Tema za raspravu: Osvajanje grbova

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Svoje komentare ili pitanja vezana uz događaj osvajanja grbova ostavite ovdje.
 

DeletedUser

Guest
11.3.2015-15:22
9sVcwW8.png

11.3.2015-18:25
dTyDViI.png
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
inace ideja jako zanimljiva, realizacija po meni jako manjkava, dakle:
najblizeg igraca sa grbom imam na 1+h dobijem zastavu, mene lik napada koji je 5min do mene, a kad ja njega on je meni na 1:05h znaci on mene 12 puta napadne dok ja njega jednom, i naravno da je u prednosti i da mi je pokupio zastave sve... tako da od mene ovaj event nema prolaznu ocjenu, ne zato sto me neide, nego sto nije ravnopravno, zasto je njemu 5min meni 1:05h? jel se gleda po prvom selu? ili po cemu vec, ta udaljenost se racuna.. ispada da kad napadas gleda se po prvom selu, kad te napadaju gleda se di je tvoje najblize selo tom igracu...
palac dolje...
 

Pire

Member
Reaction score
2
slazem se sexic. Bas sam o tome raspravljao s kolegom iz plemena on mene za 5 min, moj napad njemu 30? U cemu je fora...ako je igrac koji te napada bas aktivan oderat ce ti grbove, a ti njemu skoro pa nista ne mozes.
 

DeletedUser

Guest
pa da, bas to, inace ideja i to sve stoji, ali taj "detaljcic" mi ide strasno na zivce... nadam se da ce i admin odgovorit povodom toga..
 

sheat-fish

New Member
Reaction score
0
ova vremena napada u odnosu na udaljenost igraca nemaju veze sa zivotom a da ne pricam da nema logike kako ostanes bez grba a odbrana na maximalnom nivou dok ja drugima kada imaju pojacanu odbranu nemogu nista uzeti .

dao bih primjer da igrac jusko kada mene napada bez obzira i da su svi moji sampioni u selu on obavezno pokupi grb a ja od istog igraca nema sanse

nikada nista nekorektnije niste smislili

bojkotovati cu ovu insertaciju

Pozdrav
 

pajke

Member
Reaction score
5
koliko sam skontao udaljenost se gleda od glavnog sela do najblizeg protivnikovog, normalno onaj sa jednim selom ce manje trebati vremena da posalje sampiona nego onom sa vise gradova osim ako je njegovo glavno selo najblize protivnikovom jedinom u tom slucaju je isto vrijeme :D

i ne kontam sta se bunite ovo i jeste napravljeno da prednost imaju igraci sa manje gradova da se malo poguraju sa razvijanjem :O
 

Meho125

Member
Reaction score
5
Imam odbranu 81% i pokupe mi grbove. A ja napadnem nekog ko u tom momentu ima 10% odbrane, i moji ne osvoje nista.
 
Top