Tajne

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ove tajne kao da su namjestene kod kojih ce plemena nastati tajna jer kolko vidim samo se stavljaju kraj vril plemena i shine to nije u redu trebali bi svi imati pravo na te tajne a ne samo par plemena samo da napomenem ako neko nije primjetio a znam da su svi vidli ide se na ruku dva plemena

Samo na k54 me bune tajne ostale su sve oke pa cak i kod vrila
sad ne znam samo dal se tajne same pojavljuju il ih neko od admina stavlja,
i jos jednu stvar ne kontam na K54 3 tajne su u 15x15
dok se to nije jos nigde desilo na ostala 3 kontinenta 2 tajne da budu a kamoli 3 u 15x15,
i takodje sve tajne na K54 su stavljene na kraj mape nigde ih nema blizu sredine gde se dele 4 kont :O



Efo toliko od mene ;)
 

DeletedUser

Guest
u obranu tajni bi rekao da se jadne u centru mape i ne mogu pojavit jer nema barbarskih sela tamo s tim da se jedna ipak tamo pojavila i to možda čak i koordinate 500/500 nisam siguran

ma ne brinite se za tajne...tko prvi skupi 2 iste nek prebaci kod jednog igrača,taj pusti sva sela osim ta 2 u kojima su tajne,izađe iz plemena i osnuje svoje-te tajne se neće moć širit po plemenu jer pleme ima samo 2 sela,a to pak nije problem nadefat sa bakljom i 50k kata pa nek se oni koji prvi skupe 19 nabijaju:zid:
 

desertfox

Member
Reaction score
0
audi pojasni diferencijalu da manje uzimate barbare jer ponestaje barbarskih za tajne.
ako vi mislite da su tajne nama namjestaju nije istina server prepoznaje 1. 5 plemena pa ih baca medu njih ostali su nebitni :boks:
 
Status
Not open for further replies.
Top