"Svjetska politika"

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
sve to stoji,al cemu drzat u pleme igraca koji je neaktivan,napocetku je bio tu,s vremenom ga nema,ne obavlja plemenske zapovijedi,a takoder i oni sto su spije...

sto bi mi trebali s njima,izbacit ih pa ih ostavit...

Potez taj nije fer,to znam i sam,al ima razloga uvijek...

svaka čast r0ke respekt sa moje strane

toni zašto praviti 4 plemena ako je došlo vas oko 40 organizovano objasni osim ako nije to bio cilj da se napravi već ono što ste napravili ali sve to neće biti uzaludno ako nas porazite dali ste sve od sebe bavili se prljavim poslovima sve to da bi porazili PF! a šta ako se desi da nas ne porazite a napravili ste cirkus da bi to uspjeli e to će tek da bude velika nesreća zato sada dajte još više od sebe nego što ste do sada dali da uspijete u toj namjeri

ajde neka vam je sa srećom
 
Reaction score
3
svaka čast r0ke respekt sa moje strane

toni zašto praviti 4 plemena ako je došlo vas oko 40 organizovano objasni osim ako nije to bio cilj da se napravi već ono što ste napravili ali sve to neće biti uzaludno ako nas porazite dali ste sve od sebe bavili se prljavim poslovima sve to da bi porazili PF! a šta ako se desi da nas ne porazite a napravili ste cirkus da bi to uspjeli e to će tek da bude velika nesreća zato sada dajte još više od sebe nego što ste do sada dali da uspijete u toj namjeri

ajde neka vam je sa srećom


Soft , mislim da si uperio prst u pogresan racun ( ljude na njemu ), slazem se sa tonijem sto je rekao za neaktivnost , spije i slicno , ali cu reci opet , da ja to na nacin koji je to radjeno ne bih nikada uradio .......
Uvijek se treba rijesit neaktivnih, ali se protivim ovome nacinu :( :( :( :/

bilo je ljudi koji su mi psovali svasta, jer su izbaceni iz plemena, a nisam imo pojma o tome ....

Takodjer, zelim dobar rat, posten ako je ikako moguce, s moje strane ce biti, s vase, to ne mogu garantovati ( ne optuzujem nikog, samo kazem da mogu garantovati za sebe )

Neka bolji pobijedi,

Srdacan pozdrav,

r0ke

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Reče soft u strahu i zaspa u iluziji o časnoj igri. :kokice:

haha

gdje soft igrao nečasno reci slobodno pucaj da vidim i ti i bilo ko neka napiše ako sam igdje igrao nečasno hr1, hr5, hr10, hr11, hr13, ba1,ba2,ba3,ba6 i razne tw svetove samo jedan navedi

r0ke nisam uperio prst ni u jedan račun a znam otprilike čija je to politika samo sam citirao tonija bezveze
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
haha

gdje soft igrao nečasno reci slobodno pucaj da vidim i ti i bilo ko neka napiše ako sam igdje igrao nečasno hr1, hr5, hr10, hr11, hr13, ba1,ba2,ba3,ba6 i razne tw svetove samo jedan navedi

r0ke nisam uperio prst ni u jedan račun a znam otprilike čija je to politika samo sam citirao tonija bezveze

Ne, igraš u zabludi da roka časna igra, isto sam tako ja igrao. :)
Igraš sa ne časnim ljudima, sudjeluješ u tome, od toga se pobjeć' ne može. Možeš i ti meni navest moja zla djela, slobodno, znaš da trawka od toga ne bježi. :D
 

DeletedUser

Guest
moram i ovo da pljunem izletilo mi od nekuda

http://prntscr.com/1u53i2 al potamnio sam onaj bitni dio da se ne vidi :p

Hajd ti men ljepoto il bilo koji clan bivseg mog plemena nek pokaze izvjestaj il bilo sta gdje sam ja napo nekog kome sam znao stanje vojske :) Jednostavno neaktivnost je unistila pleme i sve :) a ja kakav sam bio prema njima dovoljna je cinjenica ta da mi se sami ljudi javljaju i nude mi sela da noblam :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
svaka čast r0ke respekt sa moje strane

toni zašto praviti 4 plemena ako je došlo vas oko 40 organizovano objasni osim ako nije to bio cilj da se napravi već ono što ste napravili ali sve to neće biti uzaludno ako nas porazite dali ste sve od sebe bavili se prljavim poslovima sve to da bi porazili PF! a šta ako se desi da nas ne porazite a napravili ste cirkus da bi to uspjeli e to će tek da bude velika nesreća zato sada dajte još više od sebe nego što ste do sada dali da uspijete u toj namjeri

ajde neka vam je sa srećom


Nije bilo 4 plemena nego 2,naravno za spajanje poslje je jedino damir znao,tako da Gluho doba od pocetka s nama nisu imali nikakve veze,ostali igraci u njemu i u nasem plemenu nisu znali nista o dogovoru s damirom....

Neaktivnost je ubrzala spajanje to,cak su bili i prije napadi medusobni neki.....

nisu to neki prljavi poslovi nego realnost,sto neko sto gubi 20h na plemenima ima iste vrijednosti nego od nekog sto je tu 2h,a i kad je tu koda ga nema...
Sto bi s njim trebo cuvat ga mozda ...

kad spominjes onda prljavu igru,igrate je onda i vi takoder,imate spija po svim plemenima,koji su presli poslje kod vas,i tako kad bi bila akcija vi bi znali info i sve...
to je casna igra,nema sta
 

DeletedUser

Guest
Gluhaci su bili i nazalost prosli, bio je to splet cudni okolnosti i kao i obicno treba se prilagodit situaciji

sada je mnogo zanimljivije i mislim da ce do kraja servera biti jos mnogo mnogo zanimljivi napada sa obje strane, stoga neka bolji pobjedi

:pivo:
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
aj posto me prozivaju da se i ja javim :)

ko prvo soft neznas sta se desilo tacno vec pricas ono sto si cuo tamo od nekog(i moja baba rahmetli je tako pricala svaki put kad dodze od frizera)))

kao prvo ja sam manje vise slucajno upo u gluhace a od samog pocetka je bio dogovor sa 13 da smo bratska plemena i da idemo zajedno do kraja.......
neaktivnost igraca a to se moze lako provjerit je ubrzala nase spjanje jer nas acc je aktivan skoro 24-7 i nisam imo namjeru trpit 80 posto igraca koji su se pojavljivali jednom ili nijednom dnevno......
a pogledaj dobro kad smo ih poceli napadat i koga.....vecina njih jos igra a sto se tice toga da smo znali stanje vojske svakog igraca to je suplja prica......prvi igrac koji je napadmut je bio vas spiun tehlimur i zbog toga je ostavljen van plemena i napadnut tako da te price rekla kazala pricaj nekom drugom molim te

lp damir
 

DeletedUser

Guest
jel ste spremni da pročitate odgovor


i jel ste spremni da pronadjete spiju hoćete li nešto sa skrivenog? uh zaboravio sam ja se ipak ne hvalim tim stvarima ajde smanjite malo činova mnogo nas gleda skriveni forum :p šalim se samo lupetam bezveze


neću i ne mogu da opovrgnem stvari koje je već vaše vodjstvo potvrdilo

što se tiče game mlatiš praznu slamu tehlemur nikada nije bio spija niti će biti on je ustvari igrač kakav ti nikada nećeš biti, samo reci iz koje teme hoćeš da ti kopiram info općenito,PF,izvještaji,skriveni hoćeš li nešto iz arhive možda
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
ma nemam zelju da mi ti bilo sta kopiras ono sto mi treba vec znam :)

a kakav je on igrac to sam vec vidio
uglavnom rjec nije o tome vec o tvojim optuzbama koje si iznio na nas racun
 

DeletedUser

Guest
ma nemam zelju da mi ti bilo sta kopiras ono sto mi treba vec znam :)

a kakav je on igrac to sam vec vidio
uglavnom rjec nije o tome vec o tvojim optuzbama koje si iznio na nas racun

daj živ bio samo mi napiši u kom mom postu si se pronašao

jer ne mogu da vidim gdje sam tačno uperio prst u tebe :kokice:
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
prico si kako smo postupili mi tj vodstvo a to se odnosi i na mene izmedzu ostalog
 

DeletedUser

Guest
jel ste spremni da pročitate odgovor


i jel ste spremni da pronadjete spiju hoćete li nešto sa skrivenog? uh zaboravio sam ja se ipak ne hvalim tim stvarima ajde smanjite malo činova mnogo nas gleda skriveni forum :p šalim se samo lupetam bezveze


neću i ne mogu da opovrgnem stvari koje je već vaše vodjstvo potvrdilo

što se tiče game mlatiš praznu slamu tehlemur nikada nije bio spija niti će biti on je ustvari igrač kakav ti nikada nećeš biti, samo reci iz koje teme hoćeš da ti kopiram info općenito,PF,izvještaji,skriveni hoćeš li nešto iz arhive možda

Pokusavas blatit mi nik To jest Medeni Kolaci daj da i ja vidim kako ces to uspijet men kopiraj sto sam ti trazio :festa:
 

DeletedUser

Guest
prico si kako smo postupili mi tj vodstvo a to se odnosi i na mene izmedzu ostalog

nemoj sad da se izvlačiš ulovio si se u klopku jel to pokušavaš da nam kažeš da sve ovo nije tvoje djelo ok uredu je slažem se sa tobom nego čije je onda :D hahaha cirkus ajde opusti se malo kapacitet je bitan

ma nemam zelju da mi ti bilo sta kopiras ono sto mi treba vec znam :)

a kakav je on igrac to sam vec vidio
uglavnom rjec nije o tome vec o tvojim optuzbama koje si iznio na nas racun

ovako je bilo

u kojem postu si se pronašao jer prviše je očigledno da te nisam pomenuo
 

DeletedUser

Guest
Jel to sve sto imas jesam ja uzeo to selo hahahaha :hahaha: oj softic jes los nisi me ni nasmijo kako treba

očigledno je da se ne razumiješ u politiku kad dobiješ veći čin pričat ćemo za sada sa pješadijom ne komuniciram

odustao si ipak jer te strah ;)
 

DeletedUser

Guest
očigledno je da se ne razumiješ u politiku kad dobiješ veći čin pričat ćemo za sada sa pješadijom ne komuniciram

odustao si ipak jer te strah ;)
Nije da se ja ne razumijem nego ti pucas iz vazdusne :hmm: cuj pjesadijom evo ti aplauz :festa: stalo mi je do cinova ko teb do postenja
 
Status
Not open for further replies.
Top