
 

DeletedUser

Guest
iz ovoga smo izvukli :D, ajde nemoj nas razočarati :D

Pa javite kad je pa se mozda i ukljucim ako budem slobodan. :pivo:

Ako je speed na engleskom odlicno, ako je na grckom, nadjite prvo nekog prevodioca. :D
 

DeletedUser

Guest
Pa javite kad je pa se mozda i ukljucim ako budem slobodan. :pivo:

Ako je speed na engleskom odlicno, ako je na grckom, nadjite prvo nekog prevodioca. :D

haha, nije na engleskom na grčkom je jer nama nedaju speed, a svaka ekipa mora igrati na "domaćem terenu" gdje neće imati problema sa jezikom :D, mi igramo na grčkom :kisa:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
sa cim se vi opterecujete :kokice:

Ako nemas sta pametnije reci, bolje da sutis nego da spamas bez veze!


belay prodana dusa :D

Ma cini ti se hehe :D

Popis igrača Hrvatske:

dobri
Player not found
izo10
imamplan
ginosaji
Tose23
journeyman
boriss
Belay-BoY


Evo ima vas 10, poslat ću svakome na pp datum i vrijeme, mi nemožemo preko vikenda jer igramo speed natjecanje, ali kroz tjedan ćemo se nać :=)

Neka se svi ovi igrači jave ovdje da li će igrati sa ovom ekipom.

Sto se mene tice ja sam slobodan citavu ovu sedmicu, ali iduce 3 (od 15.07) sam na godisnjem u Bosni, tako da me nece biti online puno, ako se bude izvlacilo sta ove sedmice moze racunajte na mene.
 

DeletedUser

Guest
dobrih ljudi, jer ako se prima izbor Ara ja sam trčanje, ja sam dobio više od 300 kruga brzine svim poslužiteljima očekuju odgovor, a ja bih da se pridruže tim brzinama. :)
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Oni koji su krenuli u pogresnom smjeru(SPAMU) bolje da se vrate na pravi put dok je vrijeme
 

Tose23

Member
Reaction score
0
ja mogu ako bi se igralo kasno navecer iza 01:00 ili ujutro oko nekih 10:00 u protivnom sorry:glazba:

ma zamisli ja i drug boris zajedno:love:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Javljam se ja za neki između 7h ujutro i 21h navečer ako bude, drugačije ne mogu.
 
Top