srbijaaaa

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
me ni je zao sto nemog da prestavim moje pleme mi iako nikog nevrecamo sam se malo zezamo i gledamo da nebude nikome dosadno dok mu se vojska vrati i moze sledeci potes da napravi ja mislim i da je ovaj forum zbog toga i napravljen baram je tako na drugim serverima tamo ima i vrecanja i svega pa niko nista nekaze a ne za svaku sitnizu kartone deliti i pretit nije ni cudo da nema igraca na serveru pokledajte ostale strane servere koliko tamo igraca ima
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
me ni je zao sto nemog da prestavim moje pleme mi iako nikog nevrecamo sam se malo zezamo i gledamo da nebude nikome dosadno dok mu se vojska vrati i moze sledeci potes da napravi ja mislim i da je ovaj forum zbog toga i napravljen baram je tako na drugim serverima tamo ima i vrecanja i svega pa niko nista nekaze a ne za svaku sitnizu kartone deliti i pretit nije ni cudo da nema igraca na serveru pokledajte ostale strane servere koliko tamo igraca ima

Jebeš ga ja te nimalo nisam skontao, al mislim da pričaš o svom plemenu [SRBI] - Srbija dotokija

Na stranim serverima ima više igrača zato što su veće države npr...Možeš li očekivati više igrača na internacionalnom serveru ili na hrvatskom?
 

.CoW*

Member
Reaction score
0
Jebeš ga ja te nimalo nisam skontao, al mislim da pričaš o svom plemenu [SRBI] - Srbija dotokija

Na stranim serverima ima više igrača zato što su veće države npr...Možeš li očekivati više igrača na internacionalnom serveru ili na hrvatskom?

Ni ja ga nerazumijem

Kad se otvori Zimbabwe server,sta mislis koliko ce igraca biti ?!

I procitaj pravila kako se predstaviti na Forumu !
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
Na ba forumu ima tema...Naslov "svi srbi koji nisu picke"
text:

todimir said:
OVAKO NA SVJETU HR3 OSNOVANA SRPSKO PLEME
[SRBI]PA NEKA SVI SRBI PODJU U BOJ PROTIV USTASAPRAVICEMO VISE PLEMENA KO OVO PROCITA MORA DA PRAVI OVU TEMU STO VISE PUTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


AKO VAM NESTO NIJE JASNO POSALJITE MI PORUKU NA bh3 todimir
i na hr3 TODA97

toliko o ne vrijeđanju i zezanju :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
temu za predstavljenje saveze ne vidim da si pokusao otvoriti
otvarao si teme na pogresnom mjestu uz ne pravilne formate, tako da su ti izbrisane
ovome ti takodjer nije mjesto ovdje

otvoriti temu mozes za svoj savez, ali pazi na kojem je mjestu i kako je otvaras,

ako imas pitanja u vezi ovoga ili kako otvoriti temu, slobodno se javi preko poruka

ovo kljucam
 
Status
Not open for further replies.
Top