"Svjetska politika"

Status
Not open for further replies.

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Da malo oživimo forum, nekad na .ba je ovdje bilo najzanimljivije, malo da iznesem svoje subjektivno mišljenje o situaciji na serveru...

Mislim da će te se svi složiti da su glavni favoriti za osvajanje servera *13* i PF! ali takođe veliku ulogu mogu imati manja plemena u vidu kome će se prikloniti, trineska ima bolju poziciju na karti zahvaljujući preregistraciji i već sad je odlična raspoređena po k54, dok PF! lagano pravi luk preko cijelog sjevera i kreće ka centru, problem bi mogao prestavljati to što je centar mnogo šupalj, dok je tu solidno pleme Debeli Luđaci, na k44 *13* i ne treba izostaviti gluho doba koje je takođe negdje u centru mape na k45. Premalo je igrača da bi diplomacija mogla puno igrati, tu će biti u igri prije svega aktivnost, na drugom "mudrost" dok treći presudni faktor će biti "iskustvo, profesionalizam".

Mislim da već sada mnogi znaju gdje će se voditi najveći ratovi i između koga, a glavne uloge u tome to znaju i već se sad sa obje strane užurbano radi na zauzimanju pozicija.

Toliko od mene.
 

DeletedUser

Guest
svijet je ekstra znaci ima igraca iskusnih ima dobrih plemena aktivnost i organizacija a bgm i diplomacija bi mogla presudit :) uglavnom svi ce uzivat na serveru jer ce se vodit dobri ratovi
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Steta sto je samo malen svjet.Tacno sam se pozelio svjeta na kojem su igraci rasporedjeni na vise od 4 kontinenta.Jbg.Ne mozes sve imati u zivotu xD
 

DeletedUser

Guest
Poredak Ime plemena Ukupni broj bodova Članovi Prosjek bodova po igraču Sela Prosjek bodova po selu
1 *13* 838.453 29 28.912 167 5.021
2 *30* 666.700 24 27.779 148 4.505
3 PF! 529.344 24 22.056 95 5.572
4 PF-a 266.030 26 10.232 62 4.291

Dva plemena koja dominiraju. malo je reći da će biti zanimljivo :D

samo malo je jadno to što ste napravili vašim akademcima pozvali igrače da bi im sela pokupili
 

DeletedUser

Guest

ma ništa napisao sam samo da je jadno to što ste napravili nijedan od vas sutra neće moći sa ponosom da napiše da je napravio neki uspjeh na ovom svjetu počevši od silnih multića koji su se farmali u startu pa kasnije neki i noblali pa sada ovih stvari

samo gledam onako kako ste napravili mnogo goru stvar nego što je napravio RWP na hr11 a okomili ste se na njih zbog ničega

da objasnim i ovo nije nikakav uspjeh poraziti mene ili akhenatena ili salepg uspjeh je odigrati pošteno pa makar i izgubiti jer u čemu je čar igre?
 

Foose

Active Member
Reaction score
34
Dovoljno je što si spomenuo rwp,a sada FIN u kojem igraš i sam...

Bez ljutnje al te tvoje opaske su samo nešto normalno jer svako svog konja hvali a tudjeg... ;) i tu su vaše prepirke da igra ne bi izgubila čar pa se tako ja isključujem opet a vi nastavite...

poz :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Dovoljno je što si spomenuo rwp,a sada FIN u kojem igraš i sam...

Bez ljutnje al te tvoje opaske su samo nešto normalno jer svako svog konja hvali a tudjeg... ;) i tu su vaše prepirke da igra ne bi izgubila čar pa se tako ja isključujem opet a vi nastavite...

poz :pivo:

nigdje nikoga nisam hvalio daj malo prostudiraj koji moj post i skontat ćeš da skoro pa nikada nisam nikog hvalio a pogotovo ne sebe ili svoje pleme

FIN nisam pomenuo nigdje a u RWP nisam nikada igrao ;)

pročitaj opet šta sam napisao :)

nisam nigdje napisao da ste loši igrači ili bilo šta slično čak šta više mislim da ste vrlodobri igrači :p i da vam nije trebalo da radite to što radite da bi postigli neki uspjeh
 

DeletedUser

Guest
nmogu da vjerujem koliko si glup soft i koje si djubre provokatorsko... drugo, zar nije rano za takve izvlakuse, zar ste se vec predali? Dali smo svima sansu, ko nije iskoristio normalno da ce letiti vani.


jel vidis nekog ko je ugasio racun od nas? i mislim da nema potrebe za nikakvim vrijedjanjem.. svako ima pravo na neko svoje misljenje, sad dal' se ti slazes ili ne. To je druga stvar.. :) :pivo:
 

DeletedUser

Guest
nmogu da vjerujem koliko si glup soft i koje si djubre provokatorsko... drugo, zar nije rano za takve izvlakuse, zar ste se vec predali? Dali smo svima sansu, ko nije iskoristio normalno da ce letiti vani.

vidi baš da se vrjedjamo to nisam planirao

sa kojom mojom rečenicom si skontao da sam glup de pojasni imaš li neki IQ test da radimo zašto sam djubre pa ja nisam nikog vrjedjao, kako sam se izvlačio šta si umislio ti, gdje sam napisao da se predajemo, kakvu šansu ste dali pa logično je da se ne može strpati 120 igrača u dva plemena.

šta si se zapalio odmah pa napisao sam samo 3 posta i zašto te istina uvredila pa bolan trebo si samo da me iskuliraš i jednostavno da napišeš ma šta te zabole mi igramo tako i to je naša stvar :p a ne da potvrdjuješ ono gore što sam napisao ja znam da je tako bilo i nije mi potrebna potvrda

Moram da se izvinim igračima koji igraju na računu r0ke dao sam im jednom malu ocjenu al na svemu dosadašnjem na svim utiscima dajem im ipak 10 ku ( samo da se ne razumije pogrešno ovo nije provokacija ozbiljno mislim ) kad uzmem sve u obzir prvenstveno forum i igru najveći su igrači medju vama.
 

DeletedUser

Guest
Moram da se izvinim igračima koji igraju na računu r0ke dao sam im jednom malu ocjenu al na svemu dosadašnjem na svim utiscima dajem im ipak 10 ku ( samo da se ne razumije pogrešno ovo nije provokacija ozbiljno mislim ) kad uzmem sve u obzir prvenstveno forum i igru najveći su igrači medju vama.


Hvala softy :eek:k:
 
Reaction score
3
Ako cemo iskreno , ovo sto je soft rekao je cista istina , a mi iz plemena 13 znamo ko je za to odgovoran , necu da prozivam ali ce se pronaci ....

Iste rijeci smo rekli moj dual Edo i ja ( Anes ) za ovo sto se desilo soft !

r0ke
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
po meni je roke najbolja ljudina a i igrac,da ga nema tribalo bi ga izmislit :love:
 

DeletedUser

Guest
Ako cemo iskreno , ovo sto je soft rekao je cista istina , a mi iz plemena 13 znamo ko je za to odgovoran , necu da prozivam ali ce se pronaci ....

Iste rijeci smo rekli moj dual Edo i ja ( Anes ) za ovo sto se desilo soft !

r0ke

ovo se daleko vise cjeni od same igre... respekt :pivo:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
sve to stoji,al cemu drzat u pleme igraca koji je neaktivan,napocetku je bio tu,s vremenom ga nema,ne obavlja plemenske zapovijedi,a takoder i oni sto su spije...

sto bi mi trebali s njima,izbacit ih pa ih ostavit...

Potez taj nije fer,to znam i sam,al ima razloga uvijek...
 
Status
Not open for further replies.
Top