Top 10 igrača

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Da malo refresh

Poredak
Ime Pleme Bodovi Sela Bodova po selu
1 gamma PDP 20.456 6 3409 Babe, giganti, stefan ubija, damir iz pozadine al kad se uključi ići će to još jače, dobra pozicija,, farm fino rade, top ODA, zasluženo prvi.
2 master.ba UDBA 17.262 5 3452 Sandro dobar igrač uvijek bio, ODA u vrhu, farmanje također, fina pozicija, vidjet ćemo kako će dalje, samo tako nastavite, sve najbolje.
3 Otac Na Igricu DT 16.627 6 2771 Dobar, dobar, odličan. Fin klaster napravio, ima offa ima deffa, neće mu biti lako prići 'barem u ovom trenutnom klasteru' sad kad se raširi vidjet ćemo, sve u svemu odličan start, malo kaskalo farmanje na početku, sad ide bolje, ODA fino za sada, vjerujem da će biti teških muka sa njima.
4 Maximus Meridius Decimus UDBA 15.421 5 3084 Aktivnost dobra, iznenadili su me, odlični. Farmanje dobro, pozicija dole kod Dininog klastera, fino se organizuju, odlični igrači, razumiju igru kako treba i tako to, sve 5, samo tako nastavite.
5 ERROR PDP 14.772 4 3693 Ne bih puno jer ne znam ko igra tu, gurao je pb sa početka, malo stao, pa noblanjem opet u vrhu, farm preloš za ovakvu poziciju na ranku, ODA loš loš, lošiji i od mene, al sigurno će biti bolje. Sve najbolje.
6 luka-99 UDBA 14.668 4 3667 Odlični igrači, bio sam tu na hr30 kad smo ih noblali na početku, prvo selo, znaju igrati, luka lud, sa komunistom na acc to bi trebao biti jedan od vodećih u udbi, za sad pokazuju odličnu igru, odličan farm, ODA fino, samo tako nastavite, još jače.
7 Ludi petak UDBA 14.137 4 3534 Farm odličan, MORA bolje, ODA LOŠ
8 Shalom DT 13.726 4 3432 Guraju odlično, ako mislim da je ista ekipica tu, Indira Osman, i ko još već nemam pojma, ekipa je sila, i ta firma shalom gura dobro, farm extra, ODA extra, sve extra, i sve najbolje. Nema se šta reći, 100% naj aktivniji račun na ovom svijetu
9 FoG-666 UDBA2 11.030 4 2758 Ne znam puno ovog igrača, igra sa mnom, fin start, nisam ni gledao šta je noblao, samo tako nastavite. Derite farm i to je to, sve najbolje.
10 Pelle986 PDP 9.696 2 4848 PB MNOGO, fino drugo selo, malo pozicija iza tamo kod malih sela, vidjet ćemo kako će se razvijati, sve najbolje.
11 TrollarN DT 9.582 3 3194 OTAC ba neću puno da pričam o spidiju, nema potrebe. Zagorčat svima igru na plemenima, igra ovo čovjek nemam ja tu šta puno, još nismo igrali zajedno osim onog mastersa ili šta je već bilo, kad ti je palo selo, bem te ja ba hahaha, al želja za poigrat sa njim, da on ima barem 90% vremena za plemena, da ne radi i sve ostalo, usudit se igrat protiv bilo koje ekipe. Davina <3 Što se tiče ovdje, farm extra, ODA još bolji, samo deri nerchi


I naravno jedna osoba koju najviše volim ovdje, bez premca, i moram ga spomenuti iako nije top 25 a stvarno je vrijedan spomena

39 TheDoctor. DT@ 4.224 1 4224 volim ga najviše poz
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
Joge kakav je vazduh u top 10?

Poredak Ime Pleme Rezultat Datum
1 FoG-666
9896_thumb
UDBA 16.697 jučer svjez ko u top 1 :p
 
Top