Speedy

Status
Not open for further replies.

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
EldarHZ ima vec akademiju...pa ono neznam zas ju je tolko ganjao??? nema se sto noblat u ovom stadiju...dakle ili namjerava noblat neko malo selo blizu sebe ili pak namjerava noblat nekog iz top20(sto nije bas vjerojatno :lool: )
dakle opet prvo noblano selo ce biti neki jadan nub koj se nasao blizu nekog s akademijom :( ?

Nebi mi smetao ni odgovor samog Eldara da cujem sto on kaze ...:kokice:
 

DeletedUser

Guest
Ma što da je prije noblat selo,to je sad glavno :festa:
 

DeletedUser

Guest
Dok bude train gotov, sigurno će biti neko selo u okolici bar od 3k :glazba:
 

DeletedUser

Guest
Možete mi objasniti, zbog čega je prerano?

Trebao sam čekati i druge igrače da mi se malo približe pa tek onda?

Nisam ja kriv što nema mnogo iskusnih igrača , al šta ću.

Mišljenja sam da dok budem imao train da će biti finih sela okolo za noblati.

Ili pak, da mi vi kažete, kada trebam napraviti akademiju, da ispravim "grešku" kada budem (ako) igrao neke druge servere?
 
Reaction score
0
a sta znaci na ba8 ako je vuke imao prvi akademiju da to nije valjalo :hmm: i on nema sta noblat pa nema veze

Eldare samo rokaj brate ljubomorne duse ne slusaj


:pivo:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Dok bude train gotov, sigurno će biti neko selo u okolici bar od 3k :glazba:

:O
ja mislio kad vec imas akademiju da ce train izac u 2 ,max3 dana? pa kolko ti namjeravas gradit train :ludilo: 6-7dana?

a pre rano nikad nije ako se oce uzet manej selo....
 

DeletedUser

Guest
Možete mi objasniti, zbog čega je prerano?

Trebao sam čekati i druge igrače da mi se malo približe pa tek onda?

Nisam ja kriv što nema mnogo iskusnih igrača , al šta ću.

Mišljenja sam da dok budem imao train da će biti finih sela okolo za noblati.

Ili pak, da mi vi kažete, kada trebam napraviti akademiju, da ispravim "grešku" kada budem (ako) igrao neke druge servere?



Koliko ima iskusnih igraca, to ces duso tek videti :)) :love:
 

DeletedUser

Guest
Takvih je veoma malo.

A to vas dvojica se smatrate "iskusnim" igračima ? :D
 
Reaction score
0
i sam je rekao da nema nis dobro jos za noblat :zid:
zasto bismo zbog toga bili ljubomorni :hahaha: :hahaha: :hahaha:
de benson odi farmat ili nesto



:boks: sta onda imate decka pitat to sta ako je on deff grcac i nobla sad selo od 1500 poena ? da sto prije moze OFF lsozit i nastavit igrat dalje da sam admin temu bi zakljucao jer je ovo gluupost ba 8 se prije ovog otvorio vec plemeici su tzmo i sve:ludilo:
 

DeletedUser

Guest
:boks: sta onda imate decka pitat to sta ako je on deff grcac i nobla sad selo od 1500 poena ? da sto prije moze OFF lsozit i nastavit igrat dalje da sam admin temu bi zakljucao jer je ovo gluupost ba 8 se prije ovog otvorio vec plemeici su tzmo i sve:ludilo:

Glupo je poredit ba8 i ovaj svijet.
Kao prvo pogledaj postavke oba servera i pogledaj koji je server brži, koji server ima "glupu" miliciju, koji server ima crkvu i tehnologije.
Smiješno je to porediti, ove postavke hr6 su smiješne na'spram postavki na ba8, nadam se da će hr7 imati puno bolje postavke, i da , na ba8 ima mnogo jakih, iskusnih i aktivnih igrača koji su uspjeli i na .net serverima.

Izvinjavam se na offtopicu :eek:ok:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Glupo je poredit ba8 i ovaj svijet.
Kao prvo pogledaj postavke oba servera i pogledaj koji je server brži, koji server ima "glupu" miliciju, koji server ima crkvu i tehnologije.
Smiješno je to porediti, ove postavke hr6 su smiješne na'spram postavki na ba8, nadam se da će hr7 imati puno bolje postavke, i da , na ba8 ima mnogo jakih, iskusnih i aktivnih igrača koji su uspjeli i na .net serverima.

Izvinjavam se na offtopicu :eek:ok:

hr6 najdosadnije postavke dosada istina :ludilo:
nadam se da ce vec jednom stavit na hrv. serverima ogranicenje 40igraca u savezu :S
 
Reaction score
0
:eek:k: istina al kazem ti nije bitno nema tu gluposti samo sta ce mu akademija ako je opljackao fino ako ima 5000 trupa normalno je da ima akademiju ako nemas 5 000 trupa neznam ni sta ce ti akaemija :)
 
Status
Not open for further replies.
Top