top 20 igraca

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Jos jednom ti govorim boli te briga sta radim :) gledaj svoja posla

Sjeti se pizdo kad si na hr27 izasao iz plemena da ofarmas suigraca kako bi uzeo dnevnu nagradu umjesto mene, poslo sam te vec jednom u pm nemoj da moram ponovo

PS Andy hvala za misljenje ;*
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
LUDI SE KUCO HAHAHHAHAHAHA

Nego Special brate Combe ti je najjaci farmer odero farmanje u svakom smislu , zato rewko kad dodje na sljedeci server koji bude igro pa razvio 14 svoji cuveni multica pa ih bude pofarmo pricace se u Juznoj Karolini sta sam pocinio

Dagger izvini sto si glup :eek::oops::oops::p
Vidis rew kako si se uhvatio za taj dio, a nisi za dio gdje kaze da je Tomek prva 2 sela nobla free


02 Selo od mightandmagic (495|502) K54 986 MightandMagic [H~K-2] Tomek [Nimfo] 2017-07-09 07:39:34
green.png
03 Selo od sarkazam (499|499) K44 1,099 Sarkazam [H~K-2] Tomek [Nimfo] 2017-07-08 05:08:50
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Jos jednom ti govorim boli te briga sta radim :) gledaj svoja posla

Sjeti se pizdo kad si na hr27 izasao iz plemena da ofarmas suigraca kako bi uzeo dnevnu nagradu umjesto mene, poslo sam te vec jednom u pm nemoj da moram ponovo

PS Andy hvala za misljenje ;*
combe sta ba ti nekog saljes u pm, jos se ne znas sam oprat posle velike nuzde
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Naucis ga da igra, pose par svijetova ti kaze da se sagnes..
To su ti danasnji ''pro'' playeri, bez respecta :D
 

Transformer

Active Member
Reaction score
17
Jos jednom ti govorim boli te briga sta radim :) gledaj svoja posla

Sjeti se pizdo kad si na hr27 izasao iz plemena da ofarmas suigraca kako bi uzeo dnevnu nagradu umjesto mene, poslo sam te vec jednom u pm nemoj da moram ponovo

PS Andy hvala za misljenje ;*


Ma ya ti mene saljes ,a ja u tvoju ulazim ko Inzaghi u ofsajd , a na 27 sam bio najprljavi svakom po zasluzi to farmanje nije nista macku od rep okacit , najjace je sto sam pio kaficu u ranim jutarnjim satima visio kod vas na racun , sjeko s vasi racuna , cito tvoje poruke kako "isces" deff i kad si vidio da je vrag odnio salu saljes mene u pm ? Sine dragi imas srece sto ti je Sasa vodjo moro bi inace opet poslat ajd sad idi obrisi nos i igraj se
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Adine ingame dokazi kako se igra.

A ti rew, pa iskremo ti i ne mozes dobit drugacije nego prljavom igrom, svakako ja taj svijet nisam igrao skoro zadnja dva mjeseca ali haj to i nije bitno. Da si ti neki igrac ne bi mi dozvolio da te ubijem na hr27 dok sam igrao aktivno :*
 

Ayame chikako izumi

Active Member
Reaction score
31
Vidi te sad nakon sta ti multice banali koliko si tu na forumu :D sad se sve stigne kad ne farmas 12 razvijenih multica :rolleyes::rolleyes:

Ps. I dalje stoji od onda, nikako da se predje :( gdje li nestale farme, sta li se desilo :(:oops:
Obicno iz dana u dan napreduje farm.. a vamo stalo skroz :oops:

7 shej tan
9333_thumb
Nimfo 288.274 16.07.2017
 

Transformer

Active Member
Reaction score
17
Adine ingame dokazi kako se igra.

A ti rew, pa iskremo ti i ne mozes dobit drugacije nego prljavom igrom, svakako ja taj svijet nisam igrao skoro zadnja dva mjeseca ali haj to i nije bitno. Da si ti neki igrac ne bi mi dozvolio da te ubijem na hr27 dok sam igrao aktivno :*

Mene nisi podero dok sam bio tu jebavo sam te i fizicki i psihicki guza ti je otekla pokusavajuci , a to da nisi igro ne seri , pijem cokoladno mlijeko ide kruzna Francetic dize aktivnost galami prosi deff u potpisu combe kaze ne igram ja , jok nikako , samo ga poglabat mozete misevi :cool:
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Vidi te sad nakon sta ti multice banali koliko si tu na forumu :D sad se sve stigne kad ne farmas 12 razvijenih multica :rolleyes::rolleyes:

Ps. I dalje stoji od onda, nikako da se predje :( gdje li nestale farme, sta li se desilo :(:oops:
Obicno iz dana u dan napreduje farm.. a vamo stalo skroz :oops:

7 shej tan
9333_thumb
Nimfo 288.274 16.07.2017


Nemam vojske da farmam haha
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Mene nisi podero dok sam bio tu jebavo sam te i fizicki i psihicki guza ti je otekla pokusavajuci , a to da nisi igro ne seri , pijem cokoladno mlijeko ide kruzna Francetic dize aktivnost galami prosi deff u potpisu combe kaze ne igram ja , jok nikako , samo ga poglabat mozete misevi :cool:

Ne lazi da nisi igrao, ono prvo selo sto sam ti uzeo u sred dana i to iz zajebancije, pa si pokusao prenoblat pa si se kuco zar nije tako bilo? ti mene jebavao psihicki i fizicki hahaha kako si luudd, ja tamo otisao na lijevu stranu da rijesim tebe noba, reko svojim igracima "pustite tog noba meni" i jesam li te se lagano rijesio...seres nisi igrao ovo ono, halo ba budi posten cestitaj i cao.

A to sto govoris da lazem da nisam igrao pitaj sve crnce ta zo ako te bas zanima :) kad je tvoj stipe izdao nasao sam vremena da vas izbacim od dole i onda ponovo nisam bio u mogucnosti da igram. Kasnije sam se vratio ali jbg sve je skoro bilo gotovo, ali nisam se predao dizao sam moral svima, ali dzaba kad ti samo noblas sela tako sto uletis ljudima na acc, vala i ne znas drugacija..kako da igram protiv takvih ljudi :D
 

SSGSSJ Vegeta

Member
Reaction score
0
Jest combee rasuo rewa,to je bilo ocito......a sto se tice farmanja,kad je rew znao farmati ista osim svojih igraca???
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
hahaha pametan momak :p

aa sad gledam da si mi skuco nesto vojske hahaha samo da te zahvalim <3
 

Transformer

Active Member
Reaction score
17
Jest combee rasuo rewa,to je bilo ocito......a sto se tice farmanja,kad je rew znao farmati ista osim svojih igraca???

Ja sam za tebe izmislio farmanje i igricu ovu i sve , znaci ti kloce sa mnom ne mozes igrati ovu igricu ni u jednom segmentu moras jos ucit i ucit

A combe kako si izbacio mene i Stipe ? uso dagger na racun vratio sav deff i ljudi jedva uzeli prazna sela , pa reko kad moze dagger ja udjem na 5 racuna i reko evo ti sad posteno smrade hahahah , noblo mi 1 selo i falis se ? pa ja dok sam bio na raucnu nisi uzeo sela sta pricas noobe ? , doso levat Josip na acc ja otiso spavat i isto k oda sam Anela ostavio na accu kad sam se vratio imam sta i vidjet haha ali eto opet rew osvoji svijet ,a combe popusi q ko i na 28 kad je nagovaro okolo ljude za izdaju de ba sine idi farmaj multice HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

edit: tebe rasuli ljudi bez crkve branis sela , i ti neki vodja ? idi ba sine nemoj mi ici na q Allahat hahaha pokrij se dekom i zavuci se u rupu da te ne cujem osvajas servere preko tudji ledja uradi nekad nesto da mos reci uradio sam ajd sad idi beri maline nemoj smarat
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
HAHAHAHAHAHAH koji si ti debil Bgmi...neka sam izgbuio hr27, zasluzeno sam izgubio haha ali to sto govoris da sam ti uzeo 1 selo da se hvalim, da ostavis acc josipu pa on izgubi selo/sela...pa zasto to radis, ako si pravi igrac ostajes tu do kraja rata sto je zapocet taj dan...to ti je isto da ja kazem da nisam izgubio hr27 jer nisam igrao bas bruku vremena ili nesto drugo da izmislim :D

ne da mi se vise da pisem sa tobom glupanom, neces se ti nikad promijenit, zauvijek ostajes gluup
 

SSGSSJ Vegeta

Member
Reaction score
0
De rew da nije bilo mene,zavrsio bi svijet kad su te prvi put izbacili iz crnaca hahah....
A to za farmanje,pa i ja sam jednom pokupio nagradu tako sto sam ofarmao svog,to je normalno...ali hocu reci da ti nemas pojma o farmanju......
 
Top