Svijet 3 - Zatvaranje, komentari i pitanja

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Barbaru svaka čast:pivo: a svi oni koji su prešli kod njih evo ispada da su se prodali za 200 premiuma :lool:
 

DeletedUser

Guest
Barbaru svaka čast:pivo: a svi oni koji su prešli kod njih evo ispada da su se prodali za 200 premiuma :lool:

izbriši ovaj komentar -Od ponedjeljka, 28.02.2011, biti će zatvorena mogućnost registracije na svijet 3-što znači da se još stignemo registrirat i žicat pozivnicu: 100 premiuma nama a 100 onom tko pošalje pozivnicu
 

DeletedUser

Guest
šalu na stranu,čestitke barbaru još ih mjesec dana dijeli od rješavanja svijeta,koliko god se priča o njihovoj regrutaciji sve je to dio igre i nisu oni krivi što su se nametnuli na početku,izborili za situaciju i onda jednostavno ubrzali igru :eek:ok:
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
izbriši ovaj komentar -Od ponedjeljka, 28.02.2011, biti će zatvorena mogućnost registracije na svijet 3-što znači da se još stignemo registrirat i žicat pozivnicu: 100 premiuma nama a 100 onom tko pošalje pozivnicu
Biti će minimalni broj dana u plemenu kao jedan od kriterija kod dodjele, upravo zbog ovakvih stvari, tako da se ne isplati truditi registrirati i zicati pozivnicu.
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
Wicked, to je dobro sto si naglasio.
ali posto imamo mali broj igraca u akademiji sto su duze vremena sa nama i koje planiram prebaciti u glavno pleme, kakav uticaj ce to imati na njima.
recimo igrac iz akademije sto je sa nama 3 meseca , dali ce i oni dobiti nagradu ili to vazi samo za clanove glavnog plemena?
 

DeletedUser

Guest
Ja sam u Barbar plemenu i igram samo S3 . Gdje cu ja onda dobiti te premium bodove? Ocu moc na neki drugi server prebaciti?
 

DeletedUser

Guest
Pa dobit ćeš tamo, na sv3. A šta ćeš ti poslije sa njima raditi to je tvoja stvar. Ako imaš isti acc na nekom drugom svijetu možeš si tamo prebaciti premium bodove recimo. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
čovjek ima preko milijardu ofarmanih resa... stvarno svaka čast!
 

DeletedUser

Guest
Ma zasluzio covjek auto od TW :) Svatko bi mu trebao Doci gore u Zg i klanjati mu se :) Kralj :) :love:
 

DeletedUser

Guest
Hvala svima. Kakva ekipa, takvo i farmanje.

Nego, imam pitanje za admine.
Od ponedjeljka, 28.02.2011, biti će zatvorena mogućnost registracije na svijet 3, restart noblanjem ili ponovno kretanje s igrom na drugoj lokaciji (vlastiti restart).

Zanima me u koliko točno sati u ponedjeljak nastupa lock?
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Prvo svaka cast na zatvaranju svijeta iako me bas ne fascinira to zatvaranje.

Zatvorili ste svijet regrutirajuci najbolje igrace na cjelom svijetu3.Nije bilo postenog ratovanja a ni konkurencije.
Bilo koji HR svijet igra 100-150 dobrih aktivnih igraca pa neka je i 200 i to je realna brojka,ostale igrace netreba uopce uzimati u obzir.Znaci od tih 200 vi ste u glavno pleme regrutirali 100 i u akademiju 50 ostalo je 50 (a budimo posteni i realni nije van barbara ostalo 50 dobrih igraca) sto bi na kraju znacilo da je vas 150 pobjedilo tih 50 puno slabijih od vas.

ili po postotcima u barbaru je bilo 75% igraca svijeta koji su igrali protiv objektivno gledano 25% puno slabijih igraca

Nitko vam nemoze osporiti zatvaranje svijeta i pobjedu,ona je ostavrena po svim pravilima i u potunosti je regularna ali onako gledano sa strane bas i nije neki uspjeh i vjerujem da ce se samnom sloziti puno njih
Nasi serveri su premali jedva stanemo u 4 konta i onda ako regrutiras 100 ljudi u pleme pa ne da nema smisla nego stvarno nema smisla i nije zanimljivo.
Po meni je uspjeh poraziti neprijatelje a ne regrutirati sve najbolje pa rokati po oststcima i jako slabim igracima
eto nadam se da nisam previse ugnjavio nikoga ali sam morao reci nesto cisto zbog toga da u buducnosti bude sto manje ovakvih zatvaranja a sto vise ratnog osvajanj svijeta ipak je ovo TRIBAL WARS

Jos jednom svaka cast nemojte me krivo skuziti ali nije bas neko ludilo ovo zatvaranje
 

DeletedUser

Guest
Poznajem trojicu igrača, totalnih početnika, koji su danas u prvih 10 u Barbar plemenu (ne računajući mene). I još dosta drugih koji imaju staž igranja manji od godinu dana. whitewidow7, da li si i na takve igrače mislio?

Eh... sjećam se kada sam ja počinjao. Prošle godine, negdje u ljeto. Tamo na s2. Tada sam se bojao poslati napade na barbarsko, jer sam mislio da su barbarska puna nekakve NPC vojske. Sjećaš se? Tada sam ti poslao poruku na s2, nešto kao... "draži mi je Orange Bud,...", ali ti mi nikada nisi odgovorio. Možda sam tada bio premalen za tebe da bi mi odgovorio. Dakle, sve ti je to relativno... nekada si preslab, a nekada prejak. Nikad pogodit pravu mjeru. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top