TCO vs MH, crnci

Status
Not open for further replies.

bakho

Active Member
Reaction score
12
I sorry na 2 posta, ali vebit je li treba da trazim poruku kada si mi trazio da ti deffam sela i lupao neke razloge. Kada si mi govorio da od mh nema nista .
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
Velika greska MH je sto je usao u savez sa MILF jer su ih iskoristili kao zrtveno janje, da bi i oni na kraju otkinuli koji komad mesa koji je poceo da truhne
 

DeletedUser

Guest
ma u pravu si... MILF je trebao davno zgaziti MH, ali jbg, TCO se prvi sjetio... ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
šta je sad ovo kakve su ovo priče do skoro ste pisali kako smo gotovi i tako slične stvari saveznici se udružili da unište TCO i na kraju ništa opet oni na gubitku

sad sa druge strane milf vidio da je sa plemenom MH gotovo da nemaju više sa čim ni da se brane pa polako okreću ploču spremaju se da uzmu koje jeftino selo i od saveznika ili da prebace sebi nekog igrača od tamo koji je bio u pozadini pa je kolko tolko sačuvan

politika vam je dobra nema šta ali treba biti fer ako savezniku nešto obećaš to treba i da ispuniš jer ipak nije ovo poslednji svjet koji će se igrati bit će još svjetova ................
 

frankyy

Banned
Reaction score
0
a sta ce biti sa milfom kad MH nestane ? :O kad nasi mocni nukovi krenu njih da lupaju..ne znam zasto imam osecaj da nece dugo izdrati :)
 

DeletedUser

Guest
o cemu vi pricate? ko spominje MILF ovde? ja sam izneo svoje misljenje, a ne misljenje MILF-a...
MILF ima svoju diplomatiju i svoj cilj, de opustite se malo. i citajte malo bolje... ja niti igram hr11 niti me zanima sta ce biti i sa vama i sa MH... ;)

i nek se neki ne sire koliko se pokriti ne mogu... ;) zlatno pravilo...
 
Last edited by a moderator:

Vebit

Member
Reaction score
0
I sorry na 2 posta, ali vebit je li treba da trazim poruku kada si mi trazio da ti deffam sela i lupao neke razloge. Kada si mi govorio da od mh nema nista .
ne trebaš tražiti, mogu ja staviti kad ste tražili da vam prepustimo par sela na frontu a da ćete vi nadefati naša i prenoblavati što padne a mi ne uspijemo...sela ste dobili imali ste sit od samija i pustili da mu sela popadaju ... kao saveznici ste se pokazali kao zadnje nule...ali sve je to dozvoljeno u igri i imate pravo svoju politiku voditi kako hoćete ...a bome i mi možemo svoju minjati i još uvik ima dovoljno nuka da i vama ako triba uzdrmamo tu vašu "veličinu" a još osim par iznimka u pravoj bitci bili niste !!!
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Vebit , jesi li nekada napisao post ispod 10 recenica ? :D

I da, nemoj te mi vi pricato o vasoj igri molim te, sitao sam vam pola plemena. Tako da pshh.
evo ti kratki post, ne laj ili mjauči,koja li si već zvjerka , nego se bori
a to što si sittao si preko onih koji su i dogovorili "čvrst i pošten savez" mene sigurno nisi niti bi ti dao :p
 

DeletedUser

Guest
...a bome i mi možemo svoju minjati i još uvik ima dovoljno nuka da i vama ako triba uzdrmamo tu vašu "veličinu" a još osim par iznimka u pravoj bitci bili niste !!!

Vebit, nije da te furam, ali ne smije udariti po MILF, koliko sam siguran da ako udarite ja gasim racun :D
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Vebit, nije da te furam, ali ne smije udariti po MILF, koliko sam siguran da ako udarite ja gasim racun :D
ni ne trebamo, ovi njihovi revolucionari ionako već napadaju,nije da ne znaju samo prvi nalet im bio :zid:
i di da se to desi baš slavnom vođi :lool:
apadači: Belisarius
Porijeklo: Skriveno od strane vlasnika izvještaja.

Količina: 0 0 7262 0 0 2300 0 0 390 0 1
Gubici: 0 0 7262 0 0 2300 0 0 390 0 1
Zastava: +5% napadačka snaga

Branitelj: pero62
Cilj: Skriveno od strane vlasnika izvještaja.

Skriveno od strane vlasnika izvještaja.

Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 20 na razinu 19
----------
pire ne brini , ne može te izraditi onaj kome ne dozvoliš ...pa nek me samo izrađuju,sigurno neću čir zbog toga dobiti ...

sory zbog spama, ali ionako ga je tu hrpa pa može i ova mrva :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
ni ne trebamo, ovi njihovi revolucionari ionako već napadaju,nije da ne znaju samo prvi nalet im bio :zid:
i di da se to desi baš slavnom vođi :lool:
apadači: Belisarius
Porijeklo: Skriveno od strane vlasnika izvještaja.

Količina: 0 0 7262 0 0 2300 0 0 390 0 1
Gubici: 0 0 7262 0 0 2300 0 0 390 0 1
Zastava: +5% napadačka snaga

Branitelj: pero62
Cilj: Skriveno od strane vlasnika izvještaja.

Skriveno od strane vlasnika izvještaja.

Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 20 na razinu 19
----------
pire ne brini , ne može te izraditi onaj kome ne dozvoliš ...pa nek me samo izrađuju,sigurno neću čir zbog toga dobiti ...

sory zbog spama, ali ionako ga je tu hrpa pa može i ova mrva :andjeo:

ma polako tek se počelo.. Vidjet ćemo ko će bolje proć :pivo:
Prvi napad a već se hvalite :lool:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Vebit duso, ja imam nuka sam, kao vi svi :p

A ovo je samo bilo provjeravanje vase aktivnosti, i jos u nocnom napadano, tako da hoces da vam aplaudiram sto ste se odbranili? Bilo bi cudo da se ne odbranite.
Tako da se ne boj za mene, a ja vam dajem najvise mjesec dana :)

Sto se tice MH, resket imaju samo 2-3 igraca, vas ostale sam vidio na djelu i na kuknjavi.
 

Vebit

Member
Reaction score
0
bahko, evo jedan kratki post
bitno je da si se ti pokazao sa tih 300 kila pobijenih, vidi se da si od starta u bitkama
:lool:
i ne spamaj tu pustiću štenca na tebe :p
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Vebit sine, ja sto imam iza sebe osvojenih servera ti toliko nisi igrao u zivotu .
Nemoj me tjerati da trazim poruke kako kukate i molite za deff.
Cak ste me molili da posaljemo koji fejk na TCO, dok sam bio vodja MILFA.
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
možete staviti lokot na ovaj forum,od sad ide rat SJEVER vs JUG
ko američki građanski rat, mi idemo osloboditi robove i zapaliti plantaže pamuka , kad je bal nek je maskembal :ludilo:

stari su mudraci rekli da se pvijest ponavlja, znači i tu će jug "junački" popušiti rat :hahaha:

sta bi sa ovim, izgleda vjetar dunuo u pogresnom smjeru, izgore suma a pamuk i dalje na plantazama netaknut
 
Status
Not open for further replies.
Top