Top 20-Igraci

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
Citat Orginalni komentar od jaaaa
...no samo opusteno cilj mi je da budem u DEF-u medju prvih 5 na serveru-i da te prestignem

Kao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime Poražen
1 bloody knight [????] 5,76 Mil.
2 vule bradonja [FIN] 5,40 Mil.
3 Vebit [MH] 3,96 Mil.
4 SalePG [FIN] 3,56 Mil.
5 povratak otpisanih [FIN] 3,56 Mil.
6 jaaaa [????] 3,37 Mil.
----------
čini mi se da cilj nećeš ostvariti , gledajući koliko je kome i kakvih sela ostalo :kisa:

i sto sad to znaci ? da si ti PRO jer si ti treci a on sesti :ludilo:
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
ma ne toniii,to znaci da Vebita vise vole napadaci a ovog manje.bar sam tako cuo:D
 

Vebit

Member
Reaction score
0
znači da neće ostvariti cilj, tj. imati više pobijenih u obrani od mene,što vam tu nije jasno...čovik reka svoj cilj a (tad je imao bitno više sela) i ja mu kažem da ga neće ostvariti da nacrtam,možda bolje shvatite vi dušebrišci zbog kojih se svaka tema pretvori u spam ...pisao sam njemu i što to vas sad žulja :confused:

činjenica je da me sa 6-7 seoca ne može stići jer su meni preostala još 20ak razvijenijih i mogu napraviti više defa , ništa drugo...


ništa to ne znači toni da sam ja pro ili od nekog bolji ili gori , nego eto samo lipo čoviku napisao da neće ostvariti zacrtano...
a ja sam još odavno napisao da bi volio imati značajniji broj pobijenih u napadu jer bi to bio realniji prikaz mog "znanja" tj. učinka jer ovo u obrani nikako nisam samo ja pobio već uz pomoć plemenskog defa koji mi međusobno ne štedimo...

moraš li ama baš na svaki post postavljati takva besmislena pitanja i sve u spam pretvarati :zid::zid:

ima se di spamati, a zbog takvih genijalaca i pišem ovako duge postove jer (nećeš ni ovako,nikad) izgleda ne shvaćaš da svaki post nije ruganje ili ponižavanje nekog...
 
Last edited:

Vebit

Member
Reaction score
0
Kao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime Poražen
1 vule bradonja [FIN] 11,56 Mil.
2 bloody knight [????] 9,40 Mil.
3 JagodicaBobica [FIN] 9,28 Mil.
4 SalePG [FIN] 6,72 Mil.
5 Widow Maker [FIN] 6,68 Mil.
6 Vebit [MH] 6,35 Mil.
7 mamolovci [FIN] 5,88 Mil.
8 JoemadnesS [FIN] 5,86 Mil.
9 povratak otpisanih [FIN] 5,77 Mil.
10 Mrs.Mexico [FIN] 4,99 Mil.
11 hoko [MH] 4,72 Mil.
12 winetu [FIN] 4,68 Mil.
13 jaaaa [????] 4,45 Mil.
14 Akhenaten [FIN] 4,21 Mil.
15 ERWIN [MH] 4,17 Mil.
16 *lucifer* [FIN] 3,95 Mil.
17 kamikazayeti [????] 3,68 Mil.
18 hajduk-split [FIN] 3,61 Mil.
19 alesio [FIN] 3,40 Mil.
20 sami protiv svih 3,34 Mil.
-------
reko balašević "...trudimo se strastveno, kad propadamo propadamo dostojanstveno..."

meni premium istiće sredinom 10. miseca i do tad gubim sela ali pokoje i vratim pa tako po 5-6 put u krug ::: do zadnje kapi resa borimo se mi :ludilo:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
propadate to je vazno :)
ali smo jedini od starta od plemena opstali :p


a tvoje pleme, ono ex. nam je nudilo da se ne mišamo u rat kad vi i poneki iz milfa što su prešli kod vas krenete na TCO )jedino njima priznam da su osvojhili server, bitkama, a onda i politikom...njihova stvar) hoćeš da zalipim ponovo tu ponudu...da nas vi oda nećete napadati i da ćemo ostati drugi kad vi pobjedite njih i uzmete 80% servera a ako vam zatreba možda nekog od naših pozovete da popunite tih 80% jer bi se mi onda mogli razvijati, tj. raditi plemiće i samo skupljati sela pošto TCO "više nebi mogao toliko napadati nas pošto bi vi im vi maheri previše posla svojim osvajanjem zadali i oni se jadni nebi uspili obraniti " ..

već sam to stavio u temu koju je vule otvorio prije vašeg spajanja...lako ja to ponovo stavim tu :hmm:

a eto mi nismo pristali i isto ćemo server završiti kao drugi :predaja:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
crni zamlata, ja sam te upoznao kaso dobrog igrača na ba8
pustimo sad ono moje "provociranje" tebe i frenkija, ja malo ložio vatru :andjeo:

ali da pored tolikih sela imaš milion manje pobijenih od mene sa 20ak seoca to si me stvarno razočarao :kisa:
 

DeletedUser

Guest
TOP 20

hr11.png


Poraženi protivnici (UKUPNO)


hr11-1.png
 
Status
Not open for further replies.
Top