Tema za raspravu: Spašavanje plemstva

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Vaše komentare i pitanja vezana uz događaj "Spašavanje plemstva" možete postavljati u ovoj temi.

Detalji o samom dogašaju mogu se naći: OVDJE
 

DeletedUser

Guest
Znači nisam skontao šta dobijamo od njih?
Pošaljemo 1 koplje oćel da preživi?
A jesul to farme ima li resa? ili nešta drugo?
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Znači nisam skontao šta dobijamo od njih?
Pošaljemo 1 koplje oćel da preživi?
A jesul to farme ima li resa? ili nešta drugo?
Svako čudovište ima određenu slabost koju morate prvo otkriti (to će otkriti izviđač ili neka nasumična jedinica), a tu slabost može iskoristiti 1 jedinica određenog tipa koju onda pošaljete da porazi to čudovište i oslobodi člana plemićke obitelji.
Onda se taj plemić vrati u selo zajedno s jedinicom koja ga je oslobodila, te možete "aktivirati" plemića da vam daje razne bonuse (proizvodnja itd).
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Svako čudovište ima određenu slabost koju morate prvo otkriti (to će otkriti izviđač ili neka nasumična jedinica), a tu slabost može iskoristiti 1 jedinica određenog tipa koju onda pošaljete da porazi to čudovište i oslobodi člana plemićke obitelji.
Onda se taj plemić vrati u selo zajedno s jedinicom koja ga je oslobodila, te možete "aktivirati" plemića da vam daje razne bonuse (proizvodnja itd).

ja sam cudoviste a neman slabost :kokice:
 

DeletedUser

Guest
e jarane vidim tu si pa bi mogao znati ako mi mozes napisat koje cudoviste ubija koja jedinica za ovaj dogadjaj treba mi
 

Martinez

New Member
Reaction score
0
Da se ne mučite evo : Jednorog-kopljanik, zmaj-teška konjica,kokot-sjekiraš, drveno čudovište jedno poraziš sjekirom a drugo teškom konjicom, štakora-lakom konjicom, slon-kopljanik...
 
Top