"Svjetska politika"

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
hehehhee znam i ja zamaptio sam te ocito si mi bukvicu o ratovanju ma znam da je soft jak igrac al brate mili sve mogu skontat al da neko me ocrni pred narodom kad nisam kriv to ne mogu da dozvolim :D

ništa ja tebe nisam ocrnio drugi igrači su te ocrnili oni kojima si znao stanje i ti i gama se uhvatili da sam vas ja ocrnio a ovde lepo piše da nisam ja to poslao nego crnigruja idi se njemu pravdaj i ovim ostalim igračima hoću reć bivšim saplemenicima koje ste noblali, ne trebaš meni

http://prntscr.com/1u53i2
 

DeletedUser

Guest
ništa ja tebe nisam ocrnio drugi igrači su te ocrnili oni kojima si znao stanje i ti i gama se uhvatili da sam vas ja ocrnio a ovde lepo piše da nisam ja to poslao nego crnigruja idi se njemu pravdaj i ovim ostalim igračima hoću reć bivšim saplemenicima koje ste noblali, ne trebaš meni

http://prntscr.com/1u53i2
Jel crni gruja doso ovdje lijepit takve stvari da ispadne zanimljiv il ti uglavnom reko dokaze nabavi kad vec tako pricas :p nemoj se prosipat ko riza bezveze i ja se ne lijepim na tvoje postove nego su mi takvi likovi idoli ko ti
 

DeletedUser

Guest
evo ti kad si već navalio

http://hr.twstats.com/hr13/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=103568

ovde se sve vidi od tvoji 15 sela koje si uzeo 9 si noblao od svojih bivših saigrača i šta ti treba još meni je to sasvim dovoljno mada ja ovo nisam tražio nego si ti

quest master 26.09. u 08:41 sati
Kupi gradove, prestajem igrat

saramario123 28.09. u 12:37 sati
ajde ako ces sela da ti ih dadnem ali samo tebi

Thelmuru prenoblano selo jer sam ja to selo davnih dana trebo pokupit obrati se njem moze ti dat pp
Toni i Tina prestali sa igrom davno ostavili da raspodijelimo sela
vidis velika je razlika kad nekom valjas na plemenima pa ti se u znak zahvalnosti oduzi ovako prepusti ti sela i kad noblas od bivsih saigraca sela

I lutko sta ces sad :hahaha: Ajnstajncicu :p
 

DeletedUser

Guest
quest master 26.09. u 08:41 sati
Kupi gradove, prestajem igrat

saramario123 28.09. u 12:37 sati
ajde ako ces sela da ti ih dadnem ali samo tebi

Thelmuru prenoblano selo jer sam ja to selo davnih dana trebo pokupit obrati se njem moze ti dat pp
Toni i Tina prestali sa igrom davno ostavili da raspodijelimo sela
vidis velika je razlika kad nekom valjas na plemenima pa ti se u znak zahvalnosti oduzi ovako prepusti ti sela i kad noblas od bivsih saigraca sela

I lutko sta ces sad :hahaha: Ajnstajncicu :p

haha cirkus a ti si ipak taj tip igrača lepo nema šta stvarno sam zadivljen evo ne mogu sebi doći koliko ti se divim


i nema potrebe da se umišljaš napisao sam ti već ja te nisam prozvao već crnigruja ali tebi to očigledno ne može da dopre do mozga nadji bilo koji moj post koji je upućen direktno tebi osim ovih par zadnjih kad si se zaljepio za mene i ja ću ti se izvinuti ako imam za šta da ti se izvinem reko sam ti već idi njih traži pa se njima pravdaj igrače koje si napustio i noblao


smaraš previše napiši barem jednu pametnu sledeći put da imam razlog da ti odgovorim ovako presipaš iz šupljeg u prazno
 

DeletedUser

Guest
Prijatelju uvjek svako svoje pleme brani hvali a tudje gudi...

Ni PF! nije igrao toliko pošteno, koliko se ja sjecam Kapiten ste acc bez razloga izbacili i poceli napadati...


Razlog je bio Zato sto sam mu ja bio selo uzeo, nije to do igrača nego do plemena i timske suradnje...

Posto sam sitto taj acc kad su isli napadi i sjeko vam, prenoblavo, cito sam par poruka od tog vlasnika i salepg, gdje je molio Kapiten da dobije deff salepg mu je na to odgovorio "Defffa nema dok ne krenu napadi" .


A i s tim kakav je to vodja plemena gdje obrise svoj acc bilo je logicnije ako staje sa igrom da podijeli svoja sela svojim suigracima...



Ja nemam nista protiv salepg, protiv tebe ili bilo kojeg igraca iz PF!, i mene je sale pokvario hr11, ali se ja ne ljutim ovo je samo igra, bitno je naci prijatelje i sprijateljiti se a i zabaviti se...


A to sto nije Sale ispo covjek to ga je kostalo i na ovom svijetu, a i na hr11 je pleme rwp spasila diplomacija nista drugo :))
 

Lord Nykon

New Member
Reaction score
0
Sve u svemu dobra borba do kraja. Čestitke pobedniku. Ispalo da smo mi BHL pružali najači otpor osvajačima sveta.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
hahahahahahahahahahahahahahahhahahahhahahaahhahahahahahahahahahhahahahahaha

ja neshvacam sta je smisno,mogu rec da se slazem s igracem.
PF uradia 2 akcije nije nis uzea i nestali s svijeta odjednom(vrijeme) i kako ostalo ide...
steta al eto :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top