Top 20 igrača

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Dabogda se nikad vise nigdje ne ponovilo, kad imaju vodje kao sto su jokke, ogavni i francetic...

zanima me koliko su zadnjice dale doticne persone da udju u PLEME?
cisto informativno da ovi sto su ostali u MH, mogu da licitiraju dok nije kasno :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Ahaa, znaci ti nisi nista dobio?
A sta si dao da udjes u pleme i odakle si tacno usao?
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ušao sam iz MH, evo na acc-u sam xxx, moj dual vas srdačno pozdravlja i kaže da ste ga trebali riješiti dok ste mogli :predaja:
 
Last edited:

faree

Active Member
Reaction score
55
Dabogda se nikad vise nigdje ne ponovilo, kad imaju vodje kao sto su jokke, ogavni i francetic...

zanima me koliko su zadnjice dale doticne persone da udju u PLEME?
cisto informativno da ovi sto su ostali u MH, mogu da licitiraju dok nije kasno :hmm:

haha oplakah :hahaha::eek:ok:
 

Natasa.S

Member
Reaction score
0
ma druze nemoj se nervirati ...

prvi ogavni mi pise na hr4 kad smo bili u istom plemenu

noblaj ovog igraca neaktivan je da se prebacis na sigurnu poziciju

ja posaljem plemice i nuk .. osvojim selo .. kad traina na selo kao "to selo pripada meni" xD i preuzeo selo i to da bude vodja? hahaha smijesno koja djeca njemu vjeruju ...

MH NIKAD VISE U ISTOM SASTAVU NECE BITI NI NA JEDNOM SERVERU ... oni koji opet povjeruju "vodjama" nek idu u shumu.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
schecer moramo svakako ubacit medju prvih 20, ...dobit ce ospice i slom zivaca....:love::ludilo:

lp. scapa, :pivo:
 

francetic

Member
Reaction score
15
ma druze nemoj se nervirati ...

prvi ogavni mi pise na hr4 kad smo bili u istom plemenu

noblaj ovog igraca neaktivan je da se prebacis na sigurnu poziciju

ja posaljem plemice i nuk .. osvojim selo .. kad traina na selo kao "to selo pripada meni" xD i preuzeo selo i to da bude vodja? hahaha smijesno koja djeca njemu vjeruju ...

MH NIKAD VISE U ISTOM SASTAVU NECE BITI NI NA JEDNOM SERVERU ... oni koji opet povjeruju "vodjama" nek idu u shumu.

Hoće, hoće.
Ti si onaj što je izgubio 7 sela od insane bez ispaljenog metka? Nikad tražio pomoć a s 10 sela pao na tri.
Zahvali Ogavnom što je dobričina ja sam te htio izbacit isti dan.
 
Status
Not open for further replies.
Top