To be, or not to be!

DeletedUser

Guest
iako ne igram s3 niti sam ga ikad igrao, priča se o regrutacijama, spajanjima barbara, no mnogi od vas zaboravljaju jednu jako bitnu stvar, a to je diplomacija i politika a jos jedna bitnija stvar koju svi stavljaju negdje postranu je CILJ plemena, koju je očito barbar pokazao da zna koristit, iskoristit i ispunit na kraju krajeva
samim time ostvarivanje ciljeva opravdava sredstva koja su nekom plemenu stavljanje na raspolaganje da bi cilj bio izvršen

vjerujem da su mnogi od vas koji, da me izvinete "kenjave" po barbarima u stvari zavidni, na odrađenom poslu, zašto kazem poslu, zato sto vjerujem da vodstvo barbara nije odradilo ovako dobar posao, ne bi bili tu di jesu, znaci odradili su posao godine, ispunili svoj cilj, sredstvima koje su mogli iskoristiti kao i sva ostala plemena i na tome im skidam kapu, vjerujem da i večina vas skida kapu ali ih je sram to priznati ili jednostavno imaju preveliki ego da bi to napravili

svako pleme je krenulo kako je krenulo, neka su se rušila, raspadala, neka spajala ali svaki igrač je krenuo sa 36 bodova dame i gospodo, svima je bila na raspolaganju vlastita intelektualna snaga, i to govori o vodstvu barbara jako puno, koliko vremena, truda i odricanja real lifea je bilo potrebno da se to odradi... to definitivno nisu igrači koj se dnevno spoje na acc da bace oko, to su igrači koji igraju ovu igru, ma koliko neki od vas željeli biti uspješni na ovakvim igrama toga nema bez ozbiljnog shvacanja i rada na ovoj igri, samim radom se postižu rezulatati, a postignutim rezultatima dolazi GUŠT igranja, za kojim mnogi od vas žude

onaj ko je popušio u igri neka bude čovjek, nek stisne ruku kaže svaka čast deči/cure predobro ste ovo odradili, jer tek time postajete dostojan gubitnik, na ovim serverima je previše pljuvanja igrača, i situacija kada neko ostane bez sela da spominje napadačevu rodbinu, onaj nesretni rat i neke situacije iz istog, zapamtite da je ovo igra, u kojoj treba jako puno mozganja da bi se postiglo nešto, ne mogu svi bit pobjednici, pa čak ne mogu ni gubitnici ne mogu bit svi, svatko ko ne prizna da ja izgubio i čestitao protivniku na pobjedi je običan luzer, ništa više i ništa manje, smanjite malo unos osobnosti u igru i zabavit ćete se puno više a i ljudi će vas više cijeniti u to budite sigurni

P.S. ovo nisam pisao namjenjeno nekome direktno, već u globalnom smislu ove igre, u slučaju da se netko osjeti povrijeđen nakon čitanje ove poruke, to je vaša osobna stvar i ne očekujte ispriku od mene jer povrijediti nekoga nije bila poanta moje poruke


LP
 
Top