Sramota..Octopusy

Reaction score
16
Da sve je istina :)
Tomi, Oktopusi koji je određenim ljudima trazio da se vide u RL da skuju zavjeru protiv mene :)
Tomi.. koji je pisao žalbe koje sam mogao da pročitam jer mi je špijun prenio u kojima je iznosio sledece :

'' Ako ne banujete Osmičevića, ja i moji prijatelji cemo promijeniti server i više nećemo kupovati PB , on kvari ovu igru a vi ništa nećete preduzeti mi smi ti kojima vama dajemo plaću a vi ovo dopuštate''


ALI PITANJE JE ŠTA? NIGDJE KONKRETNO NIŠTA.

Žalba sa mog foruma gdje sam napisao da dajem nagradu 5x po 200 PB momcima koji najbolje odrade fejkanje, kada su i to slali kao mito i korupcija naslov.. ono što moram da kažem po prvi put otkako igram igricu svaka čast adminima koji su onako hladno odgovorili i podijelili banove radi ucjene, i svaka čast WiCkedu koji je napisao da PREMIUM BODOVI nikad nece uticati na banove..

Isti igrač koji je to sve radio počeo je da se javlja na skajp.. normalno ja sam vidio koliko hoce da udje u NWO, tako da sam malo pristao s njim da pišem kako bi skupio dokaze da je on jedan od najvecih dvoličnih ljudi koji su igrali ovdje, osim sto je imao dijeljenje sa DKL, i pisao mi kako sprema plemice da ih punke i bla bla bla..
a sve to jer mu je DKL vjerovao :)

Nadam se da si Tomice naučio lekciju i dobro promisli šta si uradio , i s kim si se našao zajebavati, kad tad ti naplatim evo ti si pozurio i sam si mi dao matrerijal da ti pokazem da sam veci od tebe i da mogu na više načina da te utučem, respect za sve a sad se pozdravi sa hr25 , a i sa dosta ljudi koji ti više nikad nece vjerovati..

sretno Tomice, veliki pozdrav od Osmičevića.
 

pjanone

Member
Reaction score
38
Ne znam o čemu je riječ, nisam upućen, ali sve dok dino priča nešto o poštenju, to ZNAM DA NE VALJA, pa šta god to bilo :)
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
OctopuSSy i na proslim svjetovima izdao i otisao u pobjednicko...Sto je zanimljivo i tad je Dkl htio izdati i izdao...
 
Top