Speedy

Status
Not open for further replies.

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
:eek:k: istina al kazem ti nije bitno nema tu gluposti samo sta ce mu akademija ako je opljackao fino ako ima 5000 trupa normalno je da ima akademiju ako nemas 5 000 trupa neznam ni sta ce ti akaemija :)

sta ce ti 5k vojske da bis stigo do akademije? napravis 700-1000LCa i farmas kolko oces to je dovoljno :eek:k:
 
Reaction score
0
i scim ces obrnait grad ? neznam kako ko ja dok ne napravim 5k deffa ne osvajam drugi grad ;)
a za offere je dovoljno i 4500 sjekira 1200 lake 219 ovnova (tolko treba da zid sa 20 na 0 padne) a i zavisi sve svakakvih igraca ima :kisa:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Imam jedno pitanje za tebe, koji ti je lvl vojarna ako se smije znati?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Takvih je veoma malo.

A to vas dvojica se smatrate "iskusnim" igračima ? :D

Jesam li ja tako nesto rekao mozda? Nemoj mi izvrcati reci molim te... :pivo:


a to da ces tek videti koliko ima iskusnih igraca kazem jer znam dosta dobrih i 10 puta boljih igraca od tebe :kokice: :pivo:


a cekaj.... kazes
"Nisam ja kriv što nema mnogo iskusnih igrača , al šta ću."
ti stvarno mislis da se u ovom periodu igre treba ganjati akademija? :)
ja nemam nista protiv tebe i to sto si izgradio akademiju, naprotiv.... svaka cast za tebe ;) ali imam protiv te tvoje izjave jer time vredjas sve ostale igrace koji su doktorirali plemena, i aktivniji su od mene i tebe zajedno, a i iskusniji!!!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Jesam li ja tako nesto rekao mozda? Nemoj mi izvrcati reci molim te... :pivo:


a to da ces tek videti koliko ima iskusnih igraca kazem jer znam dosta dobrih i 10 puta boljih igraca od tebe :kokice: :pivo:


a cekaj.... kazes
"Nisam ja kriv što nema mnogo iskusnih igrača , al šta ću."
ti stvarno mislis da se u ovom periodu igre treba ganjati akademija? :)
ja nemam nista protiv tebe i to sto si izgradio akademiju, naprotiv.... svaka cast za tebe ;) ali imam protiv te tvoje izjave jer time vredjas sve ostale igrace koji su doktorirali plemena, i aktivniji su od mene i tebe zajedno, a i iskusniji!!!


Ne želim se raspravljati, al ostajem pri svom mišljenju.

Uostalom, pozovi te igrače na koje ti tipuješ da su "iskusni" na sljedeći .net server pa da poigramo malo. Neću imati ništa protiv.

Da, treba ganjati akademiju (mada je ja nisam ganjao) , da je više igrača s akademijom sigurno ne bi bilo "prerano" jer vi ostali još ste daleko od iste, al glupo mi je o tome pričati.

A što se tiče vojarne, ako te baš zanima, na levelu je 15. :)
 

DeletedUser

Guest
hehehe... ti igraci igraju hr6, trenutno sam mislio na one koji su na serveru....
kao sto sam rekao, ne zelim ni ja da se raspravljam, niti imam nesto protiv tebe... ali (ponavljam se) nije fer prema igracima koji su iskusni i igraju ovu igru samo onoliko koliko mi mozemo da sanjamo da ih nazivas neiskusnima jer si prvi stigao do akademije?
sta ako drugi ne zele odmah akademiju? vec kao i na .net serverima osvajaju prvo selo tek sa 5k? :)
 

DeletedUser

Guest
hehehe... ti igraci igraju hr6, trenutno sam mislio na one koji su na serveru....
kao sto sam rekao, ne zelim ni ja da se raspravljam, niti imam nesto protiv tebe... ali (ponavljam se) nije fer prema igracima koji su iskusni i igraju ovu igru samo onoliko koliko mi mozemo da sanjamo da ih nazivas neiskusnima jer si prvi stigao do akademije?
sta ako drugi ne zele odmah akademiju? vec kao i na .net serverima osvajaju prvo selo tek sa 5k? :)

Koju dioptriju nosiš ?

Gdje sam napisao da su drugi neiskusni ?

Koga sam uvrijedio ?

PONAVLJAM JOŠ JEDNOM, REKAO SAM DA JE MALO "ISKUSNIH" IGRAČA ŠTO ZNAČI DA IH IMA ALI VRLO MALO..

I NIGDJE NISAM NAPISAO DA SAM "JA" NAJBOLJI NITI NAJJAČI, JER TO ZAISTA NISAM.

Ne javljam se više ovdje, počinju me ne bitne stvari nervirati.

Molim admine, da pukne katanac :)
 
Reaction score
0
nznm :D eldar moze sad napravit akademiju noblat selo od 1500 poena taman napravit jos 1 plemica i opet ih ima 4 ceka 2 tjedna ibi ce sela od 5k :)
 

DeletedUser

Guest
nznm :D eldar moze sad napravit akademiju noblat selo od 1500 poena taman napravit jos 1 plemica i opet ih ima 4 ceka 2 tjedna ibi ce sela od 5k :)


meni to djeluje kao dobar plan :D

mada se izgleda mnogi ljudi ne slazu sa tim samo ne znam zasto,a ko zna mozda bude i neko bolje selo :)
 
Status
Not open for further replies.
Top