The Dragon!

Status
Not open for further replies.

Mrkey

Member
Reaction score
2
cestitam draganima
...
Hvala, stari uvaženi protivniče sa hr8. Nisi bio u dobroj ekipi i završilo je tako....
Ovdje pak, mislim da smo lošije odigrali protiv Rima nego što smo objektivno mogli, Sportisti su napravili odličan posao (ono što smo mi trebali) i njima treba čestitati.
Pozdrav i uživaj sa dječicom, vidimo se na nekom drugom serveru.:pivo:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Hvala, stari uvaženi protivniče sa hr8. Nisi bio u dobroj ekipi i završilo je tako....
Ovdje pak, mislim da smo lošije odigrali protiv Rima nego što smo objektivno mogli, Sportisti su napravili odličan posao (ono što smo mi trebali) i njima treba čestitati.
Pozdrav i uživaj sa dječicom, vidimo se na nekom drugom serveru.:pivo:

ono što smo mi trebali ? :boks: precjenjujete se , oni su odradili sto su trebali vi niste i tako ti je to :zid:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Mrkey prica se da nisi vise vodja Dragona, pricaju ljudi po birtijama da si dobio sut kartu sto se tice vodstva.
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Ako vas nešto zanima po tom pitanju, možete mi se obratiti slobodno ingame , na pp, dostupan sam uvijek i svima. Ovdje o tome nemam namjeru sa vama raspravljati.
O nikakvoj šut karti nema niti govora, skidanju ovlasti ili nekim drugim nebulozama...kao što sam već rekao, ako vas već toliko zanima, gdje me možete pitati.
Mićo, tebi Dragon pleme nije dobro otkad smo te odbili primiti ili je to bilo već prije....:ludilo:
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
xPkggyO.png
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Premala dominacija na to, da igrate protiv praznih računa.. :boks:

al izgleda ni na prazne nemožete :hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top