Svijet 12 - zatvaranje

Status
Not open for further replies.

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Evo pleme LOB ima 100% dominacije na svijetu, nema smisla puno igrati dalje :)

Tako će svijet biti aktivan do 29.05 (čet) u 18h kada ce biti i konacno zatvoren te ce biti podijeljene nagrade pobjednicima.

Ovaj period je ostavljen da se stignete pozdraviti i obaviti sto god mislite da treba prije nego se svijet trajno ugasi.

Nagrade su premium iznosima iste kao i kod prijašnjih svjetova:

1.: 1400 premium bodova
2.: 1000 premium bodova
3.: 600 premium bodova

Svi članovi pobjedničkog plemena: 200 premium bodova

Čestitke pobjednicima!

Svijet je gotov, sretno svima koji misle igrati dalje, vidimo se!
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
[video=youtube;Y5e1tYuCOBo]https://www.youtube.com/watch?v=Y5e1tYuCOBo[/video]

:pivo::pivo::pivo::pivo::pivo::pivo:
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;Qnju-MwtFUg]https://www.youtube.com/watch?v=Qnju-MwtFUg&feature=kp[/video]

:festa::festa::festa:
 

kodiak

Member
Reaction score
1
LOB na zasluženom odmoru


maxresdefault.jpg



Pozdrav narode ;), ostajte mi dobro
 

DeletedUser

Guest
Čestitam svim igračima i igračicama.
Zahvaljujem se i našim "protivnicima", koji su igrali hrabro :D


Hvala Dodi, hvala Trawo. :eek:ok:
 

soulstealer

New Member
Reaction score
0
Eo gotovo konacno hvala svima iz plemena na suradnji,ovo mi je prvi svijet koji sam zatvorio sa vlastitog acca,nadam se da cemo se jednom opet skupit :))
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Svijet je i službeno zatvoren danas, te su podijeljene nagrade. Hvala svima koji su igrali na svijetu 12 te još jednom čestitke pobjednicima!
 

worf

New Member
Reaction score
1
nikad odvratniji i jadiji nacin izvlacenja od napadanja vidio nisam , sram bi te trebalo biti a ne da se još hvalis osrmotio si sebe i cijelo pleme svoje (puke)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Bravo LOB!

Sretno mojim suigracima,nadam se da cemo se opet negdje sresti :pivo: pitanje vremena :festa:

Hvala dodili,trawi i njegovim rodicama :hmm:

:love:
 

Slapica

Member
Reaction score
1
nikad odvratniji i jadiji nacin izvlacenja od napadanja vidio nisam , sram bi te trebalo biti a ne da se još hvalis osrmotio si sebe i cijelo pleme svoje (puke)

Nemoj srat kad ne znaš ništa, em su me napadali em nisam ja bio tad na računu,tako da....
 

worf

New Member
Reaction score
1
neznam ja ko je (lako uvijek reci dual je ) ali je akcija trebala ici na tebe nije isla jer je pisan sa tvog racuna da smo jadni jer napadamo acc igraca koji je umro i akcija je promijenjena ... jadno
sta je bilo bilo je sam sam htio reci da se nehvalis sa time
pozdrav od umrlog Djoke
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Iskuliraj worfe, ionako smo ih sve iznoblali... I u mišijim rupama smo ih nalazili i vadili žive :D
 

Slapica

Member
Reaction score
1
neznam ja ko je (lako uvijek reci dual je ) ali je akcija trebala ici na tebe nije isla jer je pisan sa tvog racuna da smo jadni jer napadamo acc igraca koji je umro i akcija je promijenjena ... jadno
sta je bilo bilo je sam sam htio reci da se nehvalis sa time

Nije ni dual pošto je on isto odusto kao i većina igrača,odnosno svi,jedan po jedan,nisam ja bio na računu tad ostavio sam rođaku i on nije htio da meni vrati račun bez pola sela valjda pa je izmišljo razne gluposti da bi zadržo sela. A vidio sam ja čim sam se vratio da je sve gotovo, samo je pitanje vremena bilo.....
 

DeletedUser

Guest
Evo da pozdravim svoje LOB-ovce.Kad je vec skoro bilo gotovo nisam mogao vise igrati zbog obaveza,al et oni koji su igrali samnom znaju za moj ulozeni trud.Trawa,dodi,Toni, i ostala ekipo,nadam se da cemo se opet spojiti(al kad se ozenim,hehe)

-GAMAD- ili ti ga america,hehe
 
Status
Not open for further replies.
Top