TOP 10 Plemena

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahahahah daj ljudi realno ja sam igrao sa plemenom EB@NOVINA, Barbari nikad ne bi osvojili svijet da se mi nismo raspali..

krenuvši od legende Petra tj Raoul Duke pa do Mirkonija, Mirko koji je bio naš vođa nije imao više vremena stisle ga obaveze u RL i iz RESPECTA prema njemu 80% igraca Ebanovine je napustilo uključujuci i mene. :D
Evo da vam odam tajnu , nije bitno koji mi je bio nick u Ebanovini, ali sve sto znam o plemenima sam naucio od igraca Raoul Duke, to je moj idol :D

Moguce je da je samo on bolji od mene sto se tice snipanja i svega :p
ajmo hejteri sad.
 

DeletedUser

Guest
hahahahahah daj ljudi realno ja sam igrao sa plemenom EB@NOVINA, Barbari nikad ne bi osvojili svijet da se mi nismo raspali..

krenuvši od legende Petra tj Raoul Duke pa do Mirkonija, Mirko koji je bio naš vođa nije imao više vremena stisle ga obaveze u RL i iz RESPECTA prema njemu 80% igraca Ebanovine je napustilo uključujuci i mene. :D
Evo da vam odam tajnu , nije bitno koji mi je bio nick u Ebanovini, ali sve sto znam o plemenima sam naucio od igraca Raoul Duke, to je moj idol :D

Moguce je da je samo on bolji od mene sto se tice snipanja i svega :p
ajmo hejteri sad.


Stvarno neznam više gdje su tvoje granice lupanja gluposti.Ti na ba serveru sta si igrao to se zna,samo muljao i petljao,po tome si bio najpoznatiji i ako misliš da šta tu cjelo vrijeme sam sebe hvalis to mozes pricati onima koji te neznaju.
U ebanovinu su igrali igracine koje su znale cjeniti suparnika,a ne pljuvati kao šta ti po svima.
Istina je da je eban izgubio zbog napustanja igraca,a koji razlog,ne treba biti previse pametan da se zakljuci.
I istina da je Raule ostao do kraja i on je poslao poruku gdje cestita barbarima na pobjedi i priznao poraz i raspad ebana.
Igrali tamo igracine u ebanu ali tebe nikad cuo da si tamo bio tako da se spusti malo na zemlju jel meni ne mozes ni muljati ni lagati jel sam od prvog dana bio u barbarima :p
 

Fate

Member
Reaction score
0
hahahahahah daj ljudi realno ja sam igrao sa plemenom EB@NOVINA, Barbari nikad ne bi osvojili svijet da se mi nismo raspali..

krenuvši od legende Petra tj Raoul Duke pa do Mirkonija, Mirko koji je bio naš vođa nije imao više vremena stisle ga obaveze u RL i iz RESPECTA prema njemu 80% igraca Ebanovine je napustilo uključujuci i mene. :D
Evo da vam odam tajnu , nije bitno koji mi je bio nick u Ebanovini, ali sve sto znam o plemenima sam naucio od igraca Raoul Duke, to je moj idol :D

Moguce je da je samo on bolji od mene sto se tice snipanja i svega :p
ajmo hejteri sad.


Aha a tu seee krilaaa celo vremeee

E moj ti ti gdje god daa si otisao to se pleme raspalo...
Neverovatno ali istinito :hmm:

1 Slo 59.308 25 2.372 27 2.197
2 ELITE 58.493 24 2.437 24 2.437
3 Hell 55.239 25 2.210 27 2.046
4 -PROV- 53.814 22 2.446 23 2.340
5 (:) 49.934 23 2.171 26 1.921
6 -GBE- 46.397 23 2.017 23 2.017
7 Barb@r 43.676 25 1.747 26 1.680
8 PROV-2 39.913 24 1.663 25 1.597
9 KR 39.825 25 1.593 25 1.593
10 Barbar 39.303 24 1.638 24 1.638
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
hahahahahah daj ljudi realno ja sam igrao sa plemenom EB@NOVINA, Barbari nikad ne bi osvojili svijet da se mi nismo raspali..

krenuvši od legende Petra tj Raoul Duke pa do Mirkonija, Mirko koji je bio naš vođa nije imao više vremena stisle ga obaveze u RL i iz RESPECTA prema njemu 80% igraca Ebanovine je napustilo uključujuci i mene. :D
Evo da vam odam tajnu , nije bitno koji mi je bio nick u Ebanovini, ali sve sto znam o plemenima sam naucio od igraca Raoul Duke, to je moj idol :D

Moguce je da je samo on bolji od mene sto se tice snipanja i svega :p
ajmo hejteri sad.

Da je baba musko, zvala bi se Dusko ;)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
acc u EB@NOVINI mi je bio BIG - FISH . :D
Učio me je Raul Duke. :D

Ja jesam znao prevariti, ali raspitaj se bolje ko god je krenuo da se roka sa mnom , u snipanju i svemu nije uspio :)) raspitaj se bolje..
Nevjerovano ali istinito prvo sam igrao u nekom plemenu GDJE JE BIO NEKI VOĐA '' Spunge Bob '' eh i msm da me u to pleme ubacio NEXUS :) tako nekako nick, vjerujem da je to ovaj gore sto pise. :D

Kad se to pleme raspalo jer ih je porazio EB@N primili su me kao velikog nobinu:D
I naucili su me svemu dva covjeka iz ebanovine, i to je prava istina. :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
http://prntscr.com/58em6l
evo ga :D eh kad je ovaj acc napustio iz EBANOVINE da sam rachun i vise nikad nisam mogao doci do pristupa tog rachuna :))

a pleme prije EB@NOVINE se zvalo TOMJERY

I siguran sma u pleme TomJery gdje je bio vođa Sponge Bob, nezz nisam ga vidjao dalje njemu sam slao ress u zamjenu da me ne dira :D
Imao sam onako oslidan acc i dao sam ga NEXUSU da me sitta :D i on me je licno pozvao u TomJery , nakon raspada ubacio me jej edan lik u EB@NOVINU I TO SAM SVAŠTA NAUCIO, sve sto znam, naranovo zajebavati druge to mi je urođeno :D

Eto Nexuse nadam se da ti nije zao, da tebe nije bilo ne bi dosao do EBANA hahahah ti si me u tomjery ubacio spasio mi guzicu :D
jbg zivot je cudan :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
a uvijek sma brijo kad sam na hr serveru vidio nick Nexus da ga znam, cak msm da mi je na ba5 ako je to ovaj nexus ovdje sto pokazuje na stats da je bio tamo, onda mi je on napravio i grb profila na BIG-FISH. :D
 

DeletedUser

Guest
Vidi Laneta propao je kao igrac jos na hr17 :/

Ja cu ti reci zahvali se Toniju i r0ke sto su te ubacili inace bi ti davno zavrsio sa hr17, ali otom potom tako je bilo.
Vidjet cemo da li ce tako biti ovde, jer greska se sigurno nece ponoviti. :)
Steta sto se davala prilika nekom poput tebe, steta :$
A i pusti mi tvoje price da niko nije uspio s tobom 1 na 1, pricas mi tu nesta, sjecam se dobro na hr17, poslao sam fejk na tebe napad, ti si digao pobunu u Barbarima DEFF saljite mi svi deff imaju napadi :)

I ja sam ti rekao kad prestanes mijesati RL zivot onda ces biti neki igrac za mene, mene bih bilo sramota igrati s tobom u istom plemenu.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja cu ti reci zahvali se Toniju i r0ke sto su te ubacili inace bi ti davno zavrsio sa hr17, ali otom potom tako je bilo.
Vidjet cemo da li ce tako biti ovde, jer greska se sigurno nece ponoviti. :)
Steta sto se davala prilika nekom poput tebe, steta :$
A i pusti mi tvoje price da niko nije uspio s tobom 1 na 1, pricas mi tu nesta, sjecam se dobro na hr17, poslao sam fejk na tebe napad, ti si digao pobunu u Barbarima DEFF saljite mi svi deff imaju napadi :)

I ja sam ti rekao kad prestanes mijesati RL zivot onda ces biti neki igrac za mene, mene bih bilo sramota igrati s tobom u istom plemenu.



HAHAHAHAHAH, TEBE SU IZBACILI SA RACHUNA OPET JA ? :D
jel tako bro?

Cekaj ja se sjecam scene samo kad sam dobio ban na 24h usao i vidio 500+ napada. :)
bez pomoco plemena SPARTA, ubio sam Tonija i njegove dualle, cak smo imali i ugodne razgovore nocu oko pola tri, provokacija da opsujem da dobijem ban, ali unistio sam vas hahahahahaha

formula je bila da pustim vas off da prodje izracunam kad se vraca a vraca se mašala uvijek 00 ms :D i uvijek pokupim iz drugog grada vaš off, ali okej niste bili losi svi zajedno lane, ocekivao sam da cu vas za 3 sata odnijet, a dali ste otpor citavih nekih 10 sati :D

cestitam. :D
 

DeletedUser

Guest
Jedna stvar ja nikad nisam bio izbacen sa racuna "OPET JA" zna i Toni, sam sam ga napustim, znaci sam. :)
Jer mi se nije igralo zbog neki okolnosti i sa igracima poput tebe i Dragicka .
A drugo to sto Toni i ostali duali na tom svijeta nisu imali vremena, nemas se sta hvaliti.
Sva sela si noblao skoro besplatno u pocetku...Sto me nikad i nije cudilo od tebe :D

Kazem losa ti je prica
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jedna stvar ja nikad nisam bio izbacen sa racuna "OPET JA" zna i Toni, sam sam ga napustim, znaci sam. :)
Jer mi se nije igralo zbog neki okolnosti i sa igracima poput tebe i Dragicka .
A drugo to sto Toni i ostali duali na tom svijeta nisu imali vremena, nemas se sta hvaliti.
Sva sela si noblao skoro besplatno u pocetku...Sto me nikad i nije cudilo od tebe :D

Kazem losa ti je prica

hahahahahahahahahahahaha

31 000 jedinica kao odbranioc
19 000 kao napadac , pa jbg to se zove free ali ti guzovi odu :D

okej.


da slucajno je bio aktivan 24, izgleda da nemate vremena kad vas neko dere..
ja bi rekao '' osmicevicu ubio si me doazi da mozes opet '' i ja bi dokazo :D
 

DeletedUser

Guest
Ja cu reci da nisi, jer nisam igrao.Ajde dokazi na ovom svijetu da je to tacno, bolan pusti mi tvoje suplje ti ovakav ti onakav igrac :)

Samo mi navedi koliko si svjetova osvojio, i svi odmah presudimo kakav si igrac ?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ja cu reci da nisi, jer nisam igrao.ajde dokazi na ovom svijetu da je to tacno, bolan pusti mi tvoje suplje ti ovakav ti onakav igrac :)

samo mi navedi koliko si svjetova osvojio, i svi odmah presudimo kakav si igrac ?

osvojio sam nulu svijetova ti nikad neces shvatiti zasto nisam, fejt budi covjek i potvrdi da sam mogao hr17 osvojiti da sam htio s vama, nisam nego sam jebo od do njima i napravio svoje pleme, lane da ti kazem iskreno i necu nikad osvojiti ako budu gilipteri prvi i bude eng gam faza izaci cu i rokat se s njima da me podere neko, ja ne zelim da osvojim.
 

DeletedUser

Guest
Ti iskren da budes ?? hahahahhahahahah
Zelje su jedno, a mogucnost drugo.
Ti zelis ali ne mozes :)
 

Fate

Member
Reaction score
0
osvojio sam nulu svijetova ti nikad neces shvatiti zasto nisam, fejt budi covjek i potvrdi da sam mogao hr17 osvojiti da sam htio s vama, nisam nego sam jebo od do njima i napravio svoje pleme, lane da ti kazem iskreno i necu nikad osvojiti ako budu gilipteri prvi i bude eng gam faza izaci cu i rokat se s njima da me podere neko, ja ne zelim da osvojim.

hmmmm iskrneo nebih te ni pozvao :) :eek:k:
 

Deki SPARTA

Member
Reaction score
0
Ja cu ti reci zahvali se Toniju i r0ke sto su te ubacili inace bi ti davno zavrsio sa hr17, ali otom potom tako je bilo.
Vidjet cemo da li ce tako biti ovde, jer greska se sigurno nece ponoviti. :)
Steta sto se davala prilika nekom poput tebe, steta :$
A i pusti mi tvoje price da niko nije uspio s tobom 1 na 1, pricas mi tu nesta, sjecam se dobro na hr17, poslao sam fejk na tebe napad, ti si digao pobunu u Barbarima DEFF saljite mi svi deff imaju napadi :)

I ja sam ti rekao kad prestanes mijesati RL zivot onda ces biti neki igrac za mene, mene bih bilo sramota igrati s tobom u istom plemenu.

greska se ponovila samo ne zove se osma nego drugacije...jbg dobar si covek i jos bolji igrac,ali jedno je sigurno jako ti je losa procena kvaliteta coveka.....
 
Status
Not open for further replies.
Top