Svijet 20 - Postavke

kalllas

New Member
Reaction score
4
Kalllas, uvijek si bio ljudina i igračina i uvijek si dolazio gromoglasno na svijetove na koje znaš da neće doći ozbiljna plemena, jer ti svijetovi zahtijevaju igru cijelo ljeto :)
Što se nesređenih računa tiče, očigledno ih samo ti imaš sa nekima koji su vas razvalili gdje god su igrali. Tako da taj poziv za neriješene račune ostavi tamo za jesen da ti pokažemo još jednom kako se igra :)

I da, umalo da zaboravim, što se tvojih moralnih vrijednosti tiče i stare škole, bolje da ih nisi ni pominjao jer si se pokazao do sada u najgorem mogućem svijetlu

Ma samo ti nama dodji :) leto,zima...biraj kad god hoces :) povedi i prijatelje... ;) Evo sad...hr 20 krece...jel dolazis sa ekipom ili samo lajes :)
 

kalllas

New Member
Reaction score
4
Ne dolazim sa ekipom, javiću ti kad budemo dolazili da se sakriješ u mišiju rupicu :)

Pa zato sad i prozivas :) zato sto ne dolazis...mi pomislili neko ozbiljan...kad ono samo mali ker :) av av av :hahaha:

Ajde...sto neces...frka vam da dodjete...sta si ti,neki externo forumaski igrac :lool:

Cekaj malo...daj objasni ljudima ko si ti...gde igras...koja ekipa...najavi nesto ovde...ne tako da se krijes :) Meni je nick u igri godinama isti...isti naziv plemena...i ba 8 i hr 10 dosli uz bubnjeve i navijanje...ti sad vidi ko se krije i ko se to nama uplasio ;) Ali dobro,znaju to ovi malo stariji od tebe...pozdravi gazdu.

PS.Ako planirate bann za mene...nemojte samo predugo :ljut: :)
 
Reaction score
0
Pa zato sad i prozivas :) zato sto ne dolazis...mi pomislili neko ozbiljan...kad ono samo mali ker :) av av av :hahaha:

Ajde...sto neces...frka vam da dodjete...sta si ti,neki externo forumaski igrac :lool:

Cekaj malo...daj objasni ljudima ko si ti...gde igras...koja ekipa...najavi nesto ovde...ne tako da se krijes :) Meni je nick u igri godinama isti...isti naziv plemena...i ba 8 i hr 10 dosli uz bubnjeve i navijanje...ti sad vidi ko se krije i ko se to nama uplasio ;) Ali dobro,znaju to ovi malo stariji od tebe...pozdravi gazdu.

PS.Ako planirate bann za mene...nemojte samo predugo :ljut: :)

:D Ubio nas coek na externom :boks:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Bez prepucavanja, kad pocme svijet imat ce te vremena za to. Sto se tice najava ekipa, osobno mi je drago vidjeti stara plemena i "stare" igrace. Ne samo da mi se cini da je igra prije puno bila zanimljivija, nego sam uvjeren da je bila i puno napetija i sa vise naboja. Bar jedno 10 svijetova citam gluposti po forumu, valjda cemo sad napokon vidjeti i neke izvjestaje. Steta da zapravo se neodrzava kult imena plemena bio percipiran negativno ili pozitivno. Također je pohvalno dolaziti na svijet otvoreno. Sretno RB plemenu. Nadam se da nece biti jedini od tih "starih" plemena. A kad sam se vec raspisao, sobzirom da imam nekih 5-10 upita na pp, mogu i ovdje reci da ALR-SHINE nece dolaziti na svijet. Vise manje za nas je igra zavrsila, zivot ide dalje. Mozda jednom kad se skupimo u starackom domu a postavke bude daleko slozenije nego sto su sada. Još jednom sretno svima, ovih dana ide obavijest o tocnom pocetku svijeta.
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Ma sve super.. kakve svađe :pivo:

odo se kupat na more.. ko će lud usred ljeta ovdje gubit vrijeme.. :festa:
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
Nema svrhe sa vama ulaziti u polemiku, svi ste vi manje - više početnici, a samo takvi igraju u ljetnom periodu. Sva ozbiljna plemena igru počinju u jesen ili zimu (al kao što rekoh, daleko ste vi od ozbiljnog plemena i ozbiljnih igrača).

Što se tiče toga da je uvijek ista stara priča, recite mi gdje ste nestali sa svijeta 18? Hvala na pažnji :)

Kao prvo 18 nas je dosta napustilo zbog andy-a,a mogli smo se jako suprostaviti vama,a kao drugo,david je pokrao pola igraca,kao prvog saleta,koji obecaje mjesec prije igrati s nama,i s nama je na skype,dodje david,trce mu kao majci..
Sto se tice ovog svijeta 20ke,ako neces igrati,posto pocinje ''u ljeto'' lol,onda suti,ako mislis da si bolji,ili dai mas bolju ekipu,zovi ih pa da to rjesimo,ako ne,onda se idi suncat napolje,ljeto je :lool:
 

Splinter

New Member
Reaction score
0
Dižete se u nebesa kao i na prethodnim svijetovima. Sreća pa postoji restart da vas spusti na zemlju :D
 

bektaa

Member
Reaction score
0
Imas ekipu snova na hr 20 imas igrace velma jake ima oni da te cuvaju naturo ima da vas vodi san svakog igraca ni 20 dana neces biti u tom plemenu gdje si sad ima da trazis drugo naravno ima opcija reset i za tebe postoji kao za ostale igrace nije svijet poceo ti si vec na tronu tako se osjecas dokazi se tamo kakav si igrac :)
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Posto su postavke izglasane...nadam se da je ovo prigodno mesto za malo spama :)

RB pleme (ba2-ba8-hr10) ide na hr 20...vracamo se po komad slave koji nam pripada :lool: Pokusacemo da podignemo jedan novi RB,sa nekim novim ljudima i clanovima...ali svakako filozofija plemena ostaje ista...old school :)

Pleme RB je uvek gromo-glasno dolazilo na neki novi svet...tako da svi zivi znaju,nikada nismo to krili kako bi dosli samo botovi i mi to lagano uzeli...tako ce biti i sada.Ako neko zeli dobru igru...dobrog protivnika...neke nesredjene racune...RB ce biti na hr 20.Vratio sam se posle 10 svetova rukovodjenju i podizanju RB plemena...nadam se da i protivnici imaju istu volju i zelju ;)

Postavke su super...mislim da ce ovo biti jedan zanimljiv svet.

Idemoooooo :festa: :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Posto su postavke izglasane...nadam se da je ovo prigodno mesto za malo spama :)

RB pleme (ba2-ba8-hr10) ide na hr 20...vracamo se po komad slave koji nam pripada :lool: Pokusacemo da podignemo jedan novi RB,sa nekim novim ljudima i clanovima...ali svakako filozofija plemena ostaje ista...old school :)

Pleme RB je uvek gromo-glasno dolazilo na neki novi svet...tako da svi zivi znaju,nikada nismo to krili kako bi dosli samo botovi i mi to lagano uzeli...tako ce biti i sada.Ako neko zeli dobru igru...dobrog protivnika...neke nesredjene racune...RB ce biti na hr 20.Vratio sam se posle 10 svetova rukovodjenju i podizanju RB plemena...nadam se da i protivnici imaju istu volju i zelju ;)

Postavke su super...mislim da ce ovo biti jedan zanimljiv svet.

RB u srcu zauvek! Ne sumnjam da ce da bude zanimljiv svet!
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Interesantno,
Kallas i RB stiže u jakom sastavu i otvoreno je to najavio.
Baš me zanima hoće li neko renomirano pleme prihvatit izazov?! :)
Nekako mi se čini da bi ovo mogao bit jaki jubilarac :festa:
:eek:ok:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Interesantno,
Kallas i RB stiže u jakom sastavu i otvoreno je to najavio.
Baš me zanima hoće li neko renomirano pleme prihvatit izazov?! :)
Nekako mi se čini da bi ovo mogao bit jaki jubilarac :festa:
:eek:ok:

Kao i na svakom prošlom svijetu , kvazi igrači dođu nakon naše prijave i smišljaju mnogobrojna hug tribal plemenaš planove kako iza leđa zabosti nož u prsa... :D (hr10 npr.)

Evo i ovaj put se najavljuje RB, ovaj put očekujemo jače Hugovanje , bolje neprijateljske diplomatije da im opet po ko zna koji put pokaže gospodin kalllass zube i bujnu kosu :p

:pivo:
 
Top