To be, or not to be!

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
trolololo vidim nitko nis ne pise pa evo da samo kazem: najgori svijet koji sam vidjeo :love::love::love: . samo HUG ovdje vidim, jao sramota! dobro nisu barbari krivi sto ih se svi boje ali opet sve uzet pod svoje krilo ccc sramota
 

DeletedUser

Guest
trolololo vidim nitko nis ne pise pa evo da samo kazem: najgori svijet koji sam vidjeo :love::love::love: . samo HUG ovdje vidim, jao sramota! dobro nisu barbari krivi sto ih se svi boje ali opet sve uzet pod svoje krilo ccc sramota

upravu si za to ali pleme barbar je sve uradilo kako treba
niko se nije smio da suprostavi i barbar se nije morao sa nekim spajati već je bilo prelazak u barbar
dva različita pojma :D
 

Holiday

Member
Reaction score
0
Što se neko mora suprostaviti barbarima ?

Sto nije barbar nekome ? :lool:


HUG sa DR,HUG sa SRB.Ja neznam ko je trazio spajanje srb ili barbar :andjeo:
No to sad nije ni bitno.Svakako server nece jos biti gotov ima tu jos dosta posla.

@Era ti nešto ovdje pišeš a prvi si restartovan :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
spajanje ili prelaženje ili kako god to već zvali, je dio veće slike i ima totalno drugi kontekst... barbarima nije bio problem satrati sva plemena jer nisu imali značajnog otpora... ustvari, se otpor zove samo braniti? više od toga pa skoro nikad nije ni postojalo...

pitanje koje se postavljalo nije bilo hoće li barbar dobiti svijet, nego kada... a kada se malo razmisli, lako se skuži šta je manje više svima u interesu sada
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
spajanje ili prelaženje ili kako god to već zvali, je dio veće slike i ima totalno drugi kontekst... barbarima nije bio problem satrati sva plemena jer nisu imali značajnog otpora... ustvari, se otpor zove samo braniti? više od toga pa skoro nikad nije ni postojalo...
kakva veca slika? ako je cilj nekoga da zavrsi sto prije svijet tako da samo regrutira,regrutira,regrutira zas onda u igri postoji ime tribal WARS-dakle ime oznacava rat VISE plemena, a ne grljenje JEDNOG plemena.
nebi nis rekao da se npr dva manja saveza spoje da prezive ali nikad u zivotu nisam vidjeo da najveci i najiskusniji savez regrutira tako...neprihvatljivo...

pitanje koje se postavljalo nije bilo hoće li barbar dobiti svijet, nego kada... a kada se malo razmisli, lako se skuži šta je manje više svima u interesu sada
mislim da je malo kome u interesu da svijet zavrsi ovako brzo zbog spajanja konstantnog!

@Era ti nešto ovdje pišeš a prvi si restartovan
odustao sam jer imam 1.5mill acc na TWu pa nisam imao vremena ovdje se gnjaviti a posto sam bio u "strumfovima" ciji su clanovi zbog posla, osobnih problema, RLa i drugih stvari polako odustali nije me imalo sto drzati vise u igri ^^
 

Holiday

Member
Reaction score
0
kakva veca slika? ako je cilj nekoga da zavrsi sto prije svijet tako da samo regrutira,regrutira,regrutira zas onda u igri postoji ime tribal WARS-dakle ime oznacava rat VISE plemena, a ne grljenje JEDNOG plemena.
nebi nis rekao da se npr dva manja saveza spoje da prezive ali nikad u zivotu nisam vidjeo da najveci i najiskusniji savez regrutira tako...neprihvatljivo...


mislim da je malo kome u interesu da svijet zavrsi ovako brzo zbog spajanja konstantnog!


odustao sam jer imam 1.5mill acc na TWu pa nisam imao vremena ovdje se gnjaviti a posto sam bio u "strumfovima" ciji su clanovi zbog posla, osobnih problema, RLa i drugih stvari polako odustali nije me imalo sto drzati vise u igri ^^

Ili zbog restarta nisu imali vremena :boks:
 

DeletedUser

Guest
era-to sam ja;12260 nebi nis rekao da se npr dva manja saveza spoje da prezive [B said:
ali nikad u zivotu nisam vidjeo da najveci i najiskusniji savez regrutira tako...neprihvatljivo...[/B]

A sta ne valja u regrutaciji plemena Barbar?
Prihvatiti dobrog protivnika za suborca je zlocin?

Navedi mi neki engleski svijet,ili neki drugi i pleme koje nije primalo druge igrace nego je sa izvornom postavom zavrsilo server....
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
A sta ne valja u regrutaciji plemena Barbar?
Prihvatiti dobrog protivnika za suborca je zlocin?

Navedi mi neki engleski svijet,ili neki drugi i pleme koje nije primalo druge igrace nego je sa izvornom postavom zavrsilo server....

barbar ne prima igrace, nego cjela plemena -.-
(ne govorim da je barbar lose pleme ali svojim nekim postupcima jednostavno se ne ponasaju ko najbolji)

Ili zbog restarta nisu imali vremena

ne razumijem ovu recenu! "Ne imati vremena zbog restarta" ne kuzim tj ne razumijem!
netko je odustao jer nije imao vremena zbog restarta?
preoblikuj malo tu recenicu molim.
 

Holiday

Member
Reaction score
0
barbar ne prima igrace, nego cjela plemena -.-
(ne govorim da je barbar lose pleme ali svojim nekim postupcima jednostavno se ne ponasaju ko najbolji)



ne razumijem ovu recenu! "Ne imati vremena zbog restarta" ne kuzim tj ne razumijem!
netko je odustao jer nije imao vremena zbog restarta?
preoblikuj malo tu recenicu molim.

Ma nema 'leba od tebe :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Pa napravite jedno jako plemen i onda se suprostavite Barbarima,umijesto sto pljujete po najboljem plemenu na serveru :festa:
Najbolje bi bilo da nije dosla ekipa sa ba2 tj plemena PAT:ludilo:
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
trolololo vidim nitko nis ne pise pa evo da samo kazem: najgori svijet koji sam vidjeo :love::love::love: . samo HUG ovdje vidim, jao sramota! dobro nisu barbari krivi sto ih se svi boje ali opet sve uzet pod svoje krilo ccc sramota

Ima tu istine
Samo barbar ima ODA 9 puta veci od drugog plemena (neracunam tu akademiju i SRB jer su to uvek bila nasa plemena), znaci HUG i nije bas obostran.
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
barbar ne prima igrace, nego cjela plemena -.-
(ne govorim da je barbar lose pleme ali svojim nekim postupcima jednostavno se ne ponasaju ko najbolji)

ne razumijem ovu recenu! "Ne imati vremena zbog restarta" ne kuzim tj ne razumijem!
netko je odustao jer nije imao vremena zbog restarta?
preoblikuj malo tu recenicu molim.

Sta se tu ne razume?
kaze covek, da si bio restartovan, a ti kazes nisi imao vremenda da ponovo kreces iz pocetka.

Holiday je samo dodao zasto nisi imao vremena :D
 

DeletedUser

Guest
Manite se price da vas vidimo na dijelu,vi sto kudite barbare
Stvarno nije fazon da se samo mi igramo,ovo postaje dosadno skroz
Gdije su ovi silni protivnici plemena barbar,sto porobise sve na forumu svojom pricom.
A na dijelu su niko i nista heheeh

Stvarno oblivione nije ovo fer, de pusti da se i druga plemena igraju sem nas :ludilo:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Sta se tu ne razume?
kaze covek, da si bio restartovan, a ti kazes nisi imao vremenda da ponovo kreces iz pocetka.

Holiday je samo dodao zasto nisi imao vremena :D

e pa ocito ni vi ne slusate dobro.... -.-
rekao sam da sam prekinuo jer nisam imao vremena a kada sam restartan nisam nis pokusavao jer sam odustao I PRIJE nego sam restartan posto su svi strumfovi poodustajali pa smo se mi svi zajedno slozili da kada je cjela ekipa osla da nema smisla.



Manite se price da vas vidimo na dijelu,vi sto kudite barbare
Stvarno nije fazon da se samo mi igramo,ovo postaje dosadno skroz
Gdije su ovi silni protivnici plemena barbar,sto porobise sve na forumu svojom pricom.
A na dijelu su niko i nista heheeh

Stvarno oblivione nije ovo fer, de pusti da se i druga plemena igraju sem nas

-mogao bi jos 10 ovakvih kopirat tj komentari koji govore zasto kudim(o) barbar.
govorite kako ima najvecu ODA i te stvari i da doista je najbolji.
Haha pa sami ste eto nasli razlog zasto kudim barbar. Zar nije cudno da najbolji igraci i pleme treba tolko regrutiranja.

Samo barbar ima ODA 9 puta veci od drugog plemena
eto jos jedno. jos jednom ste sami priznali.. jedva susprezem smijeh dok citam vase komentare....
normalno je da ima ODA 9puta vecu kada je sami barbar 9 puta veci od svih zajedno... a kako je to postigao...spajanjem,spajanjem,spajanjem.

Netko je negdje bio napisao da se i na drugim svijetovima najveca plemena spajaju... e pa znaj da se ne spajaju 3 puta u 2mjeseca s jednim od top5 saveza -.-

sada kada odg. svasta cete napisat ali ja molim argumente kao sto sam ja dao a ne neke glupe odgovore ko gore navedene bez argumenata.
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
I najmanja plemena se spajaju i regrutuju.

Zasto samo nas stavljas pod lupu?

mi smo ipak dokazali da znamo sta radimo, i sta fali tome sto smo prikupili najbolje igrace u jedno pleme?

barbar je imao jaku osnovu od pocetka, sa APEXom je doslo do poduplavanja snage.
i HV je imao VUD za akademijum sa vise clanova nego Apex i barbar zajedno.
Pa gde su sada?
Sto se tice DR plemena
zasto da nekolicina vuce celo pleme za sobom?
tako i sa SRB.
Na kraju barbar je imao najveci ODA pre spajanja sa Apexom, pre spajanja sa SRB i pre regrutovanje nekoliko igraca iz DR plemena.
To je moj argument

sto se tice imena, nikad se nezna, mozda od nove godine promenimo ime u APEX :)
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
trolololo ti ponavljas istu stvar koju su rekli i oni prije tebe.
neka se manja sela spajaju neka i najveci ali ne tako cesto.ne govorim ja da je krivo uzet dobre igrace kod sebe ALI vi ne regrutirate samo najbolje nego cjela plemena! znam i da ratujete dostao ali zaboga naravno da ratujete dosta kada imate najvise ljudi. sto je ono u ovako ranoj fazi sramota gotovo da mogu rec.nikad nisam dozivjeo da NAJVBOLJE pleme ima najvise igraca u ranoj fazi.

ja volim barbara jer je fajtersko pleme ali eto neznam sto se dogodilo. nakon prvog vaseg spajanja s APEXom razocaravate me sve vise i vise I vise ovim potezima(spajanjima) koje izvodite skoro cesto kao sto noblate sela.
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
Procitao sam opet sve od pocetka, i zanimljivo je koliko je bilo nagadjanja i gledanja u kristalnu kuglu, a slabo ko je imao pravu sliku o tome sta ce se desiti i sta se desava..
 
Last edited:
Top