top 20 igraca

Transformer

Active Member
Reaction score
17
De rew da nije bilo mene,zavrsio bi svijet kad su te prvi put izbacili iz crnaca hahah....
A to za farmanje,pa i ja sam jednom pokupio nagradu tako sto sam ofarmao svog,to je normalno...ali hocu reci da ti nemas pojma o farmanju......

Combeta cu iskulirat vrijedja jer je iznerviran sad bi psovo roditelje i slicno ali dobice ban i slicno ispasce glup pa nez hud ni sam sta ce ali nema veze

A sto se tice farmnja uzmi primjer na hr28 gdje moze Benjo i Osmicevic potvrdit 15-20 dnevni zaredom gdje sam uzeo , ako je to ono nemas pojma o farmanju , svaka ti cast , nisam se nikad hvalio da sam neki farmer i ne trebas biti profic za to , ali brate Anele fkt ispadas paglup :oops::oops::rolleyes:
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
i ko sječe plemice sa skriptom sad ovdje?hahahahahahahahahahaha


Grnglo sve poludilo, svadjaju se combe Komso i rew brat umjesto kaficu neku dogovore ionako žive relativno blizu, prva moja tura

A sinoć jbt poslali 12 fejkova na onog bota osmhichhhhecvhicha i od toga jedan train sa kopljima iz zajebancije lik se skenjao digao uzbunu, moli za def, šalje kružne, da može wickeda bi smorio da mu izbrise acc odma koliko se usrao

Pa alo dečko brukas i dobre igrače kojih ima kod vas

Čovjek bi pomislio da neko nakon silnih godina igranja ovoga barem nauci osnove neke.....
 

Ayame chikako izumi

Active Member
Reaction score
31
Grnglo sve poludilo, svadjaju se combe Komso i rew brat umjesto kaficu neku dogovore ionako žive relativno blizu, prva moja tura

A sinoć jbt poslali 12 fejkova na onog bota osmhichhhhecvhicha i od toga jedan train sa kopljima iz zajebancije lik se skenjao digao uzbunu, moli za def, šalje kružne, da može wickeda bi smorio da mu izbrise acc odma koliko se usrao

Pa alo dečko brukas i dobre igrače kojih ima kod vas

Čovjek bi pomislio da neko nakon silnih godina igranja ovoga barem nauci osnove neke.....

U kojem si filmu ti :D ko prvo nije bio pod napadima uopče hahahaha
a ko drugo da je bio pitao bi mene prvog :rolleyes::rolleyes: i dovoljno bi mu bilo ko i vise manje svima dosad hahahaha :D
 

Ayame chikako izumi

Active Member
Reaction score
31
joj bravo kralju humora bravooo hahahahahahah jesi ludi jebo te

Ti profulao zanimanje :D sto se na bavis necim boljim kad tako pametan..
prava steta da propada tvoj talent, i inteligencija tu među nama "glupima"

Jer bude ono s kim si takav si :( pa jos ce mislit da si i ti "nedaj boze" glup
 
Top