Top 10 igraca

Status
Not open for further replies.

Mushroom brownie

New Member
Reaction score
0
ja mislim da bi ti kao pro trebao predvidjeti ovu situaciju i drzati rudnike na visokom nivou a ne cekati nekakvo farmanje...i sad ce svi brze napredovati od tebe :woot:

Mani te price molim te... ne mogu ja da igram na pogresan nacin samo da bih predupredio stvari koje se desavaju jednom u 100 godina i na koje ne mogu da uticem. Inace to nekakvo farmanje donosi mnogo vise resa nego rudnici na lv30 pa se isplati da ga sacekas s vremena na vreme :D
Nece ti sa rudnicima mnogo napredovati, ne zalim se ja zbog toga... njihovi dobici u resima su mizerni u odnosu na gubitke koje imaju ljudi koji bi za to isto vreme farmali
 

DeletedUser

Guest
ja mislim da bi ti kao pro trebao predvidjeti ovu situaciju i drzati rudnike na visokom nivou a ne cekati nekakvo farmanje...i sad ce svi brze napredovati od tebe :woot:

jednom ces shvatit o cem minder prica :eek:ok: kolko god napredovali nece ga stic :predaja:
 

starcevica

Member
Reaction score
1
@Mushroom brownie

U potpunosti se slazem sa tobom...Sto se igraca tice i trebali su odmah po pocetku problema uvesti ne napadanje...jel neko ce pokusati uci 2-3 puta i izbice se nece pokusavati ulaziti citav dan,dok ce to neko iskoristiti ko uspije uci....to stoji...al sto se tice bonus sela i bar to je potpuni promasaj...

@grimizni

i meni malo..al sta ces.....


@hinja

komentar ti je :zid: ovakvo se nesto ne moze ni predvidjeti...pa makar igrao i 10 god plemena....ja sam jednom ovo dozivio,al kada je svjet vec uveliko odmakao...

a to da ce svi brze napredovati od igraca koji daju prednost farmanju,a ne dizanju rudnika..tesko...jedino ako iskoriste ovaj period pa naprave vise vojske i krenu oni sa farmanjem...nece ovo trajati pola god pa da imaju od toga prednost
(bez uvrede samo dajem svoj kom na tvoj :andjeo: )

@elmoo

:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
ja mislim da bi ti kao pro trebao predvidjeti ovu situaciju i drzati rudnike na visokom nivou a ne cekati nekakvo farmanje...i sad ce svi brze napredovati od tebe :woot:

Haha,da nebih i ja sta rekao,sve je vec receno o tvom postu :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Kako Vreme Odmiche Tako I "PointWhore" Ispadaju Iz Top 20' Al' Ima I Onih Koji Su Digli Na Veci Lvl' Resurse Pa Mogu Da Prate Josh Neko Vreme Top' 20' Al' Pitanje Je Do Kada...Samo Mogu Reci Da Ekipa Iz Alkosa Osvajaju Server To Je 100% Kao Sto Sam Igrao Za Njih Na Ba5' Tako Cu Ih I Ovde Moralisat :D

Al' Samo Da Ne Bude Kao Protiv Barbar-a Al' Manjina Nas Zna Pravi Problem Sta Je Bilo Tu...Al' Da Ne Gushim'
Moji Su Favoriti To Iznosim Javno Alkosi Posto Tu Imam Dosta Dobrih Drugara...

Da Skratim' Ima Jos Igracha Koji Josh Nisu U Top' 100 ,Al' Znaju Sta Je Fast Train,Dodge,Snipanje,Back Time Itd Itd...Pa,Tako Da Ovaj Top 50' ,A Kamoli Top 10' Je Josh Uvjek Slab I Josh Uvjek Nije Potreban...

Poshto Ce Pravi Igrachi(Oni Znaju Na Koga Mislim) Doci Do Top 20+ Ako Ne Do Top "10"

To Je To' :pivo:
 

DeletedUser

Guest
@razor

Hvali se sam.
Sta ces kad ga nece drugi.

Mogao bih malo da poradis na pravopisu :lool:
 

DeletedUser

Guest
nek si ti naglasio da si igrao sa njima :lool:

I Shta Si Time Zeleo Da Iskazesh ?

Da,Igrao Sam I Shta Sa Time ?

P.S Meni Je Chast Bila Igrat' Sa Tako Velikim Igrachima...

Ako Imash Neki Problem Povodom Toga Onda Me Kontaktiraj...

P.S Moram Ih Voleti Poshto Mi Tamo Igra Brat' :love:



@razor

Hvali se sam.
Sta ces kad ga nece drugi.

Mogao bih malo da poradis na pravopisu :lool:

U Kojem Citatu Iz Mog Prethodnog Komentara Ja Hvalim Sam Sebe ?
Ne Kontam Te ,Al' Oke ...

Da,Da Ja Hvalim Sam' Sebe ...(Shta Cu Kada Drugi Neche)

A,Shto Se Tiche Mog Pravopisa (dull)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
I Shta Si Time Zeleo Da Iskazesh ?

Da,Igrao Sam I Shta Sa Time ?

P.S Meni Je Chast Bila Igrat' Sa Tako Velikim Igrachima...

Ako Imash Neki Problem Povodom Toga Onda Me Kontaktiraj...

P.S Moram Ih Voleti Poshto Mi Tamo Igra Brat' :love:





[/B]

al se ti brzo upalis...:lool:..:boks:
 

DeletedUser

Guest
Kako Vreme Odmiche Tako I "PointWhore" Ispadaju Iz Top 20' Al' Ima I Onih Koji Su Digli Na Veci Lvl' Resurse Pa Mogu Da Prate Josh Neko Vreme Top' 20' Al' Pitanje Je Do Kada...Samo Mogu Reci Da Ekipa Iz Alkosa Osvajaju Server To Je 100% Kao Sto Sam Igrao Za Njih Na Ba5' Tako Cu Ih I Ovde Moralisat :D

Al' Samo Da Ne Bude Kao Protiv Barbar-a Al' Manjina Nas Zna Pravi Problem Sta Je Bilo Tu...Al' Da Ne Gushim'
Moji Su Favoriti To Iznosim Javno Alkosi Posto Tu Imam Dosta Dobrih Drugara...

Da Skratim' Ima Jos Igracha Koji Josh Nisu U Top' 100 ,Al' Znaju Sta Je Fast Train,Dodge,Snipanje,Back Time Itd Itd...Pa,Tako Da Ovaj Top 50' ,A Kamoli Top 10' Je Josh Uvjek Slab I Josh Uvjek Nije Potreban...

Poshto Ce Pravi Igrachi(Oni Znaju Na Koga Mislim) Doci Do Top 20+ Ako Ne Do Top "10"

To Je To' :pivo:

Ma nista od nas :boks:...poceli su nas masovno farmat, a lijepo smo zamolili siru i uzu okolinu da budu blagi i fini :predaja:
 

DeletedUser

Guest
1 Mushroom Brownie AlkoSi 740 --->najaci igrac na serveru
2 MaLtReT AlkoSi 681 ---->dobar top 10-20 do kraja
3 Stormos APP 640 ----->asocira me na jednog igraca sa .ba servera ako je taj dobar je
4 VeronicaDeSouza Bzzrs 628 ......
5 TheSmuk Mrmci 602 0 porazenih neprijatelja nece dugo :lool:
6 borko013 ŽON 596 .....
7 Doctor NO ŽON 591 .......
8 Ace.of.Spades Mrmci 591 ........
9 -Ruby- Mrmci 578 .......
10 wildfire2 $PAT$ 568 ---->PAT :festa:
 
Status
Not open for further replies.
Top