TCO vs MH, crnci

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ma odma i 6 akademiju,imali ste i vi akademiju,pa ste je prenoblali jbg..
na istom smo onda mi i akademija

daj mi nadji dokaze gdje smo mi akademiju prenoblali i ja ću odmah ugasiti račun ili ako hoćeš poklonit ću ti sela

samo 2 sela smo uzeli iz akademije jedno je bilo spajanje računa a drugo je bilo zbog nekih drugih razloga nebitnih tebi


kad želiš da se napraviš pametan prvo idi na TWstats pa provjeri informacije koje ćeš iznjeti na forum da se ne prosipaš bezveze
 
Reaction score
3
ja i problem ? eto mi smo svoju akademiju noblali , daj ne pametuj .... isto , spajanje racuna bilo i slicno , neaktivce se noblalo , problem kakav ?

Ne pametuj bgt .....
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
ne mislim ovako :
sgjldfxkdfrhtoiujfdshjkujojdihkl (490|568) K54 3,976 mamolovci [RWP] maratonac [TIGERS] 2013-06-16 15:38:43
:pP
 

DeletedUser

Guest
kad se raspadnu,eh idite vi na njih,jer vidite da nemozete na nas :confused:

doći će vrjeme polako gdje se žuriš, na vas još nismo ni probali tako da neznamo dal možemo ali zato vi jeste probali na nas pa kako je išlo
 

DeletedUser

Guest
kad se raspadnu,eh idite vi na njih,jer vidite da nemozete na nas :confused:

Ti igras trial tako da postoji mogucnost od 33% procenta da ti saljes samo farmanje i tu se slihtujes po forumu, a ostala 2 rade neki posao - ako to mozemo nazvati posao :)
Zakljucak doveden iz toga sto cesto pises recenice tipa -"ne mozete nam ništa", a kad neko pise tako smislene recenice mislim da je svima jasno o cemu se ovde radi :)

PS: ja ovu hemiju nikad necu izgleda poloziti... (sretno svima koji polazu ispite sada) :))

Chuck
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
nebrini ti za mene,nisam ja triall,treci se nakradno prikljucija ja sam tu od pocetka...

Gledam vase poruke pa odgovaram na njih,jer svak malo napisete MH nestaje i te stvare,niste vi svemoguci,vrime ce pokazat,tamo gdje akcije nisu svrhe imale sad su pocele dobijat,pocelo je da pada
 

DeletedUser

Guest
nebrini ti za mene,nisam ja triall,treci se nakradno prikljucija ja sam tu od pocetka...

Gledam vase poruke pa odgovaram na njih,jer svak malo napisete MH nestaje i te stvare,niste vi svemoguci,vrime ce pokazat,tamo gdje akcije nisu svrhe imale sad su pocele dobijat,pocelo je da pada

nisi od početka tu ni ti i ti si se priključio drugi tu

ne zaboravi nismo napravili još nijednu akciju protiv vas a i dalje vodimo sa 2 sela razlike
 
Status
Not open for further replies.
Top