svaka cast

Puma the Ace

New Member
Reaction score
10
Necu puno hehe zna se ko si ljudino, svaka cast na ljuskosti.Hvala na cestitkama ;)
valjda zaigramo opet sve naj bolje zelim u rl

Nedo
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
doktore bar ti nemas sta da kazes u ovoj prici :)

da pleme ima vodzu kao sto nema od pocetka i da pleme ima igrace a ne samo pojedince kao sto nema ja bi naso nacin da ostanem u igri,medzutim 5 ljudi nemoze igrati protiv 55
to je sve sto cu reci,ko je igro na 20 i 23 sa mnom on zna da ja nikd ne odustajem dok god ima sansa pa bar i mala za nekom pobjedom ali patiti sebe nespavanjem i dozvolit da ispasta privatni zivot da bi prekuce sjeko 10 puta sebi i jos tolko drugima i onda dodze tvoj suigrac javi da idu plemici i ode sa racuna jer mora na dzumu ili bilo kuda vec i naravno padaju gradovi nakon toga onda sebe pitas zasto bi ja bio ta budala koja se budi po 3 pota nocu da salje farm i tagira napade ako nekog pored tebe zaboli k....

U svakom slucaju svako dobro ljudi a ko zna o cemu pricam razumice i razlog odlaska
pusti doktora,ja prvi znam kakva ti je situacija bila,ne radi se o 1 2 3 sela ,nego se prelomila situacija,znamo koliko smo vas isforsirali , a i vidjelo se kako vam neki igrači jednostavno u ključnim situacijama nisu bili prisutni,tako da je ovo potez i očekivan :) sretno ti u rl , i nemoj šta zamjerit za prozivke i prepucavanja na externom ,mislim sve u žaru borbe je bilo :p:p
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ehhh ehhh

Doktore ne jedi govna tako ti svega svetog.

Damire necu nista reci oko napustanja, jednostavno znam kako ti je. Znam kako je bilo i igrati hr23 znas i sam da je par racuna zajedno sa tobom i sa nama iznijelo taj svijet do 100% dominacije. Ko te ne zna kao sto je ovaj doktor moze samo suplju provaljivati ovdje i nista vise. Znam i koliko moji ginu iako ja ne igram vise evo vec duzi period i ne planiram. Treba se malo odmoriti a ne biti online bukvalno 24h, farmati napadati braniti se. Treba se okrenuti malo zivotu jer mi kad igramo ne igramo tako da udjemo 3h na racun u toku dana vec smo tu 15+ sati svaki dan. Znam o cemu pricas i zelim ti brate sve najbolje u rl, svako dobro u zivotu i tebi i tvojoj porodici.

Nego haj u tuzlu na pivu, gajbu, dvije gajbe
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Ehhh ehhh

Doktore ne jedi govna tako ti svega svetog.

Damire necu nista reci oko napustanja, jednostavno znam kako ti je. Znam kako je bilo i igrati hr23 znas i sam da je par racuna zajedno sa tobom i sa nama iznijelo taj svijet do 100% dominacije. Ko te ne zna kao sto je ovaj doktor moze samo suplju provaljivati ovdje i nista vise. Znam i koliko moji ginu iako ja ne igram vise evo vec duzi period i ne planiram. Treba se malo odmoriti a ne biti online bukvalno 24h, farmati napadati braniti se. Treba se okrenuti malo zivotu jer mi kad igramo ne igramo tako da udjemo 3h na racun u toku dana vec smo tu 15+ sati svaki dan. Znam o cemu pricas i zelim ti brate sve najbolje u rl, svako dobro u zivotu i tebi i tvojoj porodici.

Nego haj u tuzlu na pivu, gajbu, dvije gajbe


eto me poslje nove godine malo....red bi bio da se malo zapijemo ;)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Et ja danas skonto da je red da prestanem pit, sinoc sam stuko 4l vina sa jaranom i posle sam litru rakije.

Nista damire dodji ti na pepsi hahaha
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
kako možete reći da haos nije nikad nigdje učestvovao ,skoro sam vidio njegovih par nuka :eek:
 
Top