Top 10 plemena

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
sljedeći spam će biti kartonisan pa izvolite :eek:k:

ovo nije spam tu ima rime,
ovo je pjesmica i ponosim se time.

i reci im samo, da ne spamaju vise,
spamovi tako padaju, da ce bit jos i kise.
 

DeletedUser

Guest
1 AlkoSi 554.566 554.566 28 19.806 102 5.437
2 =RBK= 383.397 419.068 50 8.381 107 3.917
3 Mrmci 334.893 334.893 23 14.561 69 4.854
4 SW 274.441 277.240 43 6.447 73 3.798
5 BLACK 266.320 271.321 46 5.898 74 3.667
6 BORG 250.223 250.223 25 10.009 67 3.735
7 GROM 249.063 253.907 47 5.402 79 3.214
8 PAT I 219.131 219.131 38 5.767 64 3.424
9 VVV 197.492 201.681 47 4.291 70 2.881
10 A-F 149.788 149.788 30 4.993 45 3.329

Izmjena od zanji put:

top10mo.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ovo je tema za komentarisanje top 10 plemena, a ne kako ko uleti da okači update...

A šta si ti molim te? Onda komentiraj a nemoj ostavljati glupe komentare.

Bar imaš lijep prikaz pa možeš komentirat. :eek:ok:

EDIT: Molim moderatora da ovu temu preimenuje, Komentarisanje top 10 plemena, da ovako glupi ljudi kao ja i ostali ne pišu i stavljaju tu gluposti na forum. :D :D
 
Last edited by a moderator:

Kontreras

Member
Reaction score
0
A šta si ti molim te? Onda komentiraj a nemoj ostavljati glupe komentare.

Bar imaš lijep prikaz pa možeš komentirat. :eek:ok:

Neću da komentarišem jer ne postavljam ni update...a ti ako si već toliko truda uložio, onda si mogao da napišeš svoje mišljenje o svakom plemenu pojedinačno iz top 10. Ovo što sad radiš je čisto nabijanje postova.

A lijep prikaz mi je tvoja slika? Pa istu imam u poredku...a kako ću komentarisati na sliku? Jedini način je da napišem da je super slika, svaka čast fotografu, jer ne mogu nikako na tvoju sliku za svako pleme posebno napisati komentar.. Zar nije ljepši prikaz kad odradiš copy/paste i postaviš ovdje, a ne samo print screen odradit.
 

DeletedUser

Guest
Neću da komentarišem jer ne postavljam ni update...a ti ako si već toliko truda uložio, onda si mogao da napišeš svoje mišljenje o svakom plemenu pojedinačno iz top 10. Ovo što sad radiš je čisto nabijanje postova.

A lijep prikaz mi je tvoja slika? Pa istu imam u poredku...a kako ću komentarisati na sliku? Jedini način je da napišem da je super slika, svaka čast fotografu, jer ne mogu nikako na tvoju sliku za svako pleme posebno napisati komentar.. Zar nije ljepši prikaz kad odradiš copy/paste i postaviš ovdje, a ne samo print screen odradit.

:kokice:
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
EDIT: Molim moderatora da ovu temu preimenuje, Komentarisanje top 10 plemena, da ovako glupi ljudi kao ja i ostali ne pišu i stavljaju tu gluposti na forum. :D :D

Baš si frajer što si editovao ovaj post...

Ovo što ti postavljaš ja mogu naći ovdje, ovdje i u igri...ali komentare ne mogu naći na ovim već pomenutim linkovima... stoga dođem ovdje na forum da čujem mišljenja o svakom plemenu, a ne da gledam tebe post-huntera kako marljivo postavljaš update ne bi li stigao do 200 postova..:kokice:
 

DeletedUser

Guest
Baš si frajer što si editovao ovaj post...

Ovo što ti postavljaš ja mogu naći ovdje, ovdje i u igri...ali komentare ne mogu naći na ovim već pomenutim linkovima... stoga dođem ovdje na forum da čujem mišljenja o svakom plemenu, a ne da gledam tebe post-huntera kako marljivo postavljaš update ne bi li stigao do 200 postova..:kokice:

Drži se teme, idući spam ide opomena :hmm:

Eto nije mi se dalo komentirati i nisam, ako tebi ne paše komentiraj sam i drži se teme. Ja nisam ništa prekršio temu, piše top 10 plemena i to sam dao. Neki su ljeni da pogledaju kak napreduje svijet 5 pa im je lakše doć tu i pogledat koji update, kao spiderxx recimo, to je samo za njega :D
 

DeletedUser

Guest
Spameri jedni :)

vezano za temu mogu da primjetim da je pleme SW palo sa cetvrte pozicije na sestu

a najavljujem da ce uskoro i da padnu ispod top 10 :kokice:
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
Za sada bih se osvrnuo na rastući broj noblanih plemena od Alkosa, te ovim putem upućujem kritike nekim članovima koji se zadnjih dana ne trijezne pa u tom svom pijanstvu i mamurluku greškom (valjda zbog duple slike) pošalju plemiče na 2 sela umjesto na jedno.
Samo bi im dao savjet:: Pijte malo, pijte dobro, pazite na dioptriju

mirkonije jedan od fogovaca
 

Rusty Ryan

Member
Reaction score
1
Za sada bih se osvrnuo na rastući broj noblanih plemena od Alkosa, te ovim putem upućujem kritike nekim članovima koji se zadnjih dana ne trijezne pa u tom svom pijanstvu i mamurluku greškom (valjda zbog duple slike) pošalju plemiče na 2 sela umjesto na jedno.
Samo bi im dao savjet:: Pijte malo, pijte dobro, pazite na dioptriju

mirkonije jedan od fogovaca

Alkosi povećavaju broj sela, to je evidentno iz gore prikazane Top liste.
Međutim, naš problem je što nam se povećava broj alkosa koji završe na liječenju :pivo::pivo:

Iako evidentno imamo velik ukupan broj bodova, još uvijek imamo problem dok idemo iz birtije da zapnemo za nečije selo :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Drži se teme, idući spam ide opomena :hmm:

Eto nije mi se dalo komentirati i nisam, ako tebi ne paše komentiraj sam i drži se teme. Ja nisam ništa prekršio temu, piše top 10 plemena i to sam dao. Neki su ljeni da pogledaju kak napreduje svijet 5 pa im je lakše doć tu i pogledat koji update, kao spiderxx recimo, to je samo za njega :D

tko zna zna :D

kontreras... šta fali ako čovjek stavio poredak? meni je 10 puta bolje to nego da dođe komentirati plemena netko tko kao ja recimo ne igra sv5 pa komentira plemena (mogu samo temeljem na neke bivše svijetove a to zasigurno nisu 100% isti igrači u plemenu) ili baca komentara temeljem što je čuo (još veća glupost) ili temeljem što se nadaju da ako stave koji dobar kom. za dobro pleme da će ih oni skužiti i pozvati u pleme jednog dana... ima ih svakakvih, čast onima koji daju dobre komentara naravno...

ovako ja dođem vamo, vidim sliku, vidim kako tko stoji i ako me zanima nešta više, odem na stats provjeriti... a da nema tih slika vamo, zasigurno mi se nebi dalo stats provjeravati za sv5... dosta mi je što gledam za 2 i 4...

ukratko, respect za trud a oni tko imaju kakve KVALITETNE komentare, uvijek su dobrodošli... a pogotovo ako se držimo onoga da slika govori 1000 riječi ;)
 

DeletedUser

Guest
eto... ošo viditi stats... i viđeh na alkosi lijepo rokaju plemena: SW, Eldari i =dR=, respect

zadnja osvajanja od plemena RBK su sramotna... garantirano ne budu daleko dogurali da ovakvim osvajanjima

mrmci... respect, osvajanja samo aktivnih igrača... MH, GROM, VVV

BORG pleme... ništa posebno... po osvajanjima isto kao i RBK

BLACK, ako ne budu samo defanziva više, što se nadam da nisu po sljedećim podacima, ima budućnosti:

OD Attack Rank: 2.
(998,649 score)
OD Defense Rank: 8.
(337,408 score)
 

Rusty Ryan

Member
Reaction score
1
eto... ošo viditi stats... i viđeh na alkosi lijepo rokaju plemena: SW, Eldari i =dR=, respect

zadnja osvajanja od plemena RBK su sramotna... garantirano ne budu daleko dogurali da ovakvim osvajanjima

mrmci... respect, osvajanja samo aktivnih igrača... MH, GROM, VVV

BORG pleme... ništa posebno... po osvajanjima isto kao i RBK

BLACK, ako ne budu samo defanziva više, što se nadam da nisu po sljedećim podacima, ima budućnosti:

OD Attack Rank: 2.
(998,649 score)
OD Defense Rank: 8.
(337,408 score)

Nisam zadovoljan, moraš nas više hvaliti hehehehehehe
 

Vebit

Member
Reaction score
0
što je je , mora se priznati alkosima (ma kako se to nama ne sviđalo) da su dobro startali a kasnije dobro taktizirali tako da su uvjerljivo najjači, osobito na livoj strani svita ,,, je da je tu bilo spajanja sa SW , pa neki duali prenoblali svoja sela pod 1 račun itd. itd. ali sve je to taktika i niko drugim nije branio ... tako da mislim da oni sigurno ostaju na tronu ovog svita , osim ako ih ne opali delirij i sve voda odnese :kisa:
ali nećemo im samo :predaja: zastavicom biće tu još :boks: pa ko koga :hmm:
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
što je je , mora se priznati alkosima (ma kako se to nama ne sviđalo) da su dobro startali a kasnije dobro taktizirali tako da su uvjerljivo najjači, osobito na livoj strani svita ,,, je da je tu bilo spajanja sa SW , pa neki duali prenoblali svoja sela pod 1 račun itd. itd. ali sve je to taktika i niko drugim nije branio ... tako da mislim da oni sigurno ostaju na tronu ovog svita , osim ako ih ne opali delirij i sve voda odnese :kisa:
ali nećemo im samo :predaja: zastavicom biće tu još :boks: pa ko koga :hmm:

no shit sherlock :pivo:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
ma svaka čast, mene ste restali :festa:
al' isto sam vam sprašija milionček vojaka :andjeo:
 
Status
Not open for further replies.
Top