TCO vs MH, crnci

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
nisi od početka tu ni ti i ti si se priključio drugi tu

ne zaboravi nismo napravili još nijednu akciju protiv vas a i dalje vodimo sa 2 sela razlike

prikljucija ne mogu tako nazvat,bilo je spajanja mog racuna i od saleta(pravog vlasnika) i od tad smo stalno obojica...

Vama svaka cast,u akciji tesko ista uzmemo,al evo pocelo se nesto uzimat :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Vidjeli od MH, tako i oni....

Uhhh necu spominjat MH, vec se prica kako previse spominjemo MH, i taj MH, MH, MH :(
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ouu brate, evo u Ljubljani haos, totalna ludnica od temperature, al' mora se kretati :p

Kako mi je Pire ? Jel živ on ? :O :love:

Trawkaa
 

mrs.mexico

New Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: TCO
Side 2:
Tribes: MH

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 17
Side 2: 4
Difference: 13

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 109,274
Side 2: 29,197
Difference: 80,077
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Jako zanimljiva taktika, vidjećemo u nastavku šta još planirate, dok razvlačite deff na k44, male rupice se prave, to se da primjeiti.

btw. MH se jako dobro drži. :)
 

DeletedUser

Guest
Jel' ima neko da preporuci neku dobru cistionicu, trebao bih oprati zidove od MH i crnaca, malo pomesti i tako te poslove :confused:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ma MH i crnci zas*ali da 'prostis ...

Hoce ljudi glavom kroz zid pa to ti je :zid::zid::zid:
 

DeletedUser

Guest
Xaxaxaxax, tako nekako...

Da ti nemas matori mozda kakvu jeftinu radnu snagu, po mogucnosti kinezi, japanci, posto je kod mene ovo ocito kineski zid, a oni se u to razumeju...
Hocu reci oko ciscenja i to, detalja koji treba da se isticu, a i dostaaaaaaaaaa smeca ostalo, ne znam kud cu sa njim, pa ce trebati i reciklirati, trebat ce sleper da se prvo pokupi ovaj otpad :D
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Imam neki neprijavljeni kineza u podrumu, ako hoces da ti ih posaljem.
Da pociste te sjekire sto su se zalomile na zidu :p
 

DeletedUser

Guest
Pssssttttt, to si trebao na PP javit da imas, gde ces ovde ne prijavljenjeee kineze spominjati :ljut:

Ne znam matori si svjestan koliko je tooooog krsa za njima ostalo... mislim ja sam za :ludilo:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Auu, zeznu se. Sad ce mi ovi iz MH poslat policiju na vrata :D

xaxaxa, ma koliko god bili vrijedni kinezi , ne granatujem da mogu sav taj krs pokupiti, jbg sto je dosta dosta je :kokice:
 
Status
Not open for further replies.
Top