svaka cast

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Cestitke plemenu EAG na pobjedi.....Acc gamma prestaje sa igrom jer je ocigledno da se vise nema sta traziti na ovom svjetu,vec nas dva dana i nema na acc i svaka cast momcima iz eag-a...Andy je svoj poso odradio strasno dobro(dosta bolje nego sam ja ocekivao) kao i naravno ostatak ekipe....pjana,dino itd da ne nabrajam sviju mada 3-4 acc su i zasluzna najvise za ovakav uspjeh

Sa druge strane nas najjaci acc (bodovno) nikad nije poslo kome defa niti je ucestvovo u akcijama i sa takvim igracima u plemenu uspjet nikad i necemo nazalost...inace odlicna ekipa....boki,atila,predator,opetja svaka cast momci,namucili ste ih dobro ali sve je manje aktivnosti ne vecini racuna tako da sam ja odlucio prestati

Bila mi je cast igrati sa svima i bilo je zaista dobrog rokanja ali dosta od mene....Sa ovim se ujedno i oprastam od plemena i samo zelim da kazem svima jedno veliko HVALA za fino druzunje i zajebanciju

Ogromno hvala mom dualu Stefanu za pa ako se dobro sjecam zadnjih 4 godine smo zajedno igrali....velika igracina i jos veci covjek
Trawa nabijem te ja sto si me nagovorio da dodzem na ovaj svjet ali ja te jos uvjek volim :)

Eto sve u svemu pozdrav za sviju i uzivajte u pobjedi Eag jer ste je zasluzili

one love PDP :p:p:p
 
Last edited:

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ja bi samo htio da kazem da sam se razocarao,govorilo se da si neki igrac gamma a ovim dokazujes da si samo za bjezanja kad ne ide..
Odustajes nakon nekoliko izgubljenih sela pod nekakvim izlikama...Sramota,napustas pleme usred rata...
 

DeletedUser

Guest
Ja bi samo htio da kazem da sam se razocarao,govorilo se da si neki igrac gamma a ovim dokazujes da si samo za bjezanja kad ne ide..
Odustajes nakon nekoliko izgubljenih sela pod nekakvim izlikama...Sramota,napustas pleme usred rata...
Ja bih samo da kazem da si ti pacijent a ne doktor i da mozes samo da naduvas gammi jaja kroz kura* pa makar ja dobio i ban posle ovog :)

Gamma ljudino sve najbolje i uzivaj u zasluzenom odmoru :)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
De ba doco, gamma je za tebe izmislio innogames a ne plemena.. sta je NW uradio kad je EAG dosao?
Gamma acc se barem borio, nije podijelio sela dzabole i nije otisao odmah, nego nakon mjesec dana, dok tvoje pleme nakon akcije jedne ode
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Doktore presuti barem nekad i pokazi malo postovanja moj ti je savjet ;)

Iako ne znam gammu licno ali po onome sto sam vidio mozes malo naucit od njega kako da se ponasas ako nista drugo :)
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
doktore bar ti nemas sta da kazes u ovoj prici :)

da pleme ima vodzu kao sto nema od pocetka i da pleme ima igrace a ne samo pojedince kao sto nema ja bi naso nacin da ostanem u igri,medzutim 5 ljudi nemoze igrati protiv 55
to je sve sto cu reci,ko je igro na 20 i 23 sa mnom on zna da ja nikd ne odustajem dok god ima sansa pa bar i mala za nekom pobjedom ali patiti sebe nespavanjem i dozvolit da ispasta privatni zivot da bi prekuce sjeko 10 puta sebi i jos tolko drugima i onda dodze tvoj suigrac javi da idu plemici i ode sa racuna jer mora na dzumu ili bilo kuda vec i naravno padaju gradovi nakon toga onda sebe pitas zasto bi ja bio ta budala koja se budi po 3 pota nocu da salje farm i tagira napade ako nekog pored tebe zaboli k....

U svakom slucaju svako dobro ljudi a ko zna o cemu pricam razumice i razlog odlaska
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Kao prvo Nw nije imao sanse nikakve u tom ratu protiv dva plemena za razliku od Pdpa koji ima male sanse ali opet ima...
Imam respect prema gammi jer sam igrao protiv njega i znam kakvi su igraci na tom accu,ali jednostavno ovo me razocaralo da najbolji igrac PDP-a pored Atile i Rewa(zajb.se) odustane nakon nekoliko izgubljenih sela pod nekakvim izlikama...
Naravno ako ima nekih problema u RL ovo je sasvim opravdano
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Gamma druze,prepirke na stranu,sve najbolje dalje u zivotu i ako zbilja prestajes igrati,steta za hr da gubi takvog igraca....
Da ne ispada da ja stalno se svadjam ovdje....Sve najbolje tebi i tvojim duallima
LP
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Gamma sve najbolje u rl, iako te ne poznajem, niti sam igrao sa tobom ni protiv tebe, postujem te jer vidim da si veliki igracm a u potpunosti te podrzavam za ovo da 5 igraca ne moze sami iznijet pleme, pogotovo u ovakvom ratu, i ja sam zbog toga odustao od hr22, 24, onaj tko nije igro na jednom od glavnih racuna i bio u vodstvu, to nikad nece moci razumit, pozz i sve najbolje :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
De ba doco, da znate igrati znali bi i protiv 2 plemena ratovati..vec ne znate, to pleme NW kao pleme je bilo hajmo reci svako za sebe igra, kao sto gamma rece najjaci igrac bodovno deffa nije poslao, i normalno da tu nema sanse nikakve...
Da ste igrali timski imali bi iste sanse kao i PDP kao sto ti kazes, ma da se u startu vidjelo da nije bilo tu sanse neke velike za PDP..da je EAG pleme od 6-7 pa hajmo reci 10 igraca ostalo sve botovi moglo bi se reci da PDP ima ogromnu sansu, ali na hr26 su ostali sve igracine, ne igraci, nego igracine..EAG je bio u prednosti u startu rata i pokazalo se sve.. nije radi vojske, vodili su se ratovi i na nasim kont. I suprotnim, samo et sto smo mi svoj posao odradili veoma brzo..da su snage bile pojedinacne, onda bi samo aktivnost presudila nista vise..lijep pozdrav Anele, mozda nekad naucis kako igrati igricu zvana plemena
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Damire sretno i sve najbolje u RL. Sto se tice prestanka, i ja ti se pridruzujem posle ovog svijeta. A sto se tice Haosa uvijek je bio takav, i off i deff je njegov bas bas skup
A ti Anele doktore nemoj dzaba srat, ni za 100 godina neces dostici level gamma racuna
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Brale sve sam ti vec rekao, al evo i ovde, sve najbolje, i kazem ja tebi stare navike tesko umiru, vraticemo se mi kroz koju godinu opet znam ja to :D
 
Top