svijet bez zagora

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Buduci da igram travian duze vrijeme, mogu reci da je ova igrica jako slicna travianu.....
Tek sam poceo igrati, cisto da vidim kak izgleda i igra se cini ok, malo je mapa cudna, tj. naspram mape u travianu nepregledna je...
buduci da sa startom kasnim mislim da necu dugo, ali mozda na restart servera dođem..... htio bi pitati također kak tu igra zavrsava i kad zavrsava?
Usto vezano za ZAGOR, ako je isto ko tamo onda ce vam igra biti dosadna ako samo jedno pleme(savez) dominira.
Tj. nece biti ratova i sukoba, sto je u ratnim igricama, kao sto je i ova, cilj i i to daje zabavu(barem meni, strategija, nadmetanje itd), a ne klikanje po kucicama.....
 

DeletedUser

Guest
I onda jel bi svijet be Zagora u plemenima bio neki svijet?

Jel bi se da nema njih rodila neka plemena koja bi mogla dostici njihovu razinu?

dostigla bi i ovako plemena njihovu razinu da oni neigraju tribalhugz ili ti ga dobro dosli svi sto imate iznad 5 sela na svom kontu :D
 

DeletedUser

Guest
kad nebi bilo zagora nebi ko ima kupiti sve igrace koji nesto valjaju...ovako cim se malo istaknes dobivas poziv u zagor....valjda se drze one bolje ih imati uza sebe nego protiv sebe :kul:
Ne, ne, moj zli plan dominacije svijetom je da skupim dovoljno dobrih igrača da ja mogu samo se povući na svoju vikendicu s kokicama i limunadom i samo reći "E sada rat protiv XYZ plemena" i oni sve sami srede :D

Evo sada sam svima otkrio svoj zli plan, buhahahahahah (i prst uz usta kao Dr. Evil)
 
Status
Not open for further replies.
Top