Suočavanje u povodu end game faze sv 10. ROYAL

DeletedUser

Guest
hajd nek si bar sebi smjesan xd


Inace, jako lijepo odradjeno. Cestitke dvojici sudionika i plavoj :pivo:
 

DeletedUser

Guest
hajd nek si bar sebi smjesan xd


Inace, jako lijepo odradjeno. Cestitke dvojici sudionika i plavoj :pivo:


Diša drug negdje si nekad rekao na ovom forumu kako nebi bilo loše da se skupi dobra ekipa i ode na strani server jel došlo do toga i ako dodze imal mjesta za nekog kao što sam ja. Jer to je jedino ostalo neosvojeno bar za mene.
Očekujem da češ biti jako grub u odgovoru al nema veze bar bi volio da znam dali ima ili ne mjesta za mene.
 

DeletedUser

Guest
Ma ja bi strani srvr zaigrao sa svima vama tamo jedino nebi sa krigerom.

Al sanse za takvo nesto da se desi su bas male, uvijek ima neko ko nebi igrao sa nekim. Evo ja nebi sa krigerom, neko drugi nebi sa mnom, neko treci nebi sa tobom i pisi propalo jbg
 

DeletedUser

Guest
Ma ja bi strani srvr zaigrao sa svima vama tamo jedino nebi sa krigerom.

Al sanse za takvo nesto da se desi su bas male, uvijek ima neko ko nebi igrao sa nekim. Evo ja nebi sa krigerom, neko drugi nebi sa mnom, neko treci nebi sa tobom i pisi propalo jbg


Ima istine u tome što kažeš dok si u ratu sa nekim koristiš sve mogučnosti da dobiješ rat.
Ja sam se izvinuo svima neko je to prihvatio. Ali strani server sa velikim brojem dobrih protivnika bi bio fantastična prilika za igru svakom tako mislim da bi se tu i ti sam izmirio sa nekim kao što bi ja.

Ali uvjek vrjedi pokušati. Pa probajte mozda uspie.
 

DeletedUser

Guest
To bi trebao iskupljati neko ko je dobar sa svima, a nema takvog ebiga :D
Em nam vjerujem sada svima treba odmor par mjeseci od ovoga.
Ali evo mi znamo bacit nekad speedove (vikedom obicno), ko zeli moze slobodno sa nama. Ubije se vrijeme, a i cakulamo malo usput.
 

DeletedUser

Guest
Evo champo ja necu sa tobom , a Disa nece bez mene :love:, tako da pisi propalo ..u sustini putko ti je vec na stranom nije da ne cete uzeti svjet mislim taki igraci i stratezi ....
 

DeletedUser

Guest
Nama nije bitno hoćemol uzet svijet,bitno se družit
hahahahahah
 

DeletedUser

Guest
...ideja o stranom serveru nije nova i osobno mi se svidja, ...a ove gluposti, ja bi sa ovim a ne bi sa onim zaboravite, vecina nas kad bi se bolje upoznala shvatila bi da iza svakog nicka stoji covjek koji ne moze biti bas sa svima dobar ali ni los, ali igrat bi se sigurno dalo i bio bi to odlican server, tako da prst gore za ideju i ako odlucite mozete racunat na podrsku
 

DeletedUser

Guest
...ideja o stranom serveru nije nova i osobno mi se svidja, ...a ove gluposti, ja bi sa ovim a ne bi sa onim zaboravite, vecina nas kad bi se bolje upoznala shvatila bi da iza svakog nicka stoji covjek koji ne moze biti bas sa svima dobar ali ni los, ali igrat bi se sigurno dalo i bio bi to odlican server, tako da prst gore za ideju i ako odlucite mozete racunat na podrsku


Nas nekoliko več igra na tw71 i jako dobro nam ide ako se uzme u obzir koliko smo kasnili sa logovanjem.
 
Top