THC Ovisnik Ignjic

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
omg.... :woot:

nek pociva u miru....

boze zbog 800km ubiti momka... bolest
 
Last edited by a moderator:

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Ne mogu vjerovati. Igrao sam sa njim na mnogo svijetova ...

Na ba7 je također tragično poginuo jedan igrač , rele96. Admini su zatim cijeli svijet nazvali po njemu!

http://ba.twstats.com/ba7/index.php

Bilo bi lijepo ako bi se i ovdje mogla napraviti kakva gesta i odati čovjeku počast. Bio je dobar igrač.
Počivao u miru!
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Društvene online igre mnogima uljepsavaju dan, dosta igraca pronađe neko svoje utočiste od surove realnosti, problema i svega sto danas na ovim prostorima ljudi podnose da bi prezivjeli, odradili svoj posao kako treba i imali kakav takav dobar zivot. Ovdje se mnogi upoznaju i postanu prijatelji, neki ostvare i prijateljstva koja potraju vjecno, poneku i ljubav. Nazalost ovakvi surovi i tragicni događaji iznova nam pokazu da na ovom svijetu ima ljudi koji su spremni ugasiti necij život, iz objesti, osvete i razlicitih sumornih razloga.

Ovim putem u ime plemena hr teama izražavam sucut svima koji su sa preminulim igrali, ili ga osobno poznavali.
 
Reaction score
0
Nisam igrao sa njim al kad cujem nesto za nekog od plemenasa, kao da sam ga i poznavao.. Danas sahrana i jednoj mi drugarici kojoj je takodje 20 godina... Strasno kud ovaj svjet ide..
 
Reaction score
0
Društvene online igre mnogima uljepsavaju dan, dosta igraca pronađe neko svoje utočiste od surove realnosti, problema i svega sto danas na ovim prostorima ljudi podnose da bi prezivjeli, odradili svoj posao kako treba i imali kakav takav dobar zivot. Ovdje se mnogi upoznaju i postanu prijatelji, neki ostvare i prijateljstva koja potraju vjecno, poneku i ljubav. Nazalost ovakvi surovi i tragicni događaji iznova nam pokazu da na ovom svijetu ima ljudi koji su spremni ugasiti necij život, iz objesti, osvete i razlicitih sumornih razloga.

Ovim putem u ime plemena hr teama izražavam sucut svima koji su sa preminulim igrali, ili ga osobno poznavali.

Sve pohvale admin ekipi, na ba serverima bi zaključali temu!
 

jokerolino.

Member
Reaction score
0
R.I.P.

sta kazete da pokusamo da zamolimo administraciju da se svet nazove po njemu,kao sto je to uradjeno na ba7 kad je poginuo rele96?
 

DeletedUser

Guest
To je dobra idea :) ja sam svog grada nazvao po nega i necu napadat nikoga osvim barbare 3 dana RIP
 
Status
Not open for further replies.
Top