The Smurfs

Status
Not open for further replies.

ginosaji

Active Member
Reaction score
0
hoćete li nam biti saveznici? moje pleme je(bit će kad se svj.3 otvori) Zbor Narodne Garde(ZNG)
 

DeletedUser

Guest
Napravio sam par update-a pa otidite na prvu stranicu ukoliko vas zanimaju detalji..
 

DeletedUser

Guest
Samo mali update.. sta se tice saveza, puni smo.. 15/15 clanova.. mozda se u buducnosti odlucimo prosiriti do 20 clanova, al cisto sumljam.. eto toliko..

Trenutno stanje:

Ime plemena: The Smurfs
Oznaka: Smurfs
Broj članova: 15
Bodovi 40 najboljih igrača 18.335
Ukupni broj bodova: 18.335
Prosječni broj bodova: 1.222
Poredak: 14
Poraženi protivnici: 18.507 (16.)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Malo sam se iznenadio kad ste primili ove strance
Uglavnom zdravo je imati konkurenciju sad na serveru
 

DeletedUser

Guest
Na pocetku smo mislili imat samo nase igrace, al onda kad smo bolje razmislili, sta fali strancima.. ako znaju igrat zasto ih nebi uzeli hehe.. nama je bitno da imamo sve igrace koji znaju igrat a ne da moramo objasnjavat ko sta da radi.. tako da nam ide odlicno za sada :)
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
Na pocetku smo mislili imat samo nase igrace, al onda kad smo bolje razmislili, sta fali strancima.. ako znaju igrat zasto ih nebi uzeli hehe.. nama je bitno da imamo sve igrace koji znaju igrat a ne da moramo objasnjavat ko sta da radi.. tako da nam ide odlicno za sada :)

Ma čim imate strance odmah imate i "plemena u plemenu"...Ako zahebete nešto sa jednim strancem odoše svi...Vidjet ćeš. ;)
 

DeletedUser

Guest
Nije bas tako, al svejedno.. potrudit cemo se da ne zahebemu kako ti to kazes ^^ za sada nam ide odlicno..
 

DeletedUser

Guest
Na pocetku smo mislili imat samo nase igrace, al onda kad smo bolje razmislili, sta fali strancima.. ako znaju igrat zasto ih nebi uzeli hehe.. nama je bitno da imamo sve igrace koji znaju igrat a ne da moramo objasnjavat ko sta da radi.. tako da nam ide odlicno za sada :)


sve 5, svidja mi se pleme, ne bitno kako ste se sastali, bit cete jaka
konkurencija u buducnosti :pivo:
 

.CoW*

Member
Reaction score
0
Vidi vidi otisla Fama i Secret :lool:

Haha odu vam jos poljaci i ko na startu ste ;]
 

DeletedUser

Guest
Secret i Fama da nisu osli, bili bi izbaceni.. jos par igraca je izbaceno.. i jos ce biti par igraca izbaceno..

Ne trebaju nam noob-ovi ni botovi ni kako god zelite ih nazvat..

Razlog zasto su osli: Otisli su jer sam im rekao da ako budu noblali slaba i mala sela da ce dobit nogu in ass i izletit iz saveza.. takoder.. pitali su par puta support, moje misljenje je da ako netko pita za support u ovako ranom djelu igre onda nije pravi igrac ni ne zasluzuje bit u mom plemenu samnom..

ovo je jednostavno prerano vrijeme za pitanje supporta, a da ne govorim kakva su sela noblali.. mislim da to vi svi znate.. prema tome.. nas cilj ostaje isti i mislim da ukoliko se rjesimo jos par igraca da cemo bit skroz solidno pleme o kojem ce se jos dugo pricati..

a to sta vi mislite da ako su nam osli "najjaci igraci" da idemo ka propasti, onda vas zalim.. to je sve sta cu rec.. bolje da budemo i dvoje u savezu a da se zna tko sta radi i kako nego da budemo savez sa ko zna kolko clanova a da forum bude pun pitanja za support..

neki od vas su se takoder smijali kad sam stavio u pocetku limit na 15 clanova.. sad vidite da se nemogu ni tih 15 clanova naci koji valjaju.. mogu i ja natrpat clanove u savez ko Black ili SHP ili slicna plemena i bit "dobro" pleme.. al to su ciste gluposti.. iskusniji igraci ce skuzit sta ocu rec.. dok ce se drugi smijat na ovo sve sta sam napisao kao i do sada.. a takve ljude necu uopce komentirati..

eto toliko..
 
Last edited by a moderator:

.CoW*

Member
Reaction score
0
Secret i Fama da nisu osli, bili bi izbaceni.. jos par igraca je izbaceno.. i jos ce biti par igraca izbaceno..

Ne trebaju nam noob-ovi ni botovi ni kako god zelite ih nazvat..

Razlog zasto su osli: Otisli su jer sam im rekao da ako budu noblali slaba i mala sela da ce dobit nogu in ass i izletit iz saveza.. takoder.. pitali su par puta support, moje misljenje je da ako netko pita za support u ovako ranom djelu igre onda nije pravi igrac ni ne zasluzuje bit u mom plemenu samnom..

ovo je jednostavno prerano vrijeme za pitanje supporta, a da ne govorim kakva su sela noblali.. mislim da to vi svi znate.. prema tome.. nas cilj ostaje isti i mislim da ukoliko se rjesimo jos par igraca da cemo bit skroz solidno pleme o kojem ce se jos dugo pricati..

a to sta vi mislite da ako su nam osli "najjaci igraci" da idemo ka propasti, onda vas zalim.. to je sve sta cu rec.. bolje da budemo i dvoje u savezu a da se zna tko sta radi i kako nego da budemo savez sa ko zna kolko clanova a da forum bude pun pitanja za support..

neki od vas su se takoder smijali kad sam stavio u pocetku limit na 15 clanova.. sad vidite da se nemogu ni tih 15 clanova naci koji valjaju.. mogu i ja natrpat clanove u savez ko Black ili SHP ili slicna plemena i bit "dobro" pleme.. al to su ciste gluposti.. iskusniji igraci ce skuzit sta ocu rec.. dok ce se drugi smijat na ovo sve sta sam napisao kao i do sada.. a takve ljude necu uopce komentirati..

eto toliko..

Ja sam ti od poecthka govorio da je TOPsecret bot i farma.A sad mislim da znam zasto juri na sela (To je jest 5 sela jer zeli nagradu da je on frajer i da je vec osvojio 5 sela i sad on ima dobre nagrade i tako).Ali to je obicna noobina ! On nemoze odbraniti niti 1 svoje selo a vec ih ima 5.Samo da se nekog jaci nalazi blizu njega i njega nebi bilo.No tako mu se trefilo da on moze da igra svoju retardiranu igru ;]
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top